2018-08-17

Savaitgalio diskusija: Ką manote apie "Anykščių komunalinio ūkio" veiklą? (22)

Pernai iš darbo atleidus UAB"Anykščių komunalinis ūkis" ilgametį direktorių Kazimierą Šapoką, jį pakeitęs laikinasis vadovas Jonas Žukauskas vardino buvusio direktoriaus klaidas. Rajono Tarybai pristatinėdamas savo veiklos ataskaitą J.Žukauskas ypač daug dėmesio skyrė K.Šapokos klaidų (jo nuomone) įvardinimui. Neišdirbęs nei metų, darbo neteko ir pats J.Žukauskas. Naujasis laikinasis UAB "Anykščių komunalinis ūkis" vadovas Linas Pravilionis taip pat kalba, kad teks taisyti buvusio laikinojo direktoriaus klaidas, nes kitaip įmonė bankrutuos. Kaip manote, kas čia vyksta? Patalogiškai nesiseka su komunalinio vadovais? Ar tos įmonės specifika tokia sudėtinga, kad jos jau niekas negali prikelti ant kojų? 

2018-08-18

Dirba ir šeštadienį (2)

Anykščiuose, Kęstučio gatvėje, darbas verda ir šeštadienį. Didžiojoje gatvės dalyje uždraustas eismas, tad dalis gyventojų negali išvažiuoti iš savo namų. Skaityti daugiau...

2018-08-18

Žoliniai preparatai – kur kas efektyvesni nei homeopatiniai? (3)


Gydymasis žolelių arbatomis ir užpilais – pats natūraliausias sveikatos gerinimo būdas, galintis išspręsti daugelį nesunkių sveikatos sutrikimų. Nepaisant to, kad žydinčiuose vasaros laukuose ir pievose galima rasti daugybę vaistingųjų augalų, verta įsidėmėti, kad iš jų gaminami preparatai ar verdamos arbatos gali ne vien tik gydyti – beveik kiekvienas augalinis preparatas veikia gan intensyviai ir turi šalutinį poveikį. Kada verta rinktis homeopatinius, o kada – žolinius preparatus ir kodėl valerijono šaknies negalima vartoti geriantiems antidepresantus? 

Skaityti daugiau...
2018-08-18

Kokias klaidas darome pajutę apsinuodijimo grybais simptomus?

Prasidėjęs grybavimo sezonas jau vilioja grybų mėgėjus į miškus. Rimtai apsinuodyti užtenka ir vieno netinkamo grybo. Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro duomenimis, praėjusiais metais visoje šalyje dėl apsinuodijimo grybais į ligonines buvo paguldyta beveik pusšimtis gyventojų, vienas žmogus mirė. Daugeliu atvejų padėtį labai pablogina būtent prarastas laikas.

Skaityti daugiau...
2018-08-18

Gal genialu, gal kvaila? (7)

„Naujų vėjų“ bendruomenė, kuriai „Maxima“ prekybos tinklas skyrė 8 000 eurų paramą, Anykščių miesto parke planuoja sodinti daržovių daržą. Pirmąjį daržovių derlių bendruomenė užsimojusi nuimti galbūt net šį rudenį, tačiau panašu, kad Anykščių rajono savivaldybė dar neturi aiškios nuomonės dėl užmojų Anykščių miesto parke, kuris yra mėgstama miestelėnų poilsio vieta (joje neseniai įrengta šiuolaikiška vaikų žaidimų aikštelė), auginti daržoves.
„Anykšta“ klausia, ką Jūs manote apie ketinimus Anykščių miesto parke auginti daržoves?

Skaityti daugiau...
2018-08-18

Sumanymas nestebina (3)

„Naujų vėjų“ bendruomenė, kuriai „Maxima“ prekybos tinklas skyrė 8 000 eurų paramą, Anykščių miesto parke planuoja sodinti daržovių daržą. Pirmąjį daržovių derlių bendruomenė užsimojusi nuimti galbūt net šį rudenį, tačiau panašu, kad Anykščių rajono savivaldybė dar neturi aiškios nuomonės dėl užmojų Anykščių miesto parke, kuris yra mėgstama miestelėnų poilsio vieta (joje neseniai įrengta šiuolaikiška vaikų žaidimų aikštelė), auginti daržoves.
„Anykšta“ klausia, ką Jūs manote apie ketinimus Anykščių miesto parke auginti daržoves?

Skaityti daugiau...
2018-08-04

Į Videniškius: su taika, pasisemti vienuolyno ramybės muziejuje (1)

Į Videniškius (Molėtų rajone) galima atvykti dėl daugelio dalykų: dėl kunigaikščių Giedraičių tėvonijos, dėl Reguliariųjų atgailos kanauninkų Baltųjų augustinų vienuolyno, dėl literatūros ir meno centro, o svarbiausia – dėl taikos ir su taika... Paskutinįjį mano pastebėjimą galima išpildyti visada, net, jei būtumėt su niekuo nesitarę ir nesiderinę savo apsilankymo, nes per Videniškius, ties greitkeliu Ryga – Vilnius, ėjo taikos zona pirkliams, tad šių dienų kelias irgi gali simbolizuoti taiką...

Skaityti daugiau...
2018-06-30

Algimantas Dačiulis: „Net į galvą neateidavo, kad mokyklos gali nebūti“ (37)

Anykštėnas Algimantas DAČIULIS Anykščių rajonui vadovavo ypatingai sudėtingu laiku. A.Dačiulis 1990 – 1995 metais dirbo Anykščių rajono valdytoju – pirmuoju ir vieninteliu Anykščiuose šias pareigas ėjusiu valdžios atstovu. Šiuo sudėtingu laikotarpiu anykštėnui teko vadovauti rajonui, pertvarkyti rajono ūkį, veikti naujomis, nebe socialistinėmis sąlygomis.
„Anykšta“ kalbėjosi su A.Dačiuliu apie sunkumus, su kuriais teko susidurti pirmaisiais nepriklausomos Lietuvos metais Anykščių rajone.

Skaityti daugiau...
Auksinių rankų autoserviso savininką Audrių Šiukščių skriaudė ir valdžia, ir vagys.
2018-07-22

Mačionių kaimas patrauklus verslui ir poilsiui (23)

Išskirtinai gražioje, kalvotoje vietovėje prie Rubikių ir Mušiejaus ežerų įsikūręs Skiemonių seniūnijos Mačionių kaimas, sovietmečiu tapęs centrine Marytės Melnikaitės kolūkio gyvenviete, nūnai tarsi atgimsta. Kaime nėra tuščių, apleistų sodybų, o geras asfaltuotas kelias iki Utenos ar Anykščių gyventojams suteikia galimybę darbą susirasti miestuose. Kaime išskirtinai daug ypač gražiai sutvarkytų sodybų.
Šiais metais šeimininkai atsirado ir buvusiems apleistiems pirties ir vaikų darželio pastatams. Iš kolūkmečiu sukurtos infrastruktūros iki šiol išliko biblioteka, prieš septynetą metų, panaudojus Europos Sąjungos paramos lėšas, rekonstruoti kultūros namai ir netoli jų įrengtas sporto aikštynas.

Skaityti daugiau...
Paminklo Striukų sodyboje pašventinimo iškilmė.
2018-08-18

Niūronyse - trys nauji mediniai paminklai

Šiemet tradicinės Žolinės Niūronių Arklio muziejuje pasipildė nauju renginiu - pašventinti trys mediniai paminklai. Du stogastulpiai ir koplytstulpis plenero metu sukurti pagal išlikusias archyvines nuotraukas.

Skaityti daugiau...
2018-07-19

Durnaropė (6)

Augalo pavadinimas - gal kiek juokingas, žiedas - tikrai įspūdingas.

Skaityti daugiau...
Atsisakius ketinimų privatizuoti gabalą Alaušo ežero pakrantės, Svėdasų bendruomenė turės galimybių išplėsti bendrąjį pliažą.
2018-08-18

Svėdasiškiai pasiekė, kad Alaušo pakrantė nebūtų privatizuojama (Nr. 63 2018-08-11) (1)

Svėdasų bendruomenė pademonstravo, jog susitelkusi gali priversti valdžią pakeisti savo ankstesnius sprendimus. Bendruomenės tarybos pirminkė Asta Fjellbirkelan gavo Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio atsakymą į bendruomenės raštą, kuriame nurodyta, kad Alaušo ežero pakrantė privatizuojama nebus.
Svėdasiškiai, reikalaudami, kad ežero pakrantė būtų palikta visuomenės reikmėms, surinko per 500 parašų.

Skaityti daugiau...
Nuskendęs panevėžietis maudėsi Rubikių ežere ties Kriokšliu. Jono JUNEVIČIAUS nuotr.
2018-08-12

Rubikių ežeras pasiglemžė antrąją auką (Nr. 62 2018-08-07)

Šeštadienio vakarą Rubikių ežere nuskendo vyras. Jo kūnas rastas tik sekmadienį.
Nuskendęs vyriškis - 1989 m. gimimo panevėžietis.

Skaityti daugiau...
Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas „Anykštai“ aiškino, kad girtumą jam policijos pareigūnai galėję nustatyti dėl jo prastos sveikatos.
2018-08-12

Įkliuvo prie vairo neblaivus Anykščių seniūnas Eugenijus Pajarskas (Nr. 61 2018-08-04) (17)

Liepos 28 dieną, šeštadienį, policijos pareigūnai sustabdė neblaivų automobiliu važiavusį Anykščių seniūnijos seniūną Eugenijų Pajarską. E.Pajarskui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – į alkotesterį jis pripūtė 0,7 prom. Tik lengvas girtumo laipsnis E.Pajarską išgelbėjo nuo baudžiamosios atsakomybės.
Anykščių rajono savivaldybė jau pradėjo tyrimą dėl seniūno tarnybinio nusižengimo.

Skaityti daugiau...
2018-08-11

Turistų antplūdžiui iš Kinijos dar nesiruošiama (24)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro laikinąją direktorę Kristiną Beinorytę.

Skaityti daugiau...
2018-07-31

Daugiabučiuose knebžda tarakonai (29)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistę Editą Jurčiukonienę. Skaityti daugiau...

Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (3)
Kauno apylinkės teismas sunkiai dviratininką sužalojusiam kauniečiui penktadienį paskyrė 1 129 eurų baudą, uždraudė vienerius metus vairuoti transporto priemones ir priteisė nukentėjusiajam atlyginti per 38 tūkst. eurų turtinę ir neturtinę žalą. Skaityti daugiau...
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) penktadienį pranešė pradėjusi tyrimą dėl opozicinių konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio nedeklaruotų akcijų. Skaityti daugiau...
 Architektų profesinio atestavimo komisija panaikino architekto Henriko Štaudės kvalifikacijos atestatą, pranešė Lietuvos architektų rūmai. Skaityti daugiau...
 Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį kaip nepagrįstą atmetė dėl netinkamo pareigų vykdymo atleistos ilgametės Lietuvių kalbos instituto vadovės Jolantos Zabarskaitės ieškinį. Skaityti daugiau...
Opoziciniai konservatoriai prašo teismo panaikinti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimą, kuriuo politine „valstiečių“ ir jų lyderio Ramūno Karbauskio reklama pripažinti tik atskiri televizijos serialo „Naisių vasara“ epizodai. Skaityti daugiau...
Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas 2018-08-16 apie 19.30 val., Utenoje M.K. Čiurlionio-Palangos gatvių sankryžoje būdamas neblaivus (nustatytas 4,01 prom. girtumas) vyras (g. 1975 m.) gyv. Utena, Aušros g., vairavo automobilį Citroen, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio į dešinę pusę ir atsitrenkė į kelio ženklą "Pėsčiųjų perėja" ir jį nuvertė. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinta transporto priemonė, kelio ženklas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. Skaityti daugiau...
Smurtas artimoje aplinkoje2018-08-14 apie 20.00 val. Ignalinos r. sav., Ignalinos sen., Strazdiškės k., vyras (neblaivus, nustatytas 2,26 prom. girtumas) (g. 1975 m.) grasino fiziškai susidoroti, sutrikdyti sveikatą tėvui (blaivus). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. Skaityti daugiau...
Smurtas artimoje aplinkoje2018-08-13 apie 01.00 val. Visagine, Parko g., bute, prieš moterį (g. 1988 m.) smurtavo vyras (neblaivus, nustatytas 0,62 prom. girtumas) (g. 1981 m.), sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. Skaityti daugiau...
Europos Parlamentas kartu su kitomis ES institucijomis yra priėmęs teisės aktų, kurie svarbūs keliaujantiems žmonėms. Ką svarbu žinoti, jei keliaujate po Europos Sąjungą ar net už jos ribų?Pokalbis su Vilija BLINKEVIČIŪTE, Europos Parlamento Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto pirmininke, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotoja. Skaityti daugiau...
Tikėtina, kad piliai pamatus nuo šiol bus lengviau įrengti. Jono JUNEVIČIAUS nuotr.  Tikėtina, jog iš darbo išėjus Anykščių savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjui Ramūnui Žemaičiui, medinę pilį ant Šeimyniškėlių piliakalnio bus lengviau pastatyti. Mat R.Žemaitis išgarsėjo kaip priekabus statybos darbų prižiūrėtojas. Skaityti daugiau...
Anykščių rajono bendrojo ugdymo mokyklų tinklas ateinančiais mokslo metais išliks toks, koks buvo praėjusiais mokslo metais. Duris mokiniams atvers Svėdasų ir Troškūnų gimnazijos, Kavarsko pagrindinė mokykla - daugiafunkcis centras, Traupio, Kurklių, Debeikių ir Viešintų pagrindinės mokyklos bei, žinoma, visos trys Anykščių miesto mokyklos. Skaityti daugiau...
  Datos: 1978 — Kaune gimė aktorius, televizijos laidų ir renginių vedėjas Marius Jampolskis. 1990 — atkurta Lietuvos valstiečių sąjunga, veikusi dar tarpukario Lietuvoje iki jos uždraudimo. 2000 — prekybos centro „Senukai“ apsaugos darbuotojas Vladimiras Vladimirovas prisipažino nužudęs keturis savo bendradarbius. Skaityti daugiau...
Visuomeninio komiteto lyderis, Anykščių rajono tarybos narys, UAB"Anykščių vandenys" teisininkas Arūnas Liogė pakalbintus apie planus 2019-ųjų rinkimams, sakė esąs kryžkelėje. A.Liogė kalbėjo, kad svarsto visus įmanomus variantus: vėl formuoti visuomeninį komitetą, į rinkimus eiti kito komiteto arba partijos sąraše, o taip pat ir apskritai nebedalyvauti politikoje. Skaityti daugiau...
 Ne maisto prekių Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos valstybėse kainų tyrimą atlikusi Teisingumo ministerija bei Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) sako, kad skirtumai nėra labai drastiški. Skaityti daugiau...
Ateinančią savaitę Anykščių rajono futbolo pirmenybėse bus sužaisti du paskutiniai turai, po kurių ir paaiškės čempionato nugalėtojai. Skaityti daugiau...
Trečiadienį apie 13 val., parduotuvėje-bare, Anykščių r., Anykščių sen., Ažuožerių k., moterį (g. 1961 m.) sumušė sugyventinis (g. 1969 m.). Moteriai Anykščių r. sav. ligoninės priimamojo skyriuje nustatytas dešinio žastikaulio išnirimas ir kaulo atskilimas. Skaityti daugiau...
Anykščių technologijos mokyklos, kuri minima tarp mažiausiai moksleivių iki šiol priėmusių profesinio mokymo įstaigų, vadovas Ramūnas Zlatkus sako, kad jaunimui išvažiuojant į užsienį nebeliko kam mokytis. „Jau ne pirmus metus mums sunkoka vykdyti moksleivių priėmimą", – sako profesinės mokyklos vadovas.   Skaityti daugiau...
 Ketvirtadienį Utenoje po dviejų avarijų sulaikytas sunkiai apgirtęs vairuotojas. Skaityti daugiau...
2018 m. rugpjūčio 14 dieną dingo Birutė Graužinytė gim. 1957-08-14,. gyv. Aknystų socialinių globos namų Rubikių filialo globos namuose, esančiuose Mokyklos g. 5, Rubikių k., Anykščių sen., Anykščių r. Paskutinį kartą B. Graužinytė pastebėta apie 9:30 val. Rubikių kaime esančioje parduotuvėje, išėjus iš jos nuėjo nežinoma kryptimi. Skaityti daugiau...
Visi Anykščių rajono vadovai šių metų antrąjį ketvirtį uždirbo daugiau nei 2017 metais. Skaityti daugiau...
2018-08-16

Vairavo girtas (1)

2018-08-15 11 val. 35 min. Anykščių sen., Keblonių k. sustabdytas automobilis Ford Mondeo, kurį vairavo neblaivus (nustatytas 2,76 prom. girtumas) vyras (g. 1979 m.) gyv. Utenos r., Leliūnų sen., Bulinskių k. Skaityti daugiau...
2018-08-16

Sumušė benamį

Antradienį apie 20.40 val. Anykščiuose, Vilniaus g., prie pastato Nr. 18, buvo rastas gatvėje gulintis sumuštas vyras (neblaivus, nustatytas 2,07 prom. girtumas) (g. 1969 m.), be pastovios gyvenamosios vietos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Skaityti daugiau...
Vakar Anykščių ugniagesiai gesino šiukšlių konteinerį Statybininkų gatvėje. Skaityti daugiau...
Apie 20 val. Anykščių rajone, Rundžių kaime, vasarnamyje, 1940 metais gimusi moteris pasigedo prie atidaryto lango ant palangės buvusio savigynai išduoto dujinio pistoleto „Perfecta 1170“ su dėtuve, joje buvo trys šoviniai. Skaityti daugiau...
VU dėstytojas, istorijos mokslų daktaras Darius Baronas mano, kad Vorutos Anykščiuose nebuvo ir retoriškai klausia, kodėl butaforinę pilį reikia statyti ant piliakalnio. Skaityti daugiau...
Antradienį Utenos ligoninėje mirė automobilio partrenkta moteris, pranešė Policijos departamentas. Skaityti daugiau...
Įsijungiu Rusijos kanalą ir matau koncertą. Salėje sėdi labai daug žmonių su antpečiais. Galvoju, gal Siriją išlaisvino, gal Malaizijos numuštą lėktuvą apgieda. Chren*. Pasirodo, maskoliai susigalvojo naują šventę – 300 metų, kai rusai turi policiją. Atsimenu, kad TSRS laikais lapkričio 10 švęsdavo milicijos dieną (atsimenu, nes turiu atmintį, ir viena bendraklasė buvo tą dieną gimusi, tai ji atsinešė blogą karmą ir buvo pravardžiuojama „skrebe“). Skaityti daugiau...
Pagrindinėje Kurklių gatvėje, bent prie dviejų namų stovi krepšiai su obuoliais, prie jų užrašai kviečiantys vaišintis. Taigi, Kurkliai jungiasi prie didesnių miestų gyventojų mados dalintis pertekliniais vaisiais ir daržovėmis.  Skaityti daugiau...
Asta Žalalienė niekada nesitikėjo, kad vėl galės šypsotis. Utenos rajone, Saldutiškyje, gyvenanti Asta Žalalienė 2016 metais paaukojo staiga mirusio savo gyvenimo draugo 49 metų Kęstučio Repečkos organus. Po rašinio apie šią istoriją žurnale „Aukštaitiškas formatas“ septynis vaikus auginančios Astos gyvenimas nušvito naujomis spalvomis. Beveik visų dantų neturėjusi daugiavaikė motina vėl gali šypsotis akinama šypsena, nes geradarių dėka jai buvo sutvarkyti ir sudėti dantys. Tačiau net 20 metų nesišypsojusiai Astai tai padaryti pavyksta dar ne visada. Skaityti daugiau...
Rugpjūčio 28-ąją istorikas Tomas Baranauskas gins humanitarinių mokslų srities, istorijos krypties disertaciją „Pabaisko mūšis 1435 m. Lūžio metai Lietuvos valstybingumo raidoje“. tad panašu, akd netrukus turėsime dar vieną anykštėną, istorijos mokslų daktarą.  Skaityti daugiau...
Liepos 30 – 31 d. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Metodinio-analitinio centro ekspertai lankėsi Šimonių girioje. Ekspedicija prasidėjo Anykščių regioninio parko direkcijoje, kur buvo aptarti šiai direkcijai priskirtų Natura 2000 tinklo teritorijų, įskaitant Šimonių girios, būklės vertinimo metodai bei teritorijų tvarkymo problematika. Skaityti daugiau...
Ažuožerių kultūros skyriaus darbuotojai sulaukė daug šiltų sveikinimų.  		Autorės nuotr. Rugpjūčio 11 dieną, šeštadienį, Anykščių kultūros centro Ažuožerių skyrius pasitiko jubiliejų – šventė 50 metų kūrybinės veiklos sukaktį. Skaityti daugiau...
Šią savaitę atostogas pradėjo ir Anykščių savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka. Jis kaip ir rajono meras Kęstutis Tubis atostogaus iki rugpjūčio 24-osios.  Skaityti daugiau...
Vakar 22 val. 05 min. Anykščiuose, Leliūnų g., namuose, vyras (neblaivus, nustatytas 2,47 prom. girtumas) (g. 1989 m.) smurtavo sugyventinės (g. 1995 m.) atžvilgiu. Skaityti daugiau...
Vakar Anykščių rajono policijos komisariatas gavo vyro (g. 1968 m.) pareiškimas, kad 2018-08-03 Anykščiuose, Biliūno g., AB LIETUVOS PAŠTAS, žmona atliko grynųjų pinigų perlaidą jo vardu. Vyras sužinojo, kad be jo žinios atsiimta grynųjų pinigų perlaida Vokietijoje. Skaityti daugiau...
Penktadienį B.Buivydaitės sodybos kiemelyje vyko susitikimas su gamtininku, Anykščių rajono vicemeru Sigučiu Obelevičiumi. Kalbėta apie gėles, jų savybes, auginimą, kvapus ir spalvas. Skaityti daugiau...
Pastebėję nematytus, įtarimą sukeliančius asmenis, žmonės turėtų išsiaiškinti jų kėslus, esant reikalui, kreiptis į policiją. Tokį kaimynų bendradarbiavimą, padedant policijai ir kitoms institucijoms, dabar įprasta vadinti saugia kaimynyste. Apie ją kalbiname Anykščių policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Rūtą AVIŽAITĘ. Skaityti daugiau...
Visos naujienos