akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)
Radijo stoties „Nykščiai“ gyvastį dabar bando palaikyti buvęs televizijos operatorius, vienas iš UAB „Atvirai“ akcininkų Aidas Gurskus. Po Lietuvos radijo ir televizijos komisijos planinio patikrinimo „Kurorto radijo“ stoties internetinėje svetainėje nebeliko nei naujienų, nei laidų įrašų – tik radijo logotipas...

Lietuvos radijo ir televizijos komisija planinio patikrinimo metu nustatė daugybę pažeidimų UAB „Atvirai“, kuriai Anykščiuose priklauso radijo stotis „Nykščiai“, o Druskininkuose - radijo stotis „Kurorto radijas“.
UAB „Atvirai“ už pažeidimus nutarta skirti įspėjimą, ateityje jų nepašalinus, Lietuvos radijo ir televizijos komisija gali atimti radijo stočių transliavimui skirtas licencijas.

Patikrinimo metu nustatyta, kad radijo stočių „Nykščiai“ ir „Kurorto radijas“ programos neatitiko išduotoje licencijoje numatytų programos sandaros ir turinio sąlygų.
Abiejų radijo stočių programose, kaip to reikalauja Visuomenės informavimo įstatymas, reklama nebuvo išskiriama iš kitų programos dalių. Be to, „Kurorto radijas“ nesilaikė nustatytų reikalavimų programų saugojimui.
Anykščiuose veikianti radijo stotis „Nykščiai“ licencijoje per savaitę daugiau nei po 14 valandų yra įsipareigojusi transliuoti kultūros, švietimo, pokalbių, religines ir kitas laidas, tačiau akivaizdu, kad įsipareigojimų visiškai nepaisoma - radijo eteryje dažniausiai skamba tik muzika bei respublikinės žinios. Po to, kai iš radijo stoties „Nykščiai“ pasitraukė nuo pat jos įsikūrimo dirbęs žurnalistas Robertas Aleksiejūnas, ne visai sėkmingai padėtį bando gelbėti kartais eteryje pašnekovus kalbinantis vienas iš UAB „Atvirai“ akcininkų, buvęs televizijos operatorius Aidas Gurskus.
Lietuvos radijo ir televizijos komisijos administracijos direktorius Nerijus Maliukevičius „i“ sakė, kad komisija nelinkusi toleruoti radijo stočių duotų įsipareigojimų nesilaikymo ir už tai taiko griežtus sprendimus.
„Yra keli žingsniai: pirmiausia - įspėjimas, po to – bauda, o po to ir licencijos panaikinimas. Jeigu radijo stotys mato, kad negali išsilaikyti ir vykdyti elementarių įsipareigojimų, kuriuos prisiėmė konkurso metu, pačios atsisako turimos licencijos. Lietuvoje yra buvę ir tokių atvejų“, - sakė N. Maliukevičius.
„Nykščiai“ buvo įkurti partijos „Tvarka ir teisingumas“ nario, anykštėno Vytauto Galvono iniciatyva. Nuo 2010-ųjų metų jie buvo tapę šio politiko kovos su politiniais oponentais tribūna.
2015 metais savivaldos rinkimus laimėjus liberalams, radijo stoties programa pakrypo vietos valdžios liaupsinimo linkme, o po rajono valdžios krizės „Nykščiai“ daugiausia atlieka tik muzikinio fono vaidmenį. 2014 metais UAB „Atvirai“ laimėjo konkursą licencijai radijo stotį „Kurorto radijas“ transliuoti Druskininkuose.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ??

  Nuoroda

  Kodėl nykščių radija neturi viešai skelbiamo programų tinklelio? Visos radijos kitos tai skelbia

  Prieš metus
 • Rokas

  Nuoroda

  Tiesiog supranti žmogus, kad nykščiai nėra radijas, o politikų įrankis, nejungi jo ir viskas gerai

  Prieš metus
 • Nesistebiu

  Nuoroda

  Kaip profkiniai kalba visai gerai. Beveik kaip Greta

  Prieš metus
 • Manau taip

  Nuoroda

  Pasirodo Anyksciuose geriau nieko neturėti,nedaryti. tik griauti,keikti,peikti,. Stato blogai,,išvyksta jaunimas blogai ir t.t. Radijas ar kam ji trukdo gyventi,tikrai ne, galima juk neklausyti,bet gal žmonės netinka,kurie ikūrė juk ir pro juos galima praeiti,nematant. Tačiau manau,kad visi malamės toje pačioje maximoje,ar kitur,gal but šypsomės,sveikinamės ,o po to "kandame". Jau nebesveikas pavydas,o be to nereiktų pykti nes iš mūsų nereikalauja jokio mokesčio .Jeigu jau parašo kaip pav.Ieva tai jau nebesveikas žmogutis. Uždrauskime per TV laidas nes vedėjų visokiais balsais.

  Prieš metus
 • basta

  Nuoroda

  O ka daugiau galima girdet sitoje Anyksciu duobeje?? ne visur galima girdeti kitokias stotis...laimei-nyksciai dar groja..Tik muzika tai labai jau nebekelianti notaikos

  Prieš metus
 • Ieva

  atsakymas į: basta Nuoroda

  Labai nepatinka vedėjas skystu balseliu.Tas kur Tubį ir savivaldybę šlovina

  Prieš metus
 • Baisu

  Nuoroda

  o siaube, artėja pilnatis,nebejungsiu radijo.

  Prieš metus
 • Gintas

  Nuoroda

  jeigu aš isijugiu radija ir per valandą nesuprantu kokioje šalyje esu ,tai jau yra baisu.Kaip reikia nekęst savo kalbos ir tautos

  Prieš metus
 • Nu jo

  Nuoroda

  Labai nervuoja Jaros krautuvėje ir kirpykloje šitas radijas. Muzika baisi žinios pletkų lygio.Toks jau kaimiškas kad geriau atsuktų Pūką. Žemas lygis ir akūstinė tarša.

  Prieš metus
 • Radijo klausytoja

  Nuoroda

  Šiuolaikinės technologijos kur bebūtum suteikia galimybę kompiuteriu, mobiliuoju telefonu, net išmaniosios TV ekrane klausytis bet kurių Lietuvos bei pasaulio radijo stočių...... Pasirinkimas labai didžiulis, originalus ir įdomus. Nuo įvairiausio žanro muzikos iki pokalbių politikos, kutūros ar religijos temomis. Ko vertas Nykščių radijas su nuolat ta pačia skambančia muzika, Žinių radijo informacininės laidos retransliacija? Na, dar Gurskaus paveblenimu su savivaldybės specialistais, nes už tai sumokėta už mūsų, mokesčių mokėtojų pinigus iš rajono biudžeto pinigų. Ir viskas. Daugiau jokių laidų......... Deja, bet nėra kuo didžiuotis Anykščių radijumi. Kaip ir nėra ką ten klausytis. Jeigu Anykščiuose būtų gerai girdimas kad ir kaimyninis Utenos radijas, net nebaejoju, kad daugelis savo FM rankenėles persuktų ties tuo dažniu. Geram radijui mieste reikalingi ne tik pinigai, bet pirmiausia ir entuziazmas, supratimas, galų gale gebėjimas dirbti tą darbą. Deja liūdna labai, bet šiandien Anykščių radijas yra apgailėtinas ir merdintis. Todėl visai nestebina, jog sulaukė Lietuvos radijo ir televizijos komisijos dėmesio.......

  Prieš metus
Įkelti daugiau