Rudeninė vaismedžių ir vaiskrūmių prekyba. ŽŪB „Anykščių vaismedžiai“ parduoda savo užaugintus vaismedžius: įvairių veislių obelis, kriaušes, slyvas, vyšnias ir vaiskrūmius. Parduodame aukštaūgius senovinius sėklinius vaismedžius, tinkančius sodinimui soduose, ar naujų sodų įveisimui. Tel. (8-699) 59429. Tinklapis: www.anyksciuvaismedziai.lt

Ką manote apie kadrų kaitą Anykščių rajono savivaldybės administracijoje ir savivaldybės įmonėse?

Dienos anekdotas

Šauktinių komisijoje:
- Į kariuomenę norite?
- Taip, bet tik jei būsiu generolu!
- Jūs silpnaprotis?
- O tai būtina sąlyga?

Komentaras

Kapelijos repertuarui :):


„DU GAIDELIAI
Du gaideliai baltus žirnius senai jau bekūlė
Jų vištelės dėt kiaušinių Londonan išdūmė
Vien tik politmusės zyzia, uodai alų neša
Rusai "puola", Natas „gina“, "grybauskaičia" kepa!

Padarykim padarykim operą Troškūnuos
Kad atsgautų, kad užkaistų senas mano kūnas
Kad Kavarski vėl skambėtų dūdos to orkestro
Kurs nutilo mirus kaimams, prapuolus maestro.

Pameni kaip prie sovietų orkestrai žygiavo?
Kaip skambėjo vario dūdos, chorams dirigavo!
Kaip kultūrnamis švytėjo gimtam kaime tavo,
Dabar jį ir dar mokyklas banga griaut pagavo.

Kaip pilniausi autobusai Vilniun, Kaunan traukė
Jų koncertai ir teatrai, sporto halės laukė...
Kaip jaunieji traktoristai kostiumais švytėjo,
Sukniomis puošniom melžėjos operoj sėdėjo!

Viskas dingo, viskas žuvo, rajonas sunyko
Vien tik trupiniai kultūros dar pavieniai liko...
Vos tik Lietuvą atkūrėm, tuoj lietuvio stotas
Tapo konservuotų kregždžių žiauriai užkapotas.

Du gaideliai, du gaideliai pašalpėlių laukia
Ožys Vilniuj mala šūdą, tauta emigruoja
Tauta nyksta, sensta miršta - į kapus "važiuoja".
Padarykim padarykim operą Troškūnuos
Kol visai dar neišnykom mes, po šimts perkūnų !"

Skaityti komentarus (7)

Anykščių šv. Mato bažnyčios šventoriuje pastatytas vaikams žaisti skirtas batutas. Naujovė nustebino ne vieną, tačiau klebonas Petras Baniulis teigia, kad to pernelyg sureikšminti nereikėtų – esą panašių dalykų galima pamatyti ir kaimyniniame Panevėžyje, be to, batutas bent kiek padės spręsti ir vaikų žaidimų aikštelių stygiaus problemą mieste.


Klebonas eksperimentuoja

„Čia paprasčiausiai pabandymui pastatytas. Kaip supratau, Anykščių socialinės gerovės centras batutą gavo iš Švedijos ir klausė, kur galima kaip pavyzdį pasistatyti. Nežinau, gal jį jie kažkam dovanos, o jei tinka, bus galima šventoriuje palikti. Čia toks eksperimentinis dalykas. Nėra taip, kad jis pastatytas amžiams. Aš neprašiau, kad paliktų parapijai. Ir jis pastatytas ne su mintim, kad šventoriuje padarytume sporto aikštelę. Leidau kamputyje pasistatyti“, - apie prieš porą savaičių Anykščių šv. Mato šventoriuje pastatytą batutą „Anykštai“ pasakojo Anykščių šv. Mato bažnyčios klebonas P. Baniulis.

Tiki, kad suaugusieji
nešokinės

Klebonas sakė jau pastebėjęs, kad bažnyčios šventoriuje stovintis batutas susilaukė įvairiausių reakcijų: „Vieni žmonės džiaugiasi, kiti gal savotiškai piktinasi. Yra visokių žmonių. Nėra čia nieko tragiško. Žmonės suaugę, aišku, nešokinės. Vaikai? Kodėl gi ne? Mes taip pat užaugome šokinėdami ir šokdami.“

Ne viešnamis...

Panevėžio šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos klebonu ir Panevėžio dekanato dekanu anksčiau dirbęs P. Baniulis kaip pavyzdį minėjo šio rajono šventovę.
„Kiek žinau, šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios šventoriuje panašių dalykų yra. Gal ne batutas. Yra kopėčios, nusileidimai vaikams. Tai yra žaidimai. Nieko čia tokio piktinančio nematau. Ne viešnamis gi“, - kalbėjo P. Baniulis.

Šalia bažnyčios svajoja apie „vaikų kampą“

Įkvėptas bažnyčios šventoriuje pastatyto batuto, Anykščių šv. Mato bažnyčios klebonas P. Baniulis kalbėjo apie tai, kaip svarbu bažnyčiai daugiau dėmesio skirti mažiesiems anykštėnams: „Galbūt būtų net ir gražu, jei vaikų kampas būtų ne tik bažnyčioje, bet ir šventoriuje. Aš už tai. Ko gero, tokių vietų Anykščiuose trūksta. Reikia dirbti ne tik su suaugusiais, bet ir su mažais vaikais.“

Tikisi, kad batutas į bažnyčią pritrauks daugiau žmonių

Anykščių socialinės gerovės centro direktorius Sigitas Petravičius „Anykštai“ pasakojo, kad bažnyčios šventoriuje pastatytą batutą dovanojo anykštėnus remianti Švedijos Odeshogo miesto bendruomenė.
„Klebonas davė idėją pastatyti šventoriuje batutą, kad pritrauktų parapijiečius. Manau, kad vieta batutui gera. Kai vaikai ateina į bažnyčią, su kitais vaikais jie gali išeiti ir pažaisti. Čia toks pritraukimas prie bažnyčios, kad jaustųsi laisvesni, kaip namuose“, - kalbėjo S. Petravičius.
Anykščių socialinės gerovės centro direktorius S. Petravičius sakė, kad kartu su Anykščių šv.Mato bažnyčios klebonu P. Baniuliu apie šventoriaus vaikų žaidimų aikštelės plėtrą nekalbėjęs.
„Bus matyt, kaip sako“, - šypsojosi batutą Anykščių šv. Mato bažnyčios parapijai perdavęs
S. Petravičius.

Idėjos pradininkai -
panevėžiečiai

Vaikų žaidimų aikštelės idėją šalia bažnyčios šią vasarą pirmoji Lietuvoje įgyvendino šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia. Čia vaikams įrengta čiuožynė, namelis, po kuriuo mažiesiems įrengtas kambarėlis su baldais, karstyklės ir didelės sūpynės.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuoroda

  tai kad vaikų beveik nebėra, nebent atvažiavę į svečius anūkai, o miesto parke vietos iki soties tegul tik vaikai žaidžia, o ne jaunimas seksu užsiminėja

  Prieš 2 mėnesių
 • TU

  atsakymas į: Nuoroda

  NEKRUŠK PROTO, SEKSAS GERIAU NEI BATUTAS

  Prieš 2 mėnesių