2019-06-21

Rašytojos sodo žiedai (3)

"Rašytojos muziejaus sode sužysta daug žiedų. Senųjų lietuviškų gėlių pamokėlė!" - "Facebook"-e gėlių žiedais iš rašytojos Bronės Buivydaitės muziejaus sodo dalinosi muziejininkė Alma Ambraškaitė.

Skaityti daugiau...
2019-07-13

Dr. Gintautas Zabiela atskleidžia piliakalnių paslaptis (5)

Bene žymiausią šių laikų Lietuvos archeologą, iš Anykščių krašto kilusį Gintautą Zabielą liepos pradžioje buvo galima sutikti ant aukščiausios Žemaitijos kalvos – Medvėgalio kalno. Archeologo vadovaujama ekspedicija tyrinėjo šį vieną žymiausių šalies kalnų.
G.Zabiela teigia surinkęs daugiau nei pakankamai įrodymų, kad Medvėgalio kalnas - taip pat piliakalnis.
Pastaruoju metu anykštėnams puikiai žinomą archeologą, Anykščių Šeimyniškėlių piliakalnį padariusį labiausiai ištyrinėtu piliakalniu šalyje, galima sutikti ant Žemaitijos kalvų ir piliakalnių.

Skaityti daugiau...

Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Girtas sūnus nudūrė motiną

Girtas sūnus nudūrė motiną
Daugiabučio, kuriame sūnus nudūrė motiną, kaimynai sakė, kad vienokios ar kitokios tragedijos šioje šeimoje buvo galima tikėtis.

Anykščių rajono policijos pareigūnai apie 10 valandą 50 minučių nuvykę į Svirnų II kaimą sulaikė neblaivų (3,20 prom.) įtariamąjį nužudymu. Policijos pranešime žiniasklaidai rašoma, kad A.V. savo motinai smogė peiliu įvykus konfliktui.
„Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės skyrimo.
Už padarytą nusikaltimą vyras gali būti baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos“, - rašoma policijos pranešime. - Policijos pareigūnams ši šeima žinoma, joje dažnai buvo girtaujama, kildavo įvairūs  konfliktai, abipusio smurto artimoje aplinkoje atvejai.
Visi, iki šiol pradėti ikiteisminiai tyrimai būdavo nutraukti, įtariamajam su nukentėjusiąja susitaikius“.
„Anykštos” kalbinti minėtos šeimos kaimynai vienbalsiai tvirtino, kad motina su sūnumi - girtuokliai, kurie savo butą buvo pavertę landyne. „Ten nuolat vykdavo išgertuvės, prieidavo sugėrovų. Ir konflikto dieną jų namuose lankėsi stikliuko draugas”, - pasakojo viena šio daugiabučio namo gyventoja.
Įtariamasis nužudymu prieš kelerius metus tapo neįgaliu, kai, pasak kaimynų, viename Anykščių bare gavo smūgį į galvą su bokalu. „A.V. sunkiai vaikščiojo, mes jam parūpinome invalido vežimėlį ir specialią kėdę neįgaliesiems”, - „Anykštai” sakė Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas.
Pasak Svirnų II kaimo gyventojų, įtariamasis motinos nužudymu turėjo savo šeimą, Anykščiuose gyvena ir jo duktė, tačiau dėl girtavimo vyro santuoka iširo ir A.V. liko gyventi su motina Svirnų II kaime.
Šaltiniai Anykščių teisėsaugoje teigia, kad A.V. nebus taikoma griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas – dėl vyro neįgalumo. „Kur jis, sėdėdamas invalido vežimėlyje, slėpsis nuo tyrimo?”, - retoriškai klausė pareigūnas, pridurdamas, jog A.V. greičiau bus paskirta kardomoji priemonė pasižadėjimas neišvykti, o įtariamasis nužudymu bus apgyvendintas Troškūnų slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gal čia pokštas?

  Nuoroda

  Įtariamasis nužudymu bus apgyvendintas Troškūnų slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje. Nesuvokiama protu. Niekada net nepagalvojau, kad ligoninėje gydoma nuo žudymo...

  Prieš 5 metų
 • ,,

  Nuoroda

  o kur ji deti arestinen uzdaryti,juk jis invalidas jam uzpakalio policininkai nesluostis.

  Prieš 5 metų