Ką manote apie vegetarus?

Dienos anekdotas

Pokalbių laidoje vedėjas klausia sveikatos ministrės:
- Kaip manote, ar Mėnulyje yra gyvybė?
Ministrė:
- Žinoma, ten viršuje juk kiekvieną vakarą dega šviesa.

Komentaras

kaip čia taip gaunas.:„Jūs man paaiškinkit. Tai Tutkus išsireikalavo, kad jį atleistų? Taip išeina. Nu ir būdą surado, kaip atleisti. O tai tuo pačiu būdu negalima atleisti ir Vaičiūno?"

Skaityti komentarus (9)

Saulėtą, bet šaltą sausio 24-ąją klajojau po laukus ir ant užšalusio ežero. Tai, ką matote mano nuotraukose, yra 100 procentų natūrali gamta ir tikri vaizdai.

Niekada nesu lankiusi jokių fotografijos kursų. Rašant „Gamtos knygą" vaizdais, jokio fotografijos diplomo Gamta nereikalauja – čia jo tiesiog ir nereikia.
Pamenu, kai, rašydama magistro darbą „Lietuvos kultūros veikėjų ir politikų sakytinės kalbos lyginamoji analizė", o ir ilgą laiką po studijų, girdėdavau visas pašnekovų kalbos kultūros klaidas, o mažiau – turinį. Tad jei ir įžvelgia kokių klaidų profesionalūs fotografai, žiūrėdami į mano darytas nuotraukas, atsakyčiau taip: Gamta nesukūrė savo grožio mokslų ir nereikalauja iš manęs fotografės diplomo – ji leidžia man mėgautis tuo, ką darau, visu 100 procentų, negalvojant apie klaidas, o juo labiau - apie politiką.

 

Lina Dapkienė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • taip taip

    Nuoroda

    Grazi musu gamta,tik beda ta kad zmogus jos nevertina,o naikina kaip imanoma, bet gamta nepasiduoda kovoja,rezultatus matome plika akim.

    Prieš savaitę