Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

Mokytojas:
– Koks veiksmažodžio laikas: aš tvarkausi, jis, ji tvarkosi?
Jonelis kelia ranką:
– Prieššventinis…

Komentaras

Geriau:„komunalininkai turėtų didesnį dėmesį skirti sutarčių sudarymui su gyventojais dėl atliekų. Kai kas net dideliuose kaimuose, gyvenvietėse neturi konteinerių, mokesčių nemoka, o šiukšles neša kur pakliuvo, į miškus, į pagriovius, prie nenaudojamų pastatų.Neužtenka vieną kartą atvažiuoti ir paieškoti to ar kito gyventojo. Jei jo nėra namuose ar neįsileidžia, tai tas pilietis ir paliekamas ramybėje. Jei visi mokėtų mokesčius už šiukšles, tai ir kitiems būtų pigiau."

Komentuoti

Baigiantis spaliui jaunieji žurnalistai nusprendė pasivaikščioti  Šventosios kairiojo kranto taku ir pasižvalgyti. Šiuo Anykščių pažintiniu taku veda asfalto kelias, žvyrkeliai, medinis takas, lauko keliukas. Čia gera vieta visiems pasivaikščioti ar dviračiu pravažiuoti.

Galima pamatyti medžių, įvairių augalų, plaukiojančių ančių bei pasigrožėti iš čia matomu vaizdu. Einant tolyn yra keli suoliukai pasisėdėjimui ir dar kiek toliau paėjus pažinčių namelis, kuriame galima rasti paliktų pažinčių numerių bei visokių piešinių, susijusių su vienatve, pykčiu ar meile. Manau, gera vieta pabūti vienam ar susipažinti su vienatvėje likusiais bei pabūti dviese  Kiekvienas jaunasis žurnalistas, eidamas taku, žvalgėsi į šonus, kalbėjosi ir susidarė savo nuomonę apie Šventosios upėje matomus vaizdus, iškėlė klausimus, svarstė apie bėdas ir tai, ką būtų galima patobulinti, o gal ir atnaujinti. 

Šiuo taku praeina tik vienas, kitas žmogus, gal dėl to, jog kuo toliau, tuo vaizdas vis blogesnis - reikia, kad žmonės patys rūpintųsi tvarka. Einant vaizdas tiesiog kraupus, daug medžių nulūžusių, antys plaukioja apdergtame vandenyje, tikriausiai retas praeivis jas palesina. Daug visokios netvarkos,  kurią reikia bandyti įveikti. Aš plačiau pakalbėsiu apie medžių problemą, nes man labiausiai tai užkliuvo. Daug medžių yra paliktų nuvirtusių, nežinia, kiek laiko čia jau taip palikti gulėti, aš manau, kad reiktų tuos medžius išgabenti, senus medžius išpjauti ir atsodinti naujais - juk vaizdas iš karto būtų geresnis, galbūt ir vietinių gyventojų bei turistų daugiau praeitų šiuo taku...

 

 

 

Silvėrija Šeštokaitė, Jaunųjų žurnalistų mokykla, Anykščių J.Biliūno gimnazija III kl.