2014-08-21

Giedrius Titenis kovos dėl dar vieno medalio

Vokietijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate vakar vakare 200 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje Giedrius Titenis užėmė penktąją vietą ir šiandien tęs kovą dėl medalio.
100 metrų plaukime jis jau yra iškovojęs bronzos medalį.

Skaityti daugiau...
2014-08-20

Žudė, nes baiminosi dėl savo gyvybės (3)

Rugpjūčio 20 dieną Panevėžio apygardos teisme pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje Aknystos  socialinės globos namų gyventojas 37 metų  Vilmantas Maksimavičius kaltinamas 2013 metų lapkričio 21 dieną  minėtame pensionate ginčo metu peiliu mirtinai sužalojo 37 metų Deividą Labanauską bei sunkiai sužalojo 27 metų Sergejų Pčiolkiną.

Skaityti daugiau...
2014-08-20

Giedrius Titenis plauks pusfinalyje

Šiandien anykštėnas Giedrius Titenis Europos plaukimo čempionato atrankos varžybose 200 metrų krūtine nuplaukė per 2 min 11,83 sek. ir pateko į pusfinalį. Tarp šios distancijos plaukikų jo rezultatas buvo penktas.

Skaityti daugiau...
2014-08-20

Praktikos egzamino aikštelėje gali nebelikti (1)

Nuo liepos 1 d. leidžiama savarankiškai pasiruošti teorijos egzaminui „Regitroje“. Kaip radijui „Laisvoji banga“ sakė valstybinės įmonės „Regitra“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas, palyginus išlaikymo iš pirmo karto rezultatus su birželio mėnesio rezultatais, matyti aiškus nuosmūkis.

Skaityti daugiau...
2014-08-21

Politikos, kultūros, teisėtvarkos naujienų rugpjūčio 21-osios dienraščiuose apžvalga

POLITIKA

Uostamiestyje prasideda pirmieji renginiai, skirti Baltijos kelio 25-mečio sukakčiai. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio vakaro klaipėdiečiai kviečiami prisiminti istorinį įvykį, dalytis prisiminimais bei simboliškai atkurti gyvąją žmonių grandinę. Šeštadienį 19 val. visi kviečiami bet kokiu oru susirinkti Antrosios Melnragės paplūdimyje, šalia centrinės gelbėjimo stoties, kur bus deginami laužai ir organizuojama pilietinė akcija "Apkabink Baltiją". Simboliškai susikibus už rankų bus prisiminti prieš daugiau nei du dešimtmečius Baltijos kelyje stovėję uostamiesčio gyventojai. Kiti šiai sukakčiai atminti dedikuoti renginiai Klaipėdoje prasidės jau šiandien. "Ragins prisiminti Baltijos kelią". KLAIPĖDA Skaityti daugiau...

Gal ir bus biokatilas ?! (9)

„Anykšta“ 2014-08-19 (93/8826)
Jei šiame buvusiame „Anykščių vyno“ gamyklos pastate iki kitos vasaros pabaigos nebus užkurtas biokatilas, europines lėšas teks grąžinti. Jono JUNEVIČIAUS nuotr.
Per mėnesį teismai dėl biokatilo statybų konkurso „Anykščių vyno“ katilinėje turėtų pasibaigti ir prasidėti darbai. Bent jau taip mano Anykščių vicemeras Donatas Krikštaponis.
Skaityti daugiau...
„Anykšta“ 2014-08-14 (92/8825)
Švietimo ir mokslo ministras, profesorius Dainius Pavalkis susitikime pas Anykščių merą Sigutį Obelevičių buvo atsipalaidavęs ir laidė ironiškus juokelius.
Praėjusią savaitę Anykščiuose viešėjęs Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis domėjosi situacija mokyklose ir atskleidė savo skeptišką požiūrį į nedideles švietimo įstaigas. Tiesa, Anykščių technologijos mokyklą ministras žadėjo išsaugoti.Švietimo ir mokslo ministras D. Pavalkis Anykščių technologijos mokyklos išsaugojimo plano šios ugdymo įstaigos kolektyvui kurį laiką negalėjo pristatyti. Ministras lankydamasis Technologijos mokykloje pirmiausia turėjo išklausyti mokytojų priekaištus.
Skaityti daugiau...

Ar NATO ir ES turėtų remti Ukrainą ginklais?

Orai

Naktį:+9

Dieną:+19

Dienos anekdotas

Norint patikti moterims reikia būti protingu, turtingu, gražiu arba katinu.

Komentaras

„anykštėnas“: „Jėga. Anykščiai atstovauja Lietuvą. Sėkmės Giedriui ir jo treneriui Žilvinui. Anykščiai didžiuojasi jumis“.

Komentuoti
Vyriausybė nepritarė daliniam nuostolių dėl Rusijos embargo kompensavimui iš valstybės biudžeto pieno ir mėsos gamintojams. Skaityti daugiau...
Į interneto skaitytojų klausimus atsako fotografas Alfredas Motiejūnas. Skaityti daugiau...
Vakar, antradienį, Andrių „sostine“ vadinamame Andrioniškyje, buvo pristatytas žymus Ukrainos rašytojas, visuomenės veikėjas Andrejus Kurkovas. Skaityti daugiau...
Šią naktį Troškūnų seniūnijos Žviliūnų kaime degė medinis gyvenamasis namas. Skaityti daugiau...
Antradienio vakarą Berlyne Europos plaukimo čempionate anykštėnas, plaukimo sporto meistras G. Titenis iškovojo bronzos medalį. Skaityti daugiau...
Po rugpjūčio 10 dieną Anykščiuose, Liudiškių ir Ladigos gatvių sankryžoje įvykusios avarijos, kurios metu susidūrė 15 metų moksleivio vairuojamas motociklas ir 28 metų anykštėno A.B. vairuojamas automobilis, Santariškių klinikų medikai vis dar kovoja dėl 16 – mečio motociklo keleivio gyvybės, o motociklą vairavusiam jaunuoliui šiandien atlikta trečia operacija. Skaityti daugiau...
Rytoj, rugpjūčio 20 d., 17 valandą L ir S Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su Ukrainos visuomenės veikėju, rašytojhu Andrejum Kurkovu. Į Anykščių kraštą A. Kurkovą atsivežė mūsų kraštietis Virginijus Strolia, tebeturintis sodybėlę Troškūnų seniūnijoje, nors seniai gyvena ir dirba Kijeve. Jis turi spaustuvę, leidžia knygas, o žmona Rūta Malikėnaitė rengia radio ir TV reportažus iš Kijevo. Skaityti daugiau...