Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Anykščių šv. Mato bažnyčios šventoriuje pastatytas vaikams žaisti skirtas batutas. Naujovė nustebino ne vieną, tačiau klebonas Petras Baniulis teigia, kad to pernelyg sureikšminti nereikėtų – esą panašių dalykų galima pamatyti ir kaimyniniame Panevėžyje, be to, batutas bent kiek padės spręsti ir vaikų žaidimų aikštelių stygiaus problemą mieste.


Klebonas eksperimentuoja

„Čia paprasčiausiai pabandymui pastatytas. Kaip supratau, Anykščių socialinės gerovės centras batutą gavo iš Švedijos ir klausė, kur galima kaip pavyzdį pasistatyti. Nežinau, gal jį jie kažkam dovanos, o jei tinka, bus galima šventoriuje palikti. Čia toks eksperimentinis dalykas. Nėra taip, kad jis pastatytas amžiams. Aš neprašiau, kad paliktų parapijai. Ir jis pastatytas ne su mintim, kad šventoriuje padarytume sporto aikštelę. Leidau kamputyje pasistatyti“, - apie prieš porą savaičių Anykščių šv. Mato šventoriuje pastatytą batutą „Anykštai“ pasakojo Anykščių šv. Mato bažnyčios klebonas P. Baniulis.

Tiki, kad suaugusieji
nešokinės

Klebonas sakė jau pastebėjęs, kad bažnyčios šventoriuje stovintis batutas susilaukė įvairiausių reakcijų: „Vieni žmonės džiaugiasi, kiti gal savotiškai piktinasi. Yra visokių žmonių. Nėra čia nieko tragiško. Žmonės suaugę, aišku, nešokinės. Vaikai? Kodėl gi ne? Mes taip pat užaugome šokinėdami ir šokdami.“

Ne viešnamis...

Panevėžio šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos klebonu ir Panevėžio dekanato dekanu anksčiau dirbęs P. Baniulis kaip pavyzdį minėjo šio rajono šventovę.
„Kiek žinau, šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios šventoriuje panašių dalykų yra. Gal ne batutas. Yra kopėčios, nusileidimai vaikams. Tai yra žaidimai. Nieko čia tokio piktinančio nematau. Ne viešnamis gi“, - kalbėjo P. Baniulis.

Šalia bažnyčios svajoja apie „vaikų kampą“

Įkvėptas bažnyčios šventoriuje pastatyto batuto, Anykščių šv. Mato bažnyčios klebonas P. Baniulis kalbėjo apie tai, kaip svarbu bažnyčiai daugiau dėmesio skirti mažiesiems anykštėnams: „Galbūt būtų net ir gražu, jei vaikų kampas būtų ne tik bažnyčioje, bet ir šventoriuje. Aš už tai. Ko gero, tokių vietų Anykščiuose trūksta. Reikia dirbti ne tik su suaugusiais, bet ir su mažais vaikais.“

Tikisi, kad batutas į bažnyčią pritrauks daugiau žmonių

Anykščių socialinės gerovės centro direktorius Sigitas Petravičius „Anykštai“ pasakojo, kad bažnyčios šventoriuje pastatytą batutą dovanojo anykštėnus remianti Švedijos Odeshogo miesto bendruomenė.
„Klebonas davė idėją pastatyti šventoriuje batutą, kad pritrauktų parapijiečius. Manau, kad vieta batutui gera. Kai vaikai ateina į bažnyčią, su kitais vaikais jie gali išeiti ir pažaisti. Čia toks pritraukimas prie bažnyčios, kad jaustųsi laisvesni, kaip namuose“, - kalbėjo S. Petravičius.
Anykščių socialinės gerovės centro direktorius S. Petravičius sakė, kad kartu su Anykščių šv.Mato bažnyčios klebonu P. Baniuliu apie šventoriaus vaikų žaidimų aikštelės plėtrą nekalbėjęs.
„Bus matyt, kaip sako“, - šypsojosi batutą Anykščių šv. Mato bažnyčios parapijai perdavęs
S. Petravičius.

Idėjos pradininkai -
panevėžiečiai

Vaikų žaidimų aikštelės idėją šalia bažnyčios šią vasarą pirmoji Lietuvoje įgyvendino šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčia. Čia vaikams įrengta čiuožynė, namelis, po kuriuo mažiesiems įrengtas kambarėlis su baldais, karstyklės ir didelės sūpynės.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuoroda

  tai kad vaikų beveik nebėra, nebent atvažiavę į svečius anūkai, o miesto parke vietos iki soties tegul tik vaikai žaidžia, o ne jaunimas seksu užsiminėja

  Prieš 9 mėnesių
 • TU

  atsakymas į: Nuoroda

  NEKRUŠK PROTO, SEKSAS GERIAU NEI BATUTAS

  Prieš 9 mėnesių