2018-12-31

Traukiniais galėjome keliauti į ... Svėdasus, Viešintas, Kavarską... (22)

Nieko dabar jau nebestebina visuomenės reakcija į kai kuriuos neįprastus, keistokus politikų, valdžios vyrų ir moterų priimamus nutarimus, dažnai atvirai dėl to stebimės, piktinamės ir galvojame, kad nuostabą keliantys sprendimai gimsta tiktai dabarties politinių veikėjų vėjavaikiškėse galvose.

Skaityti daugiau...
2019-04-03

Linkėjimai iš bundančio kaimo (3)

Pasiilgote gaivios žalumos ir akį džiuginančių stirnyčių?

Skaityti daugiau...
2019-03-30

Mindaugas - pirmasis Anykščių miesto įvaizdžio formuotojas (5)

Anykščių krašto bei miesto tapatumo bruožai ėmė formuotis labai seniai, dar kunigaikščių Lietuvoje. Plačiai žinomas kunigaikščio Nykščio ir jo sūnų mitas, žinomas padavimas apie bajoro marčios Onos tragediją, kuris kartu su užgauto nykščio legenda lėmė  Anykštos upelio vardo kilmę, tačiau didžiausią reikšmę, didžiausią svorį tam istorinio miesto pasaulio vizijos kūrimui įgijo karaliaus Mindaugo pėdsakas.

Skaityti daugiau...
2018-12-26

Po ilgų užsienyje praleistų metų – verslas Anykščiuose (7)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina verslininkę Aureliją Dūdėnienę.

Skaityti daugiau...
2018-12-15

Vyskupas Antanas Baranauskas akcentavo dvasines kalėdines dovanas (14)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių A.Baranausko ir A.Vienuolio – Žukausko memorialinio muziejaus direktorių Antaną Verbicką. Skaityti daugiau...

Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti

Moterys daužė mašinas

Troškūnų mieste, apie 23 val. 15 min. neblaivi Anykščių rajono gyventoja, gimusi 1961 metais su savo „Honda“ netilpo kelyje ir trenkėsi į kelkraštyje stovėjusį visureigį. Per avariją niekas nenukentėjo, tačiau troškūniečiai įtarę, kad avarijos kaltininkė yra neblaivi, iškvietė policiją. Pareigūnai brandaus amžiaus moteriai nustatė 2,54 promilių girtumą. Jai gresia 4-5 tūkst. litų bauda ir vairuotojo pažymėjimo atėmimas 3-5 metams.
Kiek anksčiau, apie 20 val., moters vairuojamas „Subaru Forester“ tris kartus vertėsi žvyrkelyje prie Raguvėlės. Važiuojant žvyrkeliu viename iš posūkių automobilis ėmė slysti. Vairuotoja nuspaudė stabdžių pedalą ir transporto priemonė šonu nuslydo į griovį. Atsitrenkęs į sankasą „Subaru Forester“ pakilo į orą, kelis kartus vertėsi ir nuskriejo į laukus. Automobilis sustojo ratais aukštyn.
Iš sudaužytos transporto priemonės vairuotoja išsiropštė pati. Ji per avariją visiškai nenukentėjo.
Ši avarija, kadangi per ją niekas nenukentėjo – laikoma technine avarija. Troškūnų seniūnijos gyventojų teigimu „Subaru Forester“ vairavo ne Anykščių rajono gyventoja.
Raguvėlė garsėja tragiškomis autoavarijomis. Beveik kasmet prie šio miestelio avarijose žūsta žmonės.
O kraupiausia tragedija įvyko 2007-ųjų vasarą, kai autoavarijoje prie Raguvėlės 3 žmonės žuvo, 4 buvo sužeisti. Iš sužeistųjų ketverto niekas neišgyveno, arba mirė ligoninėje, arba kiek vėliau, kai buvo iš jos jau išleisti.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta