2018-12-31

Traukiniais galėjome keliauti į ... Svėdasus, Viešintas, Kavarską... (15)

Nieko dabar jau nebestebina visuomenės reakcija į kai kuriuos neįprastus, keistokus politikų, valdžios vyrų ir moterų priimamus nutarimus, dažnai atvirai dėl to stebimės, piktinamės ir galvojame, kad nuostabą keliantys sprendimai gimsta tiktai dabarties politinių veikėjų vėjavaikiškėse galvose.

Skaityti daugiau...
2019-02-13

Rytą galima pradėti kitaip (5)

Kai dauguma savo rytą pradeda nuo puodelio kavos...

Skaityti daugiau...
2018-12-26

Po ilgų užsienyje praleistų metų – verslas Anykščiuose (1)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina verslininkę Aureliją Dūdėnienę.

Skaityti daugiau...
2018-12-22

Šalia Anykščių koplyčios nebereikia vaizduoti kapinių (24)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių menų centro direktorių Tomą Tuskenį. Skaityti daugiau...

Ką manote apie vegetarus?

Dienos anekdotas

Pokalbių laidoje vedėjas klausia sveikatos ministrės:
- Kaip manote, ar Mėnulyje yra gyvybė?
Ministrė:
- Žinoma, ten viršuje juk kiekvieną vakarą dega šviesa.

Komentaras

kaip čia taip gaunas.:„Jūs man paaiškinkit. Tai Tutkus išsireikalavo, kad jį atleistų? Taip išeina. Nu ir būdą surado, kaip atleisti. O tai tuo pačiu būdu negalima atleisti ir Vaičiūno?"

Skaityti komentarus (9)

Moterys daužė mašinas

Troškūnų mieste, apie 23 val. 15 min. neblaivi Anykščių rajono gyventoja, gimusi 1961 metais su savo „Honda“ netilpo kelyje ir trenkėsi į kelkraštyje stovėjusį visureigį. Per avariją niekas nenukentėjo, tačiau troškūniečiai įtarę, kad avarijos kaltininkė yra neblaivi, iškvietė policiją. Pareigūnai brandaus amžiaus moteriai nustatė 2,54 promilių girtumą. Jai gresia 4-5 tūkst. litų bauda ir vairuotojo pažymėjimo atėmimas 3-5 metams.
Kiek anksčiau, apie 20 val., moters vairuojamas „Subaru Forester“ tris kartus vertėsi žvyrkelyje prie Raguvėlės. Važiuojant žvyrkeliu viename iš posūkių automobilis ėmė slysti. Vairuotoja nuspaudė stabdžių pedalą ir transporto priemonė šonu nuslydo į griovį. Atsitrenkęs į sankasą „Subaru Forester“ pakilo į orą, kelis kartus vertėsi ir nuskriejo į laukus. Automobilis sustojo ratais aukštyn.
Iš sudaužytos transporto priemonės vairuotoja išsiropštė pati. Ji per avariją visiškai nenukentėjo.
Ši avarija, kadangi per ją niekas nenukentėjo – laikoma technine avarija. Troškūnų seniūnijos gyventojų teigimu „Subaru Forester“ vairavo ne Anykščių rajono gyventoja.
Raguvėlė garsėja tragiškomis autoavarijomis. Beveik kasmet prie šio miestelio avarijose žūsta žmonės.
O kraupiausia tragedija įvyko 2007-ųjų vasarą, kai autoavarijoje prie Raguvėlės 3 žmonės žuvo, 4 buvo sužeisti. Iš sužeistųjų ketverto niekas neišgyveno, arba mirė ligoninėje, arba kiek vėliau, kai buvo iš jos jau išleisti.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta