Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Saulėtą, bet šaltą sausio 24-ąją klajojau po laukus ir ant užšalusio ežero. Tai, ką matote mano nuotraukose, yra 100 procentų natūrali gamta ir tikri vaizdai.

Niekada nesu lankiusi jokių fotografijos kursų. Rašant „Gamtos knygą" vaizdais, jokio fotografijos diplomo Gamta nereikalauja – čia jo tiesiog ir nereikia.
Pamenu, kai, rašydama magistro darbą „Lietuvos kultūros veikėjų ir politikų sakytinės kalbos lyginamoji analizė", o ir ilgą laiką po studijų, girdėdavau visas pašnekovų kalbos kultūros klaidas, o mažiau – turinį. Tad jei ir įžvelgia kokių klaidų profesionalūs fotografai, žiūrėdami į mano darytas nuotraukas, atsakyčiau taip: Gamta nesukūrė savo grožio mokslų ir nereikalauja iš manęs fotografės diplomo – ji leidžia man mėgautis tuo, ką darau, visu 100 procentų, negalvojant apie klaidas, o juo labiau - apie politiką.

 

Lina Dapkienė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • taip taip

    Nuoroda

    Grazi musu gamta,tik beda ta kad zmogus jos nevertina,o naikina kaip imanoma, bet gamta nepasiduoda kovoja,rezultatus matome plika akim.

    Prieš 7 mėnesių