Rugpjūčio 26 dieną (antradienį) gydytoja iš Vilniaus tikrins regėjimą.Registracija telefonu (8-655) 07882 arba optikoje A. Baranausko a.14

2014-08-23

Mirė motociklu važiavęs berniukas

Šiąnakt Vilniaus Santariškių klinikose mirė Anykščių J.Biliūno gimnazijos 16 - metis moksleivis, kuris rugpjūčio 10 dieną Anykščiuose, Liudiškių ir Ladigos gatvių sankryžoje įvykusioje avarijoje patyrė sunkią galvos traumą. Šią kraupią žinią „Anykštai“ patvirtino gimnazisto klasės auklėtoja.

Skaityti daugiau...
2014-08-23

Prie paminklo Laisvei paminėta Baltijos kelio diena

Rugpjūčio 23 – ąją, šeštadienį vidurdienį negausus būrelis anykštėnų A.Baranausko aikštėje prie paminklo laisvei paminėjo  Baltijos kelio dieną. Iki šiol rugpjūčio 23 diena buvo minima kaip Juodojo kaspino diena, kai 1939 metais Vokietija ir Sovietų Sąjunga Molotovo – Ribentropo paktu  buvo nutarta, kad Lietuvą gali aneksuoti Sovietų Sąjunga.

Skaityti daugiau...
2014-08-23

Plaukikas Giedrius Titenis pagerino Lietuvos rekordą ir Europos čempionate kovos dėl trečiojo medalio

Berlyne (Vokietija) vykstančio 32-ojo Europos plaukimo čempionato vyrų 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje penktadienį Giedrius Titenis 0,01 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą ir pelnė kelialapį į finalą.

Skaityti daugiau...
2014-08-23

Dienos veidrodis: Anykščių krašto žmonės ir faktai. Rugpjūčio 23 - oji

Šiandien sukanka 100 metų, kai 1914 m. rugpjūčio 23 d. Panevėžio rajono Dragonių kaime gimė, paskui didžiąją gyvenimo dalį Anykščiuose gyveno ir dirbo vaikų ligų gydytojas, sveikatos apsaugos organizatorius Alfonsas LUKOŠEVIČIUS (1914–2000).

Skaityti daugiau...
2014-08-23

Dienos veidrodis: Anykščių krašto žmonės ir faktai. Rugpjūčio 23-oji

Šiandien sukanka 40 metų, kai 1974 m. rugpjūčio 23 d. Anykščiuose gimė dailininkė grafikė Inga DARGUŽYTĖ.

Skaityti daugiau...
2014-08-23

Šiandien Baltijos keliui 25 – eri

Lietuva mini Baltijos kelio 25 – etį, kai pusantro milijono žmonių gyva grandine nuo Vilniaus, per Rygą, iki Talino nuaudė gyvą  laisvės troškimų juostą. Šiandien į Baltijos kelią vėl plūstels žmonės, daugiausia – prie savo miestų ir miestelių atminimo ženklų, kad pajustų, prisimintų tų dienų atgarsį.

Skaityti daugiau...
2014-08-22

Savaitgalio diskusija: Ar reikėtų Ukrainą remti ginklais? (19)

Nerimstant kovoms Ukrainoje, o į separatistų pusę plūstant ginklams bei kovotojams iš Rusijos, pasigirsta viena kita mintis, kad Europos Sąjunga ir JAV už savo žemių vientisumą kovojančią Ukrainą turėtų paremti ne tik morališkai, bet ir ginkluote.

Skaityti daugiau...
2014-08-22

Plaukikas Giedrius Titenis Europos čempionate iškovojo antrąjį bronzos medalį ir pateko į trečią pusfinalį (1)

Berlyne (Vokietija) vykstančio 32-ojo Europos plaukimo čempionato vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis iškovojo bronzos medalį.

Skaityti daugiau...
2014-08-22

Oskaro Koršunovo studentai pribloškė anykštėnus (1)

Vakar Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje Lietuvos muzikos ir teatro akademijos antro kurso vaidybos studentai parodė eksperimentinio spektaklio eskizą STOP (rež. Ieva Stundžytė), kuriame keiksmais ir smurto scenomis šokiravo anykštėnus.

Skaityti daugiau...
2014-08-22

Politikos, kultūros, teisėtvarkos naujienų rugpjūčio 22 - osios dienraščiuose apžvalga

POLITIKA

Tenka tik apgailestauti, kad valstybiškai svarbiems strateginiams energetikos projektams kyla pavojus žaidžiant politinius žaidimus, sako Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Vytis Jurkonis. Komentuodamas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) ir valdančiosios daugumos formuotojos Lietuvos socialdemokratų partijos lyderio Algirdo Butkevičiaus konfrontaciją, V. Jurkonis teigia, kad tokios suirutės negali būti, jeigu norima sklandžiai tęsti energetikos politiką.

Skaityti daugiau...
„Anykšta“ 2014-08-23 ( 95/8828)
Į teismo salę Gintarą Žiuką – „Vabalą“ ir Ritą Bačanskienę atlydėjo policijos konvojus, nes šie teisiamieji yra laikomi areštinėje. Autoriaus nuotr.
Rugpjūčio 5 dieną Utenos rajono apylinkės teisme pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje anykštėnai Gintaras Žiukas, pravarde „Vabalas“, Rita Bačanskienė, jos duktė Žygimantė Bačanskaitė bei Utenos ir Rokiškio rajone gyvenantys Laurynas Širvys ir Mantas Vigėlis kaltinami neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.
Skaityti daugiau...

Kaimynams kliūva tujų gyvatvorė (1)

„Anykšta“ 2014-08-19 (93/8826)
Romualdas Andrijauskas tvirtino, kad tvorą paaukštino todėl, kad kaimynų duktė negalėtų daugiau šėlti...
Policijos pareigūnai įpareigoti pas savivaldybės valdininkus atvesdinti Rubikių kaime sodybos dalį turintį Romualdą Andrijauską, kurio gyvatvorės tujos yra aukštesnės negu numatyta teisės aktuose. R.Andijausko kaimynė Virginija Gegužienė, paklausta, kuo jai neįtinka kaimyno tujos, apeliavo į teisės aktus ir tvirtino, jog viską išspręs atitinkamos institucijos.
Skaityti daugiau...

Ar NATO ir ES turėtų remti Ukrainą ginklais?

Orai

Naktį:+9

Dieną:+19

Dienos anekdotas

Žurnalistas ima interviu iš Afganistane tarnaujančio snaiperio:
- Ką jaučiate, kai taikyklyje pamatote priešą ir paspaudžiate gaiduką?
Karys pagalvoja, mąsliu žvilgsniu pasižiūri ir atsako:
- Atatranką.

Komentaras

"Būtent": "Perykla ir turi užsiimti žemės ūkio veikla. Pastatas didelis erdvus specialistų yra galėtų dar vulkanizuoti ir padangas"

Komentuoti
Penktadienį Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė dalyvaus vieno iš Baltijos kelio atminimą simbolizuojančių informacinių stendų atidengimo ceremonijoje. Skaityti daugiau...
Į interneto skaitytojų klausimus atsako fotografas Alfredas Motiejūnas. Skaityti daugiau...
Lietuva mini Baltijos kelio 25 – etį, kai pusantro milijono žmonių gyva grandine nuo Vilniaus, per Rygą, iki Talino nuaudė gyvą  laisvės troškimų juostą. Šiandien į Baltijos kelią vėl plūstels žmonės, daugiausia – prie savo miestų ir miestelių atminimo ženklų, kad pajustų, prisimintų tų dienų atgarsį. Skaityti daugiau...
Nerimstant kovoms Ukrainoje, o į separatistų pusę plūstant ginklams bei kovotojams iš Rusijos, pasigirsta viena kita mintis, kad Europos Sąjunga ir JAV už savo žemių vientisumą kovojančią Ukrainą turėtų paremti ne tik morališkai, bet ir ginkluote. Skaityti daugiau...
Berlyne (Vokietija) vykstančio 32-ojo Europos plaukimo čempionato vyrų 200 m plaukimo krūtine varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis iškovojo bronzos medalį. Skaityti daugiau...
Vakar Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje Lietuvos muzikos ir teatro akademijos antro kurso vaidybos studentai parodė eksperimentinio spektaklio eskizą STOP (rež. Ieva Stundžytė), kuriame keiksmais ir smurto scenomis šokiravo anykštėnus. Skaityti daugiau...