2014-07-29

Dingo Anykščių verslas (5)

Žurnalas "Verslo klasė" skelbia didžiausiš šalies įmonių tūkstantuką pagal 2013 metų pardavimų pajamas. Tarp didžiausių 1000 šalies įmonių pateko vos 14 Utenos regiono bendronių - 12 Utenos, po 1 iš Visagino ir Molėtų. Anykščių įmonių šiame sąraše nėra.

Skaityti daugiau...
2014-07-29

Pastebėjus nutrūkusius elektros laidus, būtina nedelsiant kreiptis pagalbos

Elektros skirstymo bendrovė LESTO primena, jog pastebėjus apgadintus ar nutrūkusius elektros laidus, būtina nedelsiant apie tai pranešti LESTO telefonu 1802 arba bendruoju pagalbos telefonu 112. Bendrovė informuoja, jog pastaruoju metu vyraujantys karšti orai ir vykstančios audros turi įtakos elektros tinklų būklei.

Skaityti daugiau...
2014-07-29

DIREKTORIUS atostogauja, kiti dirba įprastinį darbą... (1)

Anykščių savivaldybės internetiniame puslapyje skelbiama, jog ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS VILIUS JUODELIS  šią savaitę atostogauja. O rajono meras Sigutis Obelevičius antradienio pavakarę dalyvaus priėmime Čekijos ambasadoje. Ketvirtadienį vyks rajono Tarybos posėdis, o likusį laiką visi rajono vadovai, išskyrus atostogaujantį DIREKTORIŲ, dirbs " įprastinį darbą savivaldybėje".

Skaityti daugiau...
2014-07-29

Kaip šventė, taip remontas (2)

Anykščiuose, per Miesto šventę istorinę praeitį turintis ir romantika dvelkiantis Okuličiūtės dvarelis liko be renginių. Mat priėjimą prie jo remontuoja statybininkai. Skaityti daugiau...

2014-07-29

Nuo tilto turėklo dingo kuprinė

Policijoje gautas E. J., gimusios 1994 metais., gyvenančios Troškūnų seniūnijoje., pareiškimas, kad liepos 28 dieną apie 10 valandą 30 minučių Utenoje, A. Baranausko gatvėje  dingo ant tilto turėklo pakabinta jos kurpinė. Žala – 530 litų. 

Skaityti daugiau...
2014-07-29

Politikos, kultūros, teisėtvarkos naujienų liepos 29 - osios dienraščiuose apžvalga

POLITIKA

Jau daugiau kaip pusmetį Lietuva nebepirmininkauja ES Tarybai, tačiau ministerijos niekaip nenori pamiršti šio dešimtmečio renginio. Žadėta, kad liepos 1 dieną, kai iš Graikijos pirmininkavimo vairą perims Italija, visi papildomai Lietuvoje įsteigti etatai bus panaikinti. Tačiau pirmininkavimo pagalbininkai neskuba skirstytis - ministerijose iki šiol veikia specialiai tam įsteigti departamentai. Šalies institucijos laikosi įsitvėrusios pirmininkavimo ES Tarybai vairo, nors formaliai jis Graikijai buvo perduotas pernai gruodžio 31 dieną.

Skaityti daugiau...
„Anykšta“ 2014-07-29 (85/8818)
Vygantas Šližys, kuriam žemės ūkis yra tik nedidelė jo valdomo verslo atšaka, gimtinėje augina per 400 galvijų ir tikina, kad iš kaimyninių sklypų šeimininkų prašo tik tvarkos.
Žinomas Anykščių verslininkas Vygantas Šližys susirėmė su garsia Jono ir Vilijos Ramonų šeimyna. Anykščių seniūnijoje, savo tėviškėje Bliuvonių, Bimbų, Kirkiliškio, Kubiliškių kaimų apylinkėse V.Šližio bendrovė „Vaja Farm“ valdo per 300 ha nuosavos ir nuomojamos žemės, augina per 400 aubrakų veislės galvijų. „Vaja Fram“ žemė ribojasi su Ramonų žemės sklypais. Ramonų žemėje, kurios didžiąją dalį jie nuomojosi iš valstybės, iki praėjusios savaitės pabaigos jokia veikla nevyko – usnys augo laisvai...  Ramonai V.Šližį kaltina žemės užgrobimu, o V.Šližys pyksta, kad Ramonų pievos užleistos piktžolėmis. J.Ramonas - buvęs Seimo narys, o 2000-2005 m. vadovavo Lietuvos žemės ūkio rūmams, ginantiem žemdirbių interesus.
Skaityti daugiau...

Išnuomojo Anykščių užtvanką (1)

„Anykšta“ 2014-07-26 (84/8817)
Naujieji užtvankos nuomininkai per metus nuo sutarties pasirašymo privalės pradėti Anykščių hidroelektrinės statybas arba bent statinio projektavimą. Justo Navašinsko nuotr.
Savivaldybės administracijos surengtame Šventosios upės užtvankos Anykščiuose nuomos konkurse dalyvavo trys firmos. Nugalėjo bendrovė iš Šiaulių, pasiūliusi už užtvankos nuomą mokėti 40 tūkst. 100 litų metinį mokestį. Užtvankos nuomininkai įsipareigoja ant užtvankos pasatyti nedidelę hidroelektrinę.
Skaityti daugiau...

Ar šiemet buvote prie jūros?

Orai

dieną +31
naktį  +19

Dienos anekdotas

Du draugužiai gana vėlai eina namo. Vienas: "Kai grįšiu, mano žmona virs iš įtūžio". Kitas: "Tau gerai. Aš tokiu metu nieko šilto jau negaunu".											

Komentaras

"Ukmergiškis": "Buvom į Anykščius atvažiavę vakar - pavaikščiojom po mugę, pažiūrėjom kilimų apdovanojimą, apie koncertą Dainuvos slėnyje jau net nekalbu. buvo vienintelė mintis - dingstam iš čia ir kuo greičiau. Prieš savaitę buvom Velnio akmenyje, tai publika skiriasi kaip diena nuo nakties. Ten jautėmės saugiai, žmonės kultūringi, linksminasi, o ne guli prisiliuobę patvory. Šventės organizacija apgailėtina".

Komentuoti
Išsamiau informuojant visuomenę apie virusinių hepatitų profilaktiką bei epidemiologinę situaciją, mažinti šių ligų paplitimą tarp gyventojų, - vieni svarbiausių pirmadienį minimos Pasaulinės hepatito dienos tikslų. Skaityti daugiau...
Su fotoaparatu profesionalus fotografas, kurį drąsiai galima vadinti fotomenininku, Alfredas Motiejūnas nesiskiria jau 44 metai. Anykštėnams įsiminė pavasarį bibliotekoje buvusi jo personalinė fotonovelių paroda „Išeinantys“. Kadaise mokęsis iš senosios anykštėnų fotografų kartos, dabar jis pats dėsto fotografiją Jono Biliūno gimnazijos gimnazistams, kurie skina laurus moksleivių fotografijos parodose ir konkursuose. Skaityti daugiau...
Gautas A. B., gimusios 1986 metais., gyvenančios Debeikių seniūnijoje., pareiškimas, kad  iš sodybos pavogtas muzikinis centras, dviratis. Žala – 350 litų. Skaityti daugiau...
Šiandien sukanka 70 metų, kai 1944 m. liepos 29 d. Debeikiuose (Anykščių r.) gimė kariškis generolas Jonas ANDRIŠKEVIČIUS. Skaityti daugiau...
      Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Anykščių miesto šventei padovanojo gatvės gimnastų pasirodymą. Skaityti daugiau...
             Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija, atsižvelgdamas į nustatytą naują afrikinio kiaulių maro židinį Lietuvoje, Ignalinos rajone paskelbė ekstremalią situaciją.           Nuo šių metų sausio, kuomet sumedžiojus šerną užfiksuotas pirmasis afrikinio kiaulių maro atvejis Lietuvoje, ekstremali situacija paskelbta jau šešiose savivaldybėse - Alytaus, Lazdijų, Varėnos, Šalčininkų, Trakų, Ignalinos rajonų ir Druskininkų. Skaityti daugiau...