Orai

Džiaugiuosi - dalinuosi

Dienos anekdotas

kcija: Įsigykite turistinę kelionę į Italiją mažiausia kaina, ir gaukite dovanų - dvi savaites papildomo poilsio namuose.

Komentaras

Jurate:„Padetis nera dziuginanti ,gal reiketu Ziogeliui rajone ivest didesniue eismo apribojimus tarp miesteliu ir kaimu ir i kolektyvinius sodus ,nes is ten garantuotai plinta infekcija."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių viešojoje bibliotekoje atidaryta antroji anykštėnės dailininkės Vitalios Pavinkšnytės-Bieliūnienė​s paroda „... dėl gražaus ryto. Dailininkė kilusi iš  Viešintų , ten baigė mokyklą, jau 21-erius metus gyvena Anykščiuose. Pirmoji jos paroda  buvo surengta 2011 metais.

V. Pavinkšnytė-Bieliūnienė​ nė kiek nesivaržo, kad yra savamokslė dailininkė, nėra baigusi dailės mokyklos ar panašių mokslų,  kuriai, kaip ji pati teigia, „tapyba atejo kaip stebuklas gimus mano antrajai dukrelei“...

 

Pasak dailininkės, ji besibaimina, kad kas nors gali kritikuoti jos darbus, jai svarrbu, kad juos įvertintu artimieji ir draugai.

 Naujojoje jos parodoje gausu gamtos motyvų, dažname paveiksle šmėkšteli moters figūra. Ir tai nieko keisto, nes autorė sako augusi apsupta moterų – ji buvo šešta iš septynių seserų šeimoje.

Savamokslė dailininkė Vitalia Pavinkšnytė-Bieliūnienė​ apie savo kūrybą sako, kad „vieni menininkai dirba galva, kiti rankomis, o aš dirbu širdimi. Meilė yra tarsi jungiamoji medžiaga, kas padaryta su meile – tai visada gerai, o kas be meilės – tai be meilės“.

"Anykštijos meno albume" publikuojame keliolika Vitalios Pavinkšnytės-Bieliūnienė​s įvairių laikotarpių darbų ir kviečiame skaitytojus užduoti klausimus. Jūsų klausimų pagrindu bus parengtas interviu, kuris bus spausdinamas „Anykštoje“. 

 

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Bob

  Nuoroda

  http://swiatkarpia.com/users/weronikaw5pl You observe a lot of tips by going online to the frame of a Dark Circles remove eyes in men. Here is an honest view is to employment. The first step is to determine what is allowing the problem. When your father had, the issue could legacy, loads of cash different from varicose veins. The skin beneath and around the eyes is thinner than in any other part of the body.

  Prieš 2 metų
 • Ronald

  Nuoroda
  Prieš 2 metų
 • Stephanie

  Nuoroda

  Jak płacić mniej za ogrzewanie? http://na-haluksy.pl

  Prieš 2 metų
 • Djeweezy

  Nuoroda

  http://ekoekran.com/author/monsgaltau82/ You see a lot of tips by going online to the frame of a Dark Circles remove eyes of men. Here is an honest view is to give good results. The first step is to determine what is inducing the problem. When your father had, the issue could legacy, not so different from varicose veins. The skin beneath and around the eyes is thinner than in any other part of the body.

  Prieš 2 metų
 • John

  Nuoroda

  http://profileplugin.com/profile/tialote78/ In conclusion, you interest to make sure that you might be getting information on how to survive your life well with your golden years or more. There is a lot of information available, however this article has broken it on to what is most essential being happy and healthy for okay are lively.

  Prieš 2 metų
 • Tamstai

  Nuoroda

  Tamsta kada paisot?naktimis?

  Prieš 6 metų
 • V.B

  Nuoroda

  Kas nespėjote, pamiršote ar tiesiog patingėjote :).....
  GERA ŽINIA !!!!
  Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos salėje, tapybos darbų parodos „...dėl gražaus ryto“ dar bus eksponuojama iki GRUODŽIO 3d.
  Kviečiu apsilankyti.

  Prieš 6 metų
 • R.K

  Nuoroda

  Dažniausiai nematomi žmonės užkariauja ir Maskvą.
  Linkiu neapleisti kūrybos. Skaitau jūsų eiles visagaliame facebuke. Jumyse tikrai yra kažkas.
  Klausimas: -O jei ne tapyba, ką tada būtumėte veikusi ?

  Prieš 6 metų
 • D. Nox

  Nuoroda

  Gražu. Moteriški. Kaip visuomet - pažvelgi į paveikslą ir žinai kas nutapė: vyras ar moteris. Moterų paveiksluose nebūna nei intrigos, nei istorijos nei tos, jėgos kažkokios kuria darbas tarsi kvėpuoja. Kodėl jums visoms taip rūpi pabrėžti savo moteriškumą? Ar netyčia išeina? O gal tai savotiškas ginklas ar gal net koketavimo išraiška, jei taip galima pavadinti? Pažiūrėjus darbus nutariau: autorės gyvenimas gražus. Ir nesakykite neva aš visame matau grožį, išmetu negatyvias mintis ir t.t. visokį panašų "briedą"

  Prieš 6 metų
 • as

  Nuoroda

  Gal galima butu daugiau pliku moteru?

  Prieš 6 metų
Įkelti daugiau