2019-06-21

Rašytojos sodo žiedai (3)

"Rašytojos muziejaus sode sužysta daug žiedų. Senųjų lietuviškų gėlių pamokėlė!" - "Facebook"-e gėlių žiedais iš rašytojos Bronės Buivydaitės muziejaus sodo dalinosi muziejininkė Alma Ambraškaitė.

Skaityti daugiau...
2019-07-13

Dr. Gintautas Zabiela atskleidžia piliakalnių paslaptis (5)

Bene žymiausią šių laikų Lietuvos archeologą, iš Anykščių krašto kilusį Gintautą Zabielą liepos pradžioje buvo galima sutikti ant aukščiausios Žemaitijos kalvos – Medvėgalio kalno. Archeologo vadovaujama ekspedicija tyrinėjo šį vieną žymiausių šalies kalnų.
G.Zabiela teigia surinkęs daugiau nei pakankamai įrodymų, kad Medvėgalio kalnas - taip pat piliakalnis.
Pastaruoju metu anykštėnams puikiai žinomą archeologą, Anykščių Šeimyniškėlių piliakalnį padariusį labiausiai ištyrinėtu piliakalniu šalyje, galima sutikti ant Žemaitijos kalvų ir piliakalnių.

Skaityti daugiau...

Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Moterys daužė mašinas

Troškūnų mieste, apie 23 val. 15 min. neblaivi Anykščių rajono gyventoja, gimusi 1961 metais su savo „Honda“ netilpo kelyje ir trenkėsi į kelkraštyje stovėjusį visureigį. Per avariją niekas nenukentėjo, tačiau troškūniečiai įtarę, kad avarijos kaltininkė yra neblaivi, iškvietė policiją. Pareigūnai brandaus amžiaus moteriai nustatė 2,54 promilių girtumą. Jai gresia 4-5 tūkst. litų bauda ir vairuotojo pažymėjimo atėmimas 3-5 metams.
Kiek anksčiau, apie 20 val., moters vairuojamas „Subaru Forester“ tris kartus vertėsi žvyrkelyje prie Raguvėlės. Važiuojant žvyrkeliu viename iš posūkių automobilis ėmė slysti. Vairuotoja nuspaudė stabdžių pedalą ir transporto priemonė šonu nuslydo į griovį. Atsitrenkęs į sankasą „Subaru Forester“ pakilo į orą, kelis kartus vertėsi ir nuskriejo į laukus. Automobilis sustojo ratais aukštyn.
Iš sudaužytos transporto priemonės vairuotoja išsiropštė pati. Ji per avariją visiškai nenukentėjo.
Ši avarija, kadangi per ją niekas nenukentėjo – laikoma technine avarija. Troškūnų seniūnijos gyventojų teigimu „Subaru Forester“ vairavo ne Anykščių rajono gyventoja.
Raguvėlė garsėja tragiškomis autoavarijomis. Beveik kasmet prie šio miestelio avarijose žūsta žmonės.
O kraupiausia tragedija įvyko 2007-ųjų vasarą, kai autoavarijoje prie Raguvėlės 3 žmonės žuvo, 4 buvo sužeisti. Iš sužeistųjų ketverto niekas neišgyveno, arba mirė ligoninėje, arba kiek vėliau, kai buvo iš jos jau išleisti.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta