2014-08-20

Praktikos egzamino aikštelėje gali nebelikti

Nuo liepos 1 d. leidžiama savarankiškai pasiruošti teorijos egzaminui „Regitroje“. Kaip radijui „Laisvoji banga“ sakė valstybinės įmonės „Regitra“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas, palyginus išlaikymo iš pirmo karto rezultatus su birželio mėnesio rezultatais, matyti aiškus nuosmūkis.

Skaityti daugiau...
2014-08-20

Andrių „sostinėje“ pristatė Andrių

Vakar, antradienį, Andrių „sostine“ vadinamame Andrioniškyje, buvo pristatytas žymus Ukrainos rašytojas, visuomenės veikėjas Andrejus Kurkovas.

Skaityti daugiau...
2014-08-20

Namo išgelbėti nepavyko

Šią naktį Troškūnų seniūnijos Žviliūnų kaime degė medinis gyvenamasis namas.

Skaityti daugiau...
2014-08-19

Giedrius Titenis iškovojo Europos čempionato bronzą (6)

Antradienio vakarą Berlyne Europos plaukimo čempionate anykštėnas, plaukimo sporto meistras G. Titenis iškovojo bronzos medalį.

Skaityti daugiau...
2014-08-19

Avariją patyrusiam motociklininkui atlikta trečia operacija (5)

Po rugpjūčio 10 dieną Anykščiuose, Liudiškių ir Ladigos gatvių sankryžoje įvykusios avarijos, kurios metu susidūrė 15 metų moksleivio vairuojamas motociklas ir 28 metų anykštėno A.B. vairuojamas automobilis, Santariškių klinikų medikai vis dar kovoja dėl 16 – mečio motociklo keleivio gyvybės, o motociklą vairavusiam jaunuoliui šiandien atlikta trečia operacija.

Skaityti daugiau...
2014-08-20

Politikos, kultūros, teisėtvarkos naujienų rugpjūčio 20-osios dienraščiuose apžvalga

POLITIKA

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo, atsižvelgdama į Premjero Algirdo Butkevičiaus teikimą, nuo rugpjūčio 25 d. atleidžia Jaroslavą Neverovičių iš energetikos ministro pareigų. Laikinai eiti energetikos ministro pareigas iki rugsėjo 7-osios pavesta susisiekimo ministrui Rimantui Sinkevičiui, o nuo rugsėjo 8 d. iki bus paskirtas naujas ministras - ūkio ministrui Evaldui Gustui. A. Butkevičius pateikė prašymą atstatydinti J. Neverovičių, kai šis, nepaisydamas Premjero valios, paskyrė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovę Renatą Cytacką energetikos viceministre. Vyriausybės vadovas pažymėjo netoleruojąs politinių žaidimų "dėl vieno ar kito asmens". "J. Neverovičių, kaip ministrą, vertinu teigiamai. Ministras turi suprasti, kad jis yra Vyriausybės komandos narys, aš jį raginau nepasiduoti pono Tomaševskio spaudimui ir elgtis labai principingai", - sakė A. Butkevičius. Skaityti daugiau...

Gal ir bus biokatilas ?! (7)

„Anykšta“ 2014-08-19 (93/8826)
Jei šiame buvusiame „Anykščių vyno“ gamyklos pastate iki kitos vasaros pabaigos nebus užkurtas biokatilas, europines lėšas teks grąžinti. Jono JUNEVIČIAUS nuotr.
Per mėnesį teismai dėl biokatilo statybų konkurso „Anykščių vyno“ katilinėje turėtų pasibaigti ir prasidėti darbai. Bent jau taip mano Anykščių vicemeras Donatas Krikštaponis.
Skaityti daugiau...
„Anykšta“ 2014-08-14 (92/8825)
Švietimo ir mokslo ministras, profesorius Dainius Pavalkis susitikime pas Anykščių merą Sigutį Obelevičių buvo atsipalaidavęs ir laidė ironiškus juokelius.
Praėjusią savaitę Anykščiuose viešėjęs Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis domėjosi situacija mokyklose ir atskleidė savo skeptišką požiūrį į nedideles švietimo įstaigas. Tiesa, Anykščių technologijos mokyklą ministras žadėjo išsaugoti.Švietimo ir mokslo ministras D. Pavalkis Anykščių technologijos mokyklos išsaugojimo plano šios ugdymo įstaigos kolektyvui kurį laiką negalėjo pristatyti. Ministras lankydamasis Technologijos mokykloje pirmiausia turėjo išklausyti mokytojų priekaištus.
Skaityti daugiau...

Ar NATO ir ES turėtų remti Ukrainą ginklais?

Orai

Naktį:+10

Dieną:+19

Dienos anekdotas

Sustabdo policija smarkiai greitį viršijusį automobilį.
- Kur taip skubate? – klausia vairuotojo.
- Namo. Mes čia su draugais Naujuosius sutikinėjom, šiek tiek užtrukau. Žmona jaudinasi.
- Kokie Naujieji? Juk dabar gegužis!
- Na tai už tai ir skubu...

Komentaras

„anykštėnas“: „Jėga. Anykščiai atstovauja Lietuvą. Sėkmės Giedriui ir jo treneriui Žilvinui. Anykščiai didžiuojasi jumis“.

Komentuoti
Rusijos žiniasklaida skelbia, kad Jekaterinburge sulaikytas žudikas iš Lietuvos Romas Zamolskis. Jo buvo ieškoma dešimt metų. Skaityti daugiau...
Į interneto skaitytojų klausimus atsako fotografas Alfredas Motiejūnas. Skaityti daugiau...
Rytoj, rugpjūčio 20 d., 17 valandą L ir S Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su Ukrainos visuomenės veikėju, rašytojhu Andrejum Kurkovu. Į Anykščių kraštą A. Kurkovą atsivežė mūsų kraštietis Virginijus Strolia, tebeturintis sodybėlę Troškūnų seniūnijoje, nors seniai gyvena ir dirba Kijeve. Jis turi spaustuvę, leidžia knygas, o žmona Rūta Malikėnaitė rengia radio ir TV reportažus iš Kijevo. Skaityti daugiau...
Rugpjūčio 21 d. 18 val. Anykščių menų inkubatoriuje, vyks eksperimentinis spektaklio eskizas – protestas „STOP“  (N – 18)* Skaityti daugiau...
Lietuvos regionuose neretai stinga pačių elementariausių galimybių, kurios yra savaime suprantamos didžiųjų miestų gyventojams. Norėdamos pakeisti situaciją šiemet jėgas suvienijo dvi organizacijos – Lietuvių kino akademija bei Gamintojų ir Importuotojų asociacija. Todėl šiemet jų organizuojami projektai „Sidabrinės gervės naktys 2014“ bei „Mes rūšiuojam“ vyksta kartu, vienas kitą papildydami. Skaityti daugiau...
Užsisakę kaimo turizmo sodybą pagal skelbimą negalite būti tikri, kad būtent tokia tvarka, kokia matoma nuotraukose, bus ir atvykus pailsėti. Portalo Lrt.lt skaitytojas Andrius pasakoja, kokią kokybę gavo sumokėjęs 100 Lt už parą. Skaityti daugiau...