2018-12-31

Traukiniais galėjome keliauti į ... Svėdasus, Viešintas, Kavarską... (15)

Nieko dabar jau nebestebina visuomenės reakcija į kai kuriuos neįprastus, keistokus politikų, valdžios vyrų ir moterų priimamus nutarimus, dažnai atvirai dėl to stebimės, piktinamės ir galvojame, kad nuostabą keliantys sprendimai gimsta tiktai dabarties politinių veikėjų vėjavaikiškėse galvose.

Skaityti daugiau...
2019-02-13

Rytą galima pradėti kitaip (5)

Kai dauguma savo rytą pradeda nuo puodelio kavos...

Skaityti daugiau...
2018-12-26

Po ilgų užsienyje praleistų metų – verslas Anykščiuose (1)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina verslininkę Aureliją Dūdėnienę.

Skaityti daugiau...
2018-12-22

Šalia Anykščių koplyčios nebereikia vaizduoti kapinių (24)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių menų centro direktorių Tomą Tuskenį. Skaityti daugiau...

Ką manote apie vegetarus?

Dienos anekdotas

Pokalbių laidoje vedėjas klausia sveikatos ministrės:
- Kaip manote, ar Mėnulyje yra gyvybė?
Ministrė:
- Žinoma, ten viršuje juk kiekvieną vakarą dega šviesa.

Komentaras

kaip čia taip gaunas.:„Jūs man paaiškinkit. Tai Tutkus išsireikalavo, kad jį atleistų? Taip išeina. Nu ir būdą surado, kaip atleisti. O tai tuo pačiu būdu negalima atleisti ir Vaičiūno?"

Skaityti komentarus (9)

Girtas sūnus nudūrė motiną

Girtas sūnus nudūrė motiną
Daugiabučio, kuriame sūnus nudūrė motiną, kaimynai sakė, kad vienokios ar kitokios tragedijos šioje šeimoje buvo galima tikėtis.

Anykščių rajono policijos pareigūnai apie 10 valandą 50 minučių nuvykę į Svirnų II kaimą sulaikė neblaivų (3,20 prom.) įtariamąjį nužudymu. Policijos pranešime žiniasklaidai rašoma, kad A.V. savo motinai smogė peiliu įvykus konfliktui.
„Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės skyrimo.
Už padarytą nusikaltimą vyras gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos“, - rašoma policijos pranešime. - Policijos pareigūnams ši šeima žinoma, joje dažnai buvo girtaujama, kildavo įvairūs  konfliktai, abipusio smurto artimoje aplinkoje atvejai.
Visi, iki šiol pradėti ikiteisminiai tyrimai būdavo nutraukti, įtariamajam su nukentėjusiąja susitaikius“.
„Anykštos” kalbinti minėtos šeimos kaimynai vienbalsiai tvirtino, kad motina su sūnumi - girtuokliai, kurie savo butą buvo pavertę landyne. „Ten nuolat vykdavo išgertuvės, prieidavo sugėrovų. Ir konflikto dieną jų namuose lankėsi stikliuko draugas”, - pasakojo viena šio daugiabučio namo gyventoja.
Įtariamasis nužudymu prieš kelerius metus tapo neįgaliu, kai, pasak kaimynų, viename Anykščių bare gavo smūgį į galvą su bokalu. „A.V. sunkiai vaikščiojo, mes jam parūpinome invalido vežimėlį ir specialią kėdę neįgaliesiems”, - „Anykštai” sakė Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas.
Pasak Svirnų II kaimo gyventojų, įtariamasis motinos nužudymu turėjo savo šeimą, Anykščiuose gyvena ir jo duktė, tačiau dėl girtavimo vyro santuoka iširo ir A.V. liko gyventi su motina Svirnų II kaime.
Šaltiniai Anykščių teisėsaugoje teigia, kad A.V. nebus taikoma griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas – dėl vyro neįgalumo. „Kur jis, sėdėdamas invalido vežimėlyje, slėpsis nuo tyrimo?”, - retoriškai klausė pareigūnas, pridurdamas, jog A.V. greičiau bus paskirta kardomoji priemonė pasižadėjimas neišvykti, o įtariamasis nužudymu bus apgyvendintas Troškūnų slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gal čia pokštas?

  Nuoroda

  Įtariamasis nužudymu bus apgyvendintas Troškūnų slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje. Nesuvokiama protu. Niekada net nepagalvojau, kad ligoninėje gydoma nuo žudymo...

  Prieš 4 metų
 • ,,

  Nuoroda

  o kur ji deti arestinen uzdaryti,juk jis invalidas jam uzpakalio policininkai nesluostis.

  Prieš 4 metų