Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti

Saulėtą, bet šaltą sausio 24-ąją klajojau po laukus ir ant užšalusio ežero. Tai, ką matote mano nuotraukose, yra 100 procentų natūrali gamta ir tikri vaizdai.

Niekada nesu lankiusi jokių fotografijos kursų. Rašant „Gamtos knygą" vaizdais, jokio fotografijos diplomo Gamta nereikalauja – čia jo tiesiog ir nereikia.
Pamenu, kai, rašydama magistro darbą „Lietuvos kultūros veikėjų ir politikų sakytinės kalbos lyginamoji analizė", o ir ilgą laiką po studijų, girdėdavau visas pašnekovų kalbos kultūros klaidas, o mažiau – turinį. Tad jei ir įžvelgia kokių klaidų profesionalūs fotografai, žiūrėdami į mano darytas nuotraukas, atsakyčiau taip: Gamta nesukūrė savo grožio mokslų ir nereikalauja iš manęs fotografės diplomo – ji leidžia man mėgautis tuo, ką darau, visu 100 procentų, negalvojant apie klaidas, o juo labiau - apie politiką.

 

Lina Dapkienė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • taip taip

    Nuoroda

    Grazi musu gamta,tik beda ta kad zmogus jos nevertina,o naikina kaip imanoma, bet gamta nepasiduoda kovoja,rezultatus matome plika akim.

    Prieš 2 mėnesių