2018-12-31

Traukiniais galėjome keliauti į ... Svėdasus, Viešintas, Kavarską... (22)

Nieko dabar jau nebestebina visuomenės reakcija į kai kuriuos neįprastus, keistokus politikų, valdžios vyrų ir moterų priimamus nutarimus, dažnai atvirai dėl to stebimės, piktinamės ir galvojame, kad nuostabą keliantys sprendimai gimsta tiktai dabarties politinių veikėjų vėjavaikiškėse galvose.

Skaityti daugiau...
2019-04-03

Linkėjimai iš bundančio kaimo (3)

Pasiilgote gaivios žalumos ir akį džiuginančių stirnyčių?

Skaityti daugiau...
2019-03-30

Mindaugas - pirmasis Anykščių miesto įvaizdžio formuotojas (5)

Anykščių krašto bei miesto tapatumo bruožai ėmė formuotis labai seniai, dar kunigaikščių Lietuvoje. Plačiai žinomas kunigaikščio Nykščio ir jo sūnų mitas, žinomas padavimas apie bajoro marčios Onos tragediją, kuris kartu su užgauto nykščio legenda lėmė  Anykštos upelio vardo kilmę, tačiau didžiausią reikšmę, didžiausią svorį tam istorinio miesto pasaulio vizijos kūrimui įgijo karaliaus Mindaugo pėdsakas.

Skaityti daugiau...
2018-12-26

Po ilgų užsienyje praleistų metų – verslas Anykščiuose (7)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina verslininkę Aureliją Dūdėnienę.

Skaityti daugiau...
2018-12-15

Vyskupas Antanas Baranauskas akcentavo dvasines kalėdines dovanas (14)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių A.Baranausko ir A.Vienuolio – Žukausko memorialinio muziejaus direktorių Antaną Verbicką. Skaityti daugiau...

Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti

Girtas sūnus nudūrė motiną

Girtas sūnus nudūrė motiną
Daugiabučio, kuriame sūnus nudūrė motiną, kaimynai sakė, kad vienokios ar kitokios tragedijos šioje šeimoje buvo galima tikėtis.

Anykščių rajono policijos pareigūnai apie 10 valandą 50 minučių nuvykę į Svirnų II kaimą sulaikė neblaivų (3,20 prom.) įtariamąjį nužudymu. Policijos pranešime žiniasklaidai rašoma, kad A.V. savo motinai smogė peiliu įvykus konfliktui.
„Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės skyrimo.
Už padarytą nusikaltimą vyras gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos“, - rašoma policijos pranešime. - Policijos pareigūnams ši šeima žinoma, joje dažnai buvo girtaujama, kildavo įvairūs  konfliktai, abipusio smurto artimoje aplinkoje atvejai.
Visi, iki šiol pradėti ikiteisminiai tyrimai būdavo nutraukti, įtariamajam su nukentėjusiąja susitaikius“.
„Anykštos” kalbinti minėtos šeimos kaimynai vienbalsiai tvirtino, kad motina su sūnumi - girtuokliai, kurie savo butą buvo pavertę landyne. „Ten nuolat vykdavo išgertuvės, prieidavo sugėrovų. Ir konflikto dieną jų namuose lankėsi stikliuko draugas”, - pasakojo viena šio daugiabučio namo gyventoja.
Įtariamasis nužudymu prieš kelerius metus tapo neįgaliu, kai, pasak kaimynų, viename Anykščių bare gavo smūgį į galvą su bokalu. „A.V. sunkiai vaikščiojo, mes jam parūpinome invalido vežimėlį ir specialią kėdę neįgaliesiems”, - „Anykštai” sakė Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas.
Pasak Svirnų II kaimo gyventojų, įtariamasis motinos nužudymu turėjo savo šeimą, Anykščiuose gyvena ir jo duktė, tačiau dėl girtavimo vyro santuoka iširo ir A.V. liko gyventi su motina Svirnų II kaime.
Šaltiniai Anykščių teisėsaugoje teigia, kad A.V. nebus taikoma griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas – dėl vyro neįgalumo. „Kur jis, sėdėdamas invalido vežimėlyje, slėpsis nuo tyrimo?”, - retoriškai klausė pareigūnas, pridurdamas, jog A.V. greičiau bus paskirta kardomoji priemonė pasižadėjimas neišvykti, o įtariamasis nužudymu bus apgyvendintas Troškūnų slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gal čia pokštas?

  Nuoroda

  Įtariamasis nužudymu bus apgyvendintas Troškūnų slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje. Nesuvokiama protu. Niekada net nepagalvojau, kad ligoninėje gydoma nuo žudymo...

  Prieš 4 metų
 • ,,

  Nuoroda

  o kur ji deti arestinen uzdaryti,juk jis invalidas jam uzpakalio policininkai nesluostis.

  Prieš 4 metų