Rugpjūčio 26 dieną (antradienį) gydytoja iš Vilniaus tikrins regėjimą.Registracija telefonu (8-655) 07882 arba optikoje A. Baranausko a.14

2014-08-22

Plaukikas G. Titenis Europos čempionate iškovojo antrąjį bronzos medalį

Berlyne (Vokietija) vykstančio 32-ojo Europos plaukimo čempionato vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis iškovojo bronzos medalį.

Skaityti daugiau...
2014-08-22

Premjeras sveikina Lietuvos plaukiką, vėl tapusį bronziniu Europos prizininku

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina ir reiškia padėką Giedriui Titeniui, šiandien Europos plaukimo čempionate iškovojusiam antrąjį bronzos medalį. Po puikaus pasiekimo 100 m krūtine rungtyje plaukikas nenusileido ir 200 m distancijos finale, vėl įveikęs distanciją trečias.

Skaityti daugiau...
2014-08-21

Menų inkubatoriaus veikla plati... (31)

Anykščių valdžios išgirto Anykščių menų inkubatoriaus- menų studijos, kuri, anot jos atidaryme kalbėjusių politikų, turi atnešti proveržį į vietos kultūrą, veikla stebina. Panašu, kad menų inkubatorius pasuko į žemdirbystės sritį.

Skaityti daugiau...
2014-08-21

Anykščių policija tikrino transporto priemones

Rugpjūčio 21 – ąją Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdė trumpalaikę tikslinę priemonę, kurios metu buvo stabdomos transporto priemonės, tikrinami dokumentai, vairuotojų blaivumas. Per tris priemonės vykdymo valandas policijos pareigūnai patikrino daugiau nei tris šimtus transporto priemonių.

Skaityti daugiau...
2014-08-21

Avarijoje tris žmones pražudęs jaunas vairuotojas teisme išspaudė ašarą

Panevėžio apygardos teismo baudžiamųjų bylų skyriaus trijų teisėjų kolegija rugpjūčio 21 dieną pradėjo nagrinėti precedento šalyje neturinčią baudžiamąją bylą dėl tyčinio nužudymo,  kai Utenos rajono Kuktiškių kaimo gyventojo 25 metų Manto Širono sukeltoje avarijoje Utenos mieste žuvo trys žmonės. Iš pradžių baudžiamoji byla buvo pradėta dėl netyčinio gyvybės atėmimo, bet vėliau prokurorai teisiamajam pateikė daug sunkesnius kaltinimus: dėl tyčinės žmogžudystės.

Skaityti daugiau...
2014-08-21

Prasideda dvejopo kainų skelbimo laikotarpis

 

 


Nuo rugpjūčio 22 d., prekių pardavėjai ir paslaugų teikėjai privalės kainas skelbti dviem valiutomis – litais ir euras, vadovaudamiesi Vyriausybės patvirtintu tvarkos aprašu ir ūkio ministro patvirtintomis rekomendacijomis. Skaityti daugiau...

2014-08-21

Andrejus Kurkovas: „Kiekviena šalis, turinti sieną su Rusiją, turi būti pasiruošusi viskam...“ (2)

Trečiadienį Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su garsiu Ukrainos visuomenės veikėju, rašytoju Andrejumi Kurkovu. Renginį organizavo Kijeve gyvenantis ir spaustuvę ten turintis anykštėnas Virginijus Strolia su žmona Rūta Malikėnaite.

Svečias anykštėnams pasakojo apie savo, kaip rašytojo, karjeros pradžią, pristatė jau išleistas knygas, beje, lietuviškai išversta tik viena A. Kurkovo knyga „Iškyla ant ledo“, tačiau labiausiai renginio dalyvius domino A. Kurkovo mintys apie įvykius Ukrainoje, apie ten tvyrantį chaosą bei ukrainiečių viltis...

Skaityti daugiau...
2014-08-21

Dienos veidrodis: Anykščių krašto žmonės ir faktai. Rugpjūčio 21-oji

Šiandien sukanka 25 metai, kai 1989 m. rugpjūčio 21 d. Anykščių spaustuvėje buvo išspausdintas pirmasis Anykščių rajono Sąjūdžio laikraštis „Žiburys“.

Skaityti daugiau...
2014-08-21

Giedrius Titenis kovos dėl dar vieno medalio

Vokietijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate vakar vakare 200 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje Giedrius Titenis užėmė penktąją vietą ir šiandien tęs kovą dėl medalio.
100 metrų plaukime jis jau yra iškovojęs bronzos medalį.

Skaityti daugiau...
2014-08-22

Politikos, kultūros, teisėtvarkos naujienų rugpjūčio 22 - osios dienraščiuose apžvalga

POLITIKA

Tenka tik apgailestauti, kad valstybiškai svarbiems strateginiams energetikos projektams kyla pavojus žaidžiant politinius žaidimus, sako Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Vytis Jurkonis. Komentuodamas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) ir valdančiosios daugumos formuotojos Lietuvos socialdemokratų partijos lyderio Algirdo Butkevičiaus konfrontaciją, V. Jurkonis teigia, kad tokios suirutės negali būti, jeigu norima sklandžiai tęsti energetikos politiką.

Skaityti daugiau...

Karališkojo kaimo kasdienybė

„Anykšta“ 2014-08-21 (94/8827)
Tik pačiais gražiausiais žodžius apie Kunigiškius ir kunigiškiečius atsiliepia Jaroslavas Vetenkis.
Pavažiavus aštuonetą kilometrų nuo Svėdasų į šiaurės rytus, link Rokiškio, kone kilometrą nusidriekęs Kunigiškių kaimas. Gatvinis kaimas kartu su vienkiemiais išsidėstęs kairiojoje Malaišos upelės, melioratorių „dėka“ virtusios paprasčiausiu grioviu, pusėje.1923 metų surašymo duomenimis, Kunigiškiuose buvo 40 sodybų su 219 gyventojų. Šiuo metu, kaip „Anykštai“ tvirtino Svėdasų seniūnijos seniūno pavaduotojas Rolandas Pajarskas, savo gyvenamąją vietą Kunigiškiuose deklaruoja 79 žmonės. Pasak jo, kai kurie žmonės prisiregistravę Kunigiškiuose, bet čia negyvena: yra išvykę į užsienį, apsigyvenę miestuose, o į Kunigiškius grįžtantys savaitgaliams ar atostogoms.
Skaityti daugiau...

Kaimynams kliūva tujų gyvatvorė (1)

„Anykšta“ 2014-08-19 (93/8826)
Romualdas Andrijauskas tvirtino, kad tvorą paaukštino todėl, kad kaimynų duktė negalėtų daugiau šėlti...
Policijos pareigūnai įpareigoti pas savivaldybės valdininkus atvesdinti Rubikių kaime sodybos dalį turintį Romualdą Andrijauską, kurio gyvatvorės tujos yra aukštesnės negu numatyta teisės aktuose. R.Andijausko kaimynė Virginija Gegužienė, paklausta, kuo jai neįtinka kaimyno tujos, apeliavo į teisės aktus ir tvirtino, jog viską išspręs atitinkamos institucijos.
Skaityti daugiau...

Ar NATO ir ES turėtų remti Ukrainą ginklais?

Orai

Naktį:+9

Dieną:+19

Dienos anekdotas

Žurnalistas ima interviu iš Afganistane tarnaujančio snaiperio:
- Ką jaučiate, kai taikyklyje pamatote priešą ir paspaudžiate gaiduką?
Karys pagalvoja, mąsliu žvilgsniu pasižiūri ir atsako:
- Atatranką.

Komentaras

"Būtent": "Perykla ir turi užsiimti žemės ūkio veikla. Pastatas didelis erdvus specialistų yra galėtų dar vulkanizuoti ir padangas"

Komentuoti
Penktadienį Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė dalyvaus vieno iš Baltijos kelio atminimą simbolizuojančių informacinių stendų atidengimo ceremonijoje. Skaityti daugiau...
Į interneto skaitytojų klausimus atsako fotografas Alfredas Motiejūnas. Skaityti daugiau...
    Nuo rugpjūčio 22 d., prekių pardavėjai ir paslaugų teikėjai privalės kainas skelbti dviem valiutomis – litais ir euras, vadovaudamiesi Vyriausybės patvirtintu tvarkos aprašu ir ūkio ministro patvirtintomis rekomendacijomis. Skaityti daugiau...
Trečiadienį Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su garsiu Ukrainos visuomenės veikėju, rašytoju Andrejumi Kurkovu. Renginį organizavo Kijeve gyvenantis ir spaustuvę ten turintis anykštėnas Virginijus Strolia su žmona Rūta Malikėnaite. Svečias anykštėnams pasakojo apie savo, kaip rašytojo, karjeros pradžią, pristatė jau išleistas knygas, beje, lietuviškai išversta tik viena A. Kurkovo knyga „Iškyla ant ledo“, tačiau labiausiai renginio dalyvius domino A. Kurkovo mintys apie įvykius Ukrainoje, apie ten tvyrantį chaosą bei ukrainiečių viltis... Skaityti daugiau...
Šiandien sukanka 25 metai, kai 1989 m. rugpjūčio 21 d. Anykščių spaustuvėje buvo išspausdintas pirmasis Anykščių rajono Sąjūdžio laikraštis „Žiburys“. Skaityti daugiau...
Vokietijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate vakar vakare 200 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje Giedrius Titenis užėmė penktąją vietą ir šiandien tęs kovą dėl medalio. 100 metrų plaukime jis jau yra iškovojęs bronzos medalį. Skaityti daugiau...