2018-05-25

Savaitgalio diskusija: Ką siūlote Anykščiuose aplankyti turistams? (27)

Prasidėjo turistinis sezonas, Anykščiai sulaukia svečių autobusų. Koks Jūsų nuomone geriausių Anykščių objektų trejetas? Ko mūsų miestui dar trūksta? 

2018-05-26

Apie didįjį teliką (10)

Nepavyko „Anykštai“ išsiaiškinti, kokius multikus valdžia rodys per perkamą televizorių. Neatskleidė gražiuoju valdininkai 20-30 tūkst. eurų kainuosiančio televizoriaus koncepcijos. „Nupirksim, sumontuosim, programą suderinsim - tada ir pamatysit.“ - panašiai taip žurnalistui, pasidomėjusiam, kam mūsų miestui reikalingas kelių kvadratinių metrų dydžio ekranas, atkirto valdžia.
Patikėkit, man, cinikui, socialinėje-geografinėje erdvėje rūpi labai nedaug dalykų. Skauda gal tik dėl pradėto darkyti Šeimyniškėlių piliakalnio. Kartais pasijuntu asmeniškai įskaudintas dėl kokio nors pažeminto ir iš darbo išvyto žmogaus. Dėl miesto ir rajono naikinimo - jokių asmeniškumų. Tai tik verslas. Kitaip tariant nuoskaudos iš išskaičiavimo. Kuo mažiau rajone gyventojų - tuo mažesnės „Anykštos“ pajamos iš prenumeratos ir reklamos.

Skaityti daugiau...
2018-05-26

Penktasis autorinis koncertas (4)

Gegužės 26 dieną 15 valandą Anykščių kultūros centre vyks muzikos pedagogo, pianisto, kompozitoriaus Broniaus Petroko autorinis koncertas „Atmintis“. Tai jau ketvirtasis B. Petroko autorinis koncertas, kurį jis skiria anykštėnams bei miesto svečiams.

Skaityti daugiau...
2018-05-26

Į tradicinį sambūrį – seminarą susirinko didžiausia šalies kraštotyros draugija

Šiandien Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyko Anykščių Teresės Mikeliūnaitės kraštotyros draugijos sambūris - seminaras „Draugaukime – bendraukime – bendradarbiaukime“.

Skaityti daugiau...
2018-05-25

Meras į Gruziją išsivežė sekretorę (39)

Gegužės 24-28 dienomis Gruzijoje vieši oficiali Anykščių rajono savivaldybės delegacija. Komandiruotėje merą Kęstuti Tubį lydi jo sekretorė Jurgita Povilaitienė.

Skaityti daugiau...
2018-05-13

Vilniaus universiteto rektoriaus skeptro nepavyksta susigrąžinti iš Rusijos (1)

Vilniaus universiteto muziejaus direktorius, daktaras Ramūnas Kondratas sakė, kad universitetiniai muziejai pasaulyje – toli gražu ne naujovė, o 1579 m. jėzuitų įkurtas Vilniaus universitetas, gali pasigirti ne tik nuostabiu architektūriniu paveldu, bet ir didele profesorių sukaupta gamtos, medicinos, filologijos ir istorijos disciplinų eksponatų kolekcija.

Skaityti daugiau...
2018-04-22

10 metų kalėjimo už trispalves vėliavėles Anykščių gatvėje (11)

Anykščiuose daug kas pažįsta ir už nuosaikumą, patriotiškumą, visuomet gerą nuotaiką gerbia nenuilstančią kovotoją už laisvą ir teisingą Lietuvą, Lietuvos tremtinių ir politkalinių sąjungos Anykščių skyriaus pirmininkę Primą Petrylienę.
Atverkime jos netrumpo, džiaugsmais ir vargais paženklinto gyvenimo istoriją.

Skaityti daugiau...
2018-05-26

Nuo melioracijos išsigelbėjo pakišdamas revoliucionierių

Retas toks nedidelis kaimas kaip Klevėnai galėtų pasigirti tokia gausa iš čia į plačius gyvenimo vandenis išplaukusių žmonių: pedagogas, rašytojas Rapolas Šaltenis, miškininkas Juozas Karvelis, mokslininkas gydytojas Bronislavas Kisielius, dailininkas Arvydas Šaltenis, garsus praeito amžiaus kraštotyrininkas Antanas Pakalnis ir net revoliucionierius, kaime 1905 metais mitingą surengęs Rapolas Rasikas ir šį bei tą apie juos ir kaimą galintis papasakoti kaimo senbuvis kraštotyrininkas ir literatas Bronius Karvelis, kuriam už šešių dienų sukaks 84 – eri metai.
Vos pora kilometrų nuo senojo Peterburgo – Varšuvos trakto įsikūręs kaimas turi pustrečio šimto metų istoriją, tačiau dabar jame gyvenamąją vietą deklaruoja vos 14 žmonių, kurie ne visi kaime gyvena nuolat.

Skaityti daugiau...
2018-05-25

Politikos, kultūros, teisėtvarkos naujienų gegužės 25 dienos dienraščiuose apžvalga

POLITIKA

Daugiau nei dešimtmetį Valstybės saugumo departamentas (VSD) stebėjo verslo mėginimus daryti įtaką politiniams ir teisėsaugos procesams, tačiau valstybės vadovai tikina informacijos apie tai arba negaudavę, arba būdavę informuojami tik fragmentiškai. Kai kurių apžvalgininkų nuomone, tai - tik išsisukinėjimai bandant balinti mundurą, - rašo „Lietuvos žinios“. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete (NSGK) atliekant tyrimą buvo išslaptinta ilgus metus saugumo pareigūnų rengta pažyma apie koncerno „MG Baltic“ poveikį politikams ir teisėsaugai. Nors iš paviešintos informacijos matyti, kad valstybėje buvo susiklosčiusi nenormali padėtis, apie tai, kas vyksta, esą žinojo tik saujelė žmonių, tarp kurių aukščiausių šalies pareigūnų neva nebuvo.

Skaityti daugiau...
2018-05-26

Odė Purvynams

Ten kadaise būdavę tikriausi lietuviški purvynai. Pasaulis ten driekėsi slėniais, durpingos žemės net po nedidelio lietaus pažliugdavo, tapdavo klampios ir purvinos. Iki pat žvyrkelio nutiesimo ant kelio dažnai pavargdavo artimųjų aplankyti lengvaisiais automobiliais atriedėję miestiečiai. Tuomet stumdavo, po ratais žabus kišdavo, o netekę vilties prašydavo Karkos ar kurio kito artimesnio atvažiuoti su arkliu ir pagaliau ištraukti įsėdusią „karietą“. Tokiuose nuotykiuose dažnai tekdavo ir išeiginius drabužius išsipurvinti. Tačiau nėra ko daug pykti, juk čia Purvynai.
Nuo seno čia gyveno dvi Balčiūnų šeimos. Dabar, pasak Andrioniškio seniūnijos darbuotojų, kaimą perėmusių iš Troškūnų seniūnijos, belikusi vos viena sodyba ir ta tik vasaromis gyvenama.

Skaityti daugiau...
2018-05-10

Žieduotasis gegužis (2)

Taurelė, vainikėlis, kuokeliai -  

Taip gražu ir trapu.

Ir tie medžiai pilni žiedų.

Rodos, net šakos linksta nuo jų...  

Skaityti daugiau...
2018-05-26

Uždrausti siauruko reisai į Rubikius (Nr. 35, 2018-05-02)

Maždaug dviem mėnesiams atšaukti siauruko reisai iš Anykščių siaurojo geležinkelio stoties į Rubikius.Šiuo maršrutu keleivius vežti tapo pavojinga, nes ties Žažumbrio ąžuolu geležinkelio bėgių pylime dar pernai rudenį prasidėjo nuošliaužos.
Tai gali sužlugdyti turistinį sezoną.

Skaityti daugiau...
2018-05-26

Rajono ūkininkams prognozuojami nelengvi metai (Nr. 33, 2018-04-24)

Lietuvos ūkininkų sąjungos Anykščių skyriaus pirmininkas Žilvinas Augustinavičius prognozuoja, kad žemdirbių ir vėl laukia nelengvi metai. Koją kiša ne tik prasti orai, bet ir šalies valdantieji. Nors už Lietuvos „vairo“ šiuo metu yra „valstiečiai“ ir, rodos, tuo ūkininkai turėtų tik džiaugtis, deja, realybė visai kitokia.
Apie Anykščių rajono ūkininkų kasdienybę portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbino Ž.Augustinavičių.

Skaityti daugiau...
2018-05-26

Draugiškų aplinkai autobusų nebepirks (Nr. 33, 2018-04-24)

Keleivius Anykščių vietiniais autobusais vežanti UAB „Transporto centras“ atsisakė kaip partneris dalyvauti Anykščių rajono savivaldybės projekte, kuriuo norėta atnaujinti rajono viešojo transporto priemonių parką.
Projekto metu buvo planuojama atnaujinti Anykščių rajono savivaldybės viešojo transporto priemonių parką, įsigyjant dvi draugiškas aplinkai viešojo transporto priemones.

Skaityti daugiau...
2018-05-12

Šeimas kamuoja bendravimo problemos (9)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių socialinės gerovės centro vadovą Sigitą Petravičių.

Skaityti daugiau...
2018-05-05

Daugiau lėšų bus investuojama ne vien tik į viešosios infrastruktūros objektus

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių rajono Vietos veiklos grupės Vietos plėtros strategijos administravimo vadovą Jurijų Nikitiną. Skaityti daugiau...

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)
Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas palypėjo laipteliu aukštyn rezultatyviausių visų laikų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjų sąraše. Skaityti daugiau...
Pro penktame aukšte esančio nuomojamo buto langą neaiškiomis aplinkybėmis iškrito nepilnametė. Skaityti daugiau...
Seimo frakcija „Tvarka ir teisingumas“ kreipėsi į Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetą (NSGK) su reikalavimu artimiausiame komiteto posėdyje, dar iki NSGK tyrimo išvadų paskelbimo, apklausti visus VSD pažymose minimus asmenis, o tarp jų ir Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderį Gabrielių Landsbergį. Skaityti daugiau...
Specialioji tyrimo komisija, spręsianti, ar yra pagrįstas Seimo narių grupės teikimas pradėti apkaltos procesą Seimo nariui Artūrui Skardžiui, prašo Seimo pratęsti jos darbą iki birželio 25 dienos. Skaityti daugiau...
Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį išvyksta dviejų dienų vizito į Sakartvelą (Gruzija), kur susitiks su aukščiausiais šios valstybės vadovais ir dalyvaus iškilminguose renginiuose, skirtuose pirmosios demokratinės Sakartvelo Respublikos 100-mečiui paminėti. Skaityti daugiau...
Smurtas artimoje aplinkoje2018-05-20 apie 13.00 val., Anykščių r., Viešintų sen., Putino k., neblaivus (nustatytas 1,89 prom. girtumas) vyras (g. 1960 m.) smurtavo prieš savo žmoną (g. 1962 m.). Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Skaityti daugiau...
Smurtas artimoje aplinkoje2018-05-22 apie 10.30 val., namuose, esančiuose Ignalinos r., Ignalinos sen., Melninkų k., konflikto metu vyras (g. 1973 m.) smurtavo prieš žmoną (g. 1983 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Skaityti daugiau...
Smurtas artimoje aplinkoje2018-05-21 apie 02.00 val., namuose, esančiuose Ignalinos r., Vidiškių sen., Vidiškių k., Melioratorių g., konflikto metu vyras (g. 1977 m.) smurtavo prieš sugyventinę (g. 1968 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. Skaityti daugiau...
Gegužės 24 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių bibliotekoje savo knygą „99 metai po įvykio“ pristatė prof. Liudas Mažylis. Po renginio auditorija ir svečias pozavo bendrai nuotraukai. Skaityti daugiau...
Beveik dvejus metus po atokias Aukštaitijos vietoves klajojęs ir nusikaltimus vykdęs 55 metų Anykščių rajono gyventojas K. A. daugiau grėsmės visuomenei nebekels. Šią savaitę Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmuose priimta nutartis dėl priverstinio jo gydymo, nes vyras nusikalto nepakaltinamumo būklėje. Skaityti daugiau...
Gegužės 29 dieną, 16 val., Anykščių rajono savivaldybė ir Pasaulio anykštėnai kviečia netradicinei akcijai: susiburti Anykščių miesto centre, Šventosios upės kairiojoje krantinėje, ir drauge pakeisti jau dešimtmetį miestą puošiantį užrašą ČIA GERA SUGRĮŽTI į ČIA GERA GYVENTI. Skaityti daugiau...
Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos duomenimis, gegužės 25–26 d. vyraus antros ir trečios, vietomis, daugiausia pietiniuose rajonuose, ketvirtos, kai kur penktos klasės miškų gaisringumas. Šiuo metu dėl kritulių stokos miškuose labai sausa, o dėl šiltėjančių ir vėjuotų orų miškų gaisringumo rodiklis kasdien didėja vis sparčiau. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet miškuose kilo 135 gaisrai. Juose išdegė daugiau kaip 120 ha miško bei miško paklotės. Skaityti daugiau...
Greičiausias Lietuvos motokroso lenktynininkas, daugkartinis šalies čempionas Arminas Jasikonis (20 m.) – pirmasis ir vienintelis lietuvis, kuriam pavyko pasaulio čempionate (MXGP) užlipti ant etapo nugalėtojų pakylos. Kažkada tik svajojęs susirungti su stipriausiais planetos motokrosininkais, dabar jis jau nori patekti į geriausiųjų trejetuką. Skaityti daugiau...
2018-05-25

Pagalba gyventojams

Gyventojai, besikreipiantys dėl socialinių išmokų, piniginės socialinės paramos ar kitų išmokų, nuo šiol gali užsiregistruoti ir internetu. Registruotis internetu galima svetainėje http://gyventojams.parama.anyksciai.lt arba Anykščių rajono savivaldybės svetainėje www.anyksciai.lt skiltyje „Turinys“ paspaudus ženklą „Registracija Socialinės paramos skyriuje“. Internetu užsiregistravęs gyventojas bus informuojamas el. paštu arba SMS žinute apie suplanuotą vizitą, o atvykęs suplanuotu laiku bus aptarnaujamas be eilės. Skaityti daugiau...
2018-05-25

Tvarkė parkelį (20)

Anykščių rajono tarybos narys Vaidutis Zlatkus ketvirtadienio vakarą pakvietė kaimynus tvarkyti parko, vadinamosios Šveicarijos. Parkas nušienautas, genėti medžiai, rinktos medžių šakos.  Skaityti daugiau...
2018-05-25

Pavežėk kaimyną!

Šiandien, gegužės 25-ąją, visa Europa mini Tarptautinę kaimynų dieną. Šia proga Susisiekimo ministerija kviečia visus, neabejingus transporto spūstims ir oro taršai miestuose, jungtis prie iniciatyvos „Nevažiuok vienas – pavežk kaimyną“. Skaityti daugiau...
2018-05-24

Lankysis vyskupas

Birželio 1- ą Troškūnuose, o birželio 7- tą dieną Anykščiuose, lankysis Panevėžio vyskupijos vyskupas Linas Vodopjanovas. Skaityti daugiau...
Dar neprasidėjus vasarai, ugniagesiams gelbėtojams jau tenka iš vandens traukti nuskendusiųjų kūnus. Šių metų gegužės mėnesį jie ištraukė jau 10 skenduolių. Vakar šalies vandens telkiniuose nuskendo net 3 žmonės, visi – Kelmės rajone. Prieš vidurdienį buvo gautas pranešimas, kad Kelmės rajone, Pašiaušės kaime, tvenkinyje prie kranto plūduriuoja skenduolis. Jį ištraukė Tytuvėnų ugniagesiai. Skenduolio asmenybė nenustatyta, įvykį tiria policija. Skaityti daugiau...
Gerai besimokantys, iniciatyvūs, sumanūs ir talentingi 1-12 klasių moksleiviai jau gali pretenduoti į rekordinį 60 tūkst. eurų „Lietuvos Maximalistų“ stipendijų fondą 2018-2019 m. mokslo metams. Daugiau nei 40 moksleivių, kurie taps „Maximalistais“, visus ateinančius mokslo metus kas mėnesį gaus 150 ir 75 eur vertės stipendijas. Į stipendijas pretenduojantys moksleiviai bus vertinami aštuoniose srityse: mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologijos, inovacijų ir nuolatinio pažangumo. Per 16 programos gyvavimo metų „Maxima“ jau skyrė daugiau kaip 300 tūkst. eur Lietuvos moksleivių pažangumui skatinti. Skaityti daugiau...
Praėjusią naktį, apie 03 valandą, Anykščiuose, J. Biliūno g., suveikus signalizacijai pastebėta, kad išdaužus lango stiklą patekta į autodalių parduotuvę „Andora“. Kas buvo pavogta ir turtinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Skaityti daugiau...
Senyvą anykštėnę apšvarino telefoniai sukčiai. Vakar, apie 12 val.,  Anykščiuose, Ramybės g., moteriai (g. 1943 m.) telefonu paskambino vyras, kuris prisistatė policijos pareigūnu. Vyras paaiškino, kad pranešėjos sūnus griūdamas sužalojo moterį, kuriai reikalinga operacija, o tam, kad sūnus išvengtų kalėjimo, reikia sumokėti 8000 eurų. Skaityti daugiau...
Lietuvos motokroso taurės II etapas vyks Anykščių rajone, Mickūnų trasoje. Varžybas, kartu su Lietuvos motociklų sporto federacija, organizuoja anykštėnas verslininkas ir politikas Lukas Pakeltis. Mickūnų trasoje birželio 10-ąją rungsis geriausi Lietuvos ir aplinkinių valstybių motokroso meistrai, nes taurės varžybos yra atviros. L.Pakeltis tikisi tūkstantinės žiūrovų auditorijos.     Skaityti daugiau...
Vakar, trečiadienį, Pasaulio anykštėnų kūrybos centre (Anykščių koplyčioje) vyko „Anykštėnų forumas“. Anykštėnai diskutavo kaip turėtų atrodyti Anykščiai, kokias idėjas reikėtų įgyvendinti mieste, ko Anykščiams trūksta. Skaityti daugiau...
Anykščių rajono taryba 38 mieste ir rajone esančius apleistus pastatus apmokestins 3 proc. tarifu. Skaityti daugiau...
Ateinantį ketvirtadienį Anykščių rajono taryba tvirtins rajono ligoninės bei pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovų konkursų nuostatus. Anykščių ligoninės vyriausiojo gydytojo Dalio Vaigino bei PSPC direktorės Zitos Neniškienės kadencijos baigiasi šiais metais. Skaityti daugiau...
Netoli namų esanti vaistinė šiuo metu nebedirba? O gal esate išvykę, lankotės kitame mieste ir Jums netikėtai prireikė vaistų? Nežinote, kur rasti artimiausią vaistinę? Jums tereikia po ranka turėti kompiuterį ar išmanųjį telefoną bei interneto ryšį. Skaityti daugiau...
Anykščiuose, J.Biliūno gatvėje, prie žuvies parduotuvės, šiandien vidurdienį įvyko kuriozinė avarija. "Opelis" važiuojantis link Svėdasų suko į kairę, o tuo metu jį bandė lenkti "Volvo". Automobiliai kaip reikiant apgadinti, žmonės nenukentėjo. Skaityti daugiau...
Šiandien apie 11 valandą į Kurklių pusę lėkė specialiųjų tarnybų automobiliai. Kelyje Ukmergė-Utena, porą kilometrų nuo Moliakalnio link Utenos, griovyje atsidūrė automobilis.  Skaityti daugiau...
2018-05-23

Abitūros egzaminai

Šiemet Anykščių rajono abiturientai jau laikė kelis egzaminus. Anglų kalbos egzaminą laikė 135 moksleiviai (kitų užsienio kalbų egzaminų laikančių nebuvo), informacinių technologijų – 14, fizikos egzaminą – 21 dvyliktokas. Artimiausias egzaminas – biologijos – vyks gegužės 26 d.  Skaityti daugiau...
Nors dar tik įpusėjo 2018 –ieji, kaimyninis Rokiškio rajonas laukia ateinančiųjų metų. 2019 –aisiais Rokiškis taps Lietuvos kultūros sostine. Patiries, kaip švęsti šią šventę, drąsiai gali rokiškėnai semtis iš Anykščių – originalių idėjų mūsų miestui netruko.  Skaityti daugiau...
Šiandien rašytojos Bronės Buivydaitės memorialinio muziejaus kiemelyje vykusioje Meistrelio šventėje   Anykščių vaikų lopšelio darželio „Žilvitis“ lėlių teatro grupė ( vad. Dalia Bieliūnienė) savo bendraamžiams suvaidino Br. Buivydaitės pjesę „Mėlynasis drugelis“. Skaityti daugiau...
Vakar apie 14 val., savo namuose, esančiuose Troškūnų mstl., Traupio g., rastas vyro (g. 1970 m.) kūnas be išorinių matomų smurto žymių. 20 val. 44 min., namuose, esančiuose Anykščiuose, J. Biliūno g., rastas vyro (g. 1973 m.) kūnas. Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimas mirties priežastims nustatyti. Skaityti daugiau...
Jau gegužės 26 d., šeštadienį, Anykščiuose bus pristatyta nauja virtuali trasa. Renginio organizatorė, sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė teigia norinti įvesti tradiciją, kad žmonės atvykę į Anykščius, eitų ir pažintų patį miestą ir sužinotų daug įdomių ir nuotaikingų faktų. Virtuali trasa sukurta bendradarbiaujant su Anykščių rajono savivaldybe ir VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centru.  Skaityti daugiau...
Į „Anykštos“ redakciją kreipėsi moteris, klausdama, ar vaistinėje nėra pažeidžiamos jos asmens duomenų apsaugos teisės. „Jau ne pirmą kartą nuėjusi į vieną iš Anykščiuose esančių „Camelia“ vaistinių ir pirkdama vaistus pagal gydytojo išrašytą receptą, gaunu pasiūlymus įsigyti „prie mano ligos tinkamų“ vaistų papildų, vitaminų. Jau daug metų perku tuos pačius vaistus. Kiekvieną kartą tenka aiškinti, kad atėjau nusipirkti konkretaus vaisto. Gal galite išsiaiškinti, ar vaistinės kaupia informaciją apie pacientų perkamus vaistus?“ – į redakcijai skundėsi anykštėnė, sakydama, jog visai nepageidauja, kad apie jos vartojamus vaistus žinotų būtų kaupiami duomenys. „Anykšta“ išsiuntė paklausimą vaistinių tinklo „Camelia“ spaudos tarnybai ir vos gavę informaciją apie šią situaciją informuosime skaitytojus.  Skaityti daugiau...
Nušienauti aplinkkelio nuo J.Basanavičiaus gatvės vedančio į Kęstučio gatvę pakraščiai. Šienauta - galingai! Vietomis šaligatvis sunkiai įžiūrimas.  Skaityti daugiau...
Šią vasarą Anykščiuose, buvusio „Etnobaro“ vietoje, duris atvers nauja viešojo maitinimo įstaiga. Skaityti daugiau...
Anykščių savivaldybės administracija Valstybės investicijų programai (VIP) pateikė paraišką medinės pilies ant Šeimyniškėlių piliakalnio finansavimui.  Iš VIP-o savivaldybė prašo 1,4 mln. eurų. Numatomas pirmojo etapo pilies statybų lėšų poreikis - 1,8 mln. eurų. 400 tūkst. eurų savivaldybė žada rasti rajono biudžete. Skaityti daugiau...
2018-05-22

Elektrikai...

2018-05-21 apie 17.00 val., pastebėta, kad įsibrauta į transformatorinę pastotę (nukirpta pakabinama spyna), esančią Anykščių r., Debeikių sen., Mičionių k., iš kurios pagrobta alyva. Pagrobtos alyvos kiekis ir padaryta žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Skaityti daugiau...
Visos naujienos