Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)
Buvę bendražygiai Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis ir vietos liberalų lyderis Lukas Pakeltis dabar aiškinasi, kuris iš jų labiau neturi veiklos programos.Jono JUNEVIČIAUS nuotr.

Anykščių liberalų lyderis Lukas Pakeltis seniai ir nesėkmingai bando tapti rajono Tarybos Antikorupcijos komisijos pirmininku. Pagal Anykščių rajono tarybos reglamentą šios pareigos turėtų atitekti opozicijos atstovui, tačiau kovai su rajono valdžios korupcija aktyviai vadovauja partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas, kaip ir meras Kęstutis Tubis buvęs policininkas Raimundas Razmislavičius.

Prieš pavasarį vykusius Seimo rinkimus neva geranoriškai L. Pakelčiui valdančioji dauguma pasiūlė palaukti, kuo baigsis rinkimai - kam L. Pakelčiui Antikorupcijos komisijos pirmininko postas, juk laimės rinkimus ir išeis į Seimą. Nelaimėjo... Gegužės mėnesio rajono Tarybos posėdyje liberalams grįžus prie Antikorupcijos komisijos pirmininko temos rajono valdžia surado saliamonišką argumentą - liberalai nepateikė savo frakcijos programos, tad jie nelaikytini opozcija ir todėl jiems Antikorupcijos komisijos pirmininko postas nepriklauso.
Į birželio mėnesio rajono Tarybos posėdį liberalai atėjo apsiginklavę raštais. Merui K. Tubiui bei rajono Tarybos nariams išplatino pareiškimą ir pridėjo kelis puslapius „opozicinės liberalų sąjūdžio frakcijos veiklos krypčių“. Taigi, lyg ir programą...
„Reaguodami į Anykščių r. savivaldybės mero K.Tubio raštą, visų pirma, pabrėžiame, kad tai yra rajono taryboje dar neregėto biurokratizmo išraiška, realiai kliudanti opozicijai atlikti savo funkcijas. Kuomet 2016 12 06 pranešus viešu pareiškimu, jog pasitraukus liberalų sąjūdžio deleguotiems politinio pasitikėjimo pareigūnams, traukiamės iš valdančiosios daugumos ir neturime ambicijų deleguoti asmenis į politinio pasitikėjimo postus, turėjo būti aiškiai suvokiama, kad tampame opozicine frakcija. Primename, kad šį pareiškimą skaitėme viešai,“ - rašoma liberalų pareiškime, kurį pasirašo Liberalų sąjūdžio frakcijos lyderis Taryboje Lukas Pakeltis.
Liberalai pareiškime atkreipia dėmesį, kad jiegu jau iš jų reikalaujama opozicinės frakcijos programos, tuomet ir naujoji valdančioji dauguma turėtų pateikti savo veiklos programą.
„Pabrėžiame, kad savivaldybės tarybos veiklos reglamento 54 punktas aiškiai sako, kad tarybos dauguma viešu pareiškimu turi pateikti savo veiklos programą. Prašome mero, kaip koalicijos lyderio, artimiausiame tarybos posėdyje viešu pareiškimu pristatyti koalicijos veiklos programą ir sau taikyti tuos pačius standartus, kuriuos taikote opozicijai,“ - pareiškime rašo liberalai.
Dokumentas, kurį liberalai pavadino „opozicinės liberalų sąjūdžio frakcijos veiklos kryptys“ yra partijos rinkiminė programa. Joje rašoma, ką darytų liberalai, jei laimėtų rinkimus. „Pagalba įsteigiant įmonę. mažąją bendrovę ar bet kokį kitą juridinės formos ūkio subjektą“; „Konsultavimas visais rūpimais klausimais pagal kompetenciją“ ir t.t. - rašoma liberalų programoje.
Priminsime, kad tiesiogiai išrinktas meras K. Tubis į rajono Tarybą kandidatavo liberalų sąraše, taigi jis ketino įgyvendinti liberalų rinkiminę programą. Taigi, būtų pakankamai logiška, kad valdančioji koaliciją pateiktų identišką programą, kokią pateikė ir opozicija.
Rajono Taryboje opozicine laikoma ir socialdemokrtų frakcija. Socdemai opozicija pasikelbė iš karto po 2015-ųjų metų Anykščių rajono savivaldybės tarybos rinkimų. Socialdemokratai savo frakcijos programos Tarybai nėra pateikę. Taigi, išeitų socdemai, kaip ir liberalai, nėra laikytini opozicija. Kadangi naujoji valdančioji dauguma bent iki šiol savo naujos programos nėra pateikusi, išeitų, kad formaliai rajone nėra nei valdančiosios daugumos, nei opozicijos.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • idomu

  Nuoroda

  "....kam jam prireikė tos valgyklos ? Juk tai didžiausias nusižengimas - Cia gi viskas paskaičiuota ir išskaičiuota..."

  Prieš 9 mėnesių
 • idomu kuris kuriam

  Nuoroda

  pirmas i snukį užduos ?

  Prieš 9 mėnesių
 • Panevėžys

  Nuoroda

  Ko nusipelnėt, tą ir gavot mieli anykštėnai. Dabar kentėkit ir galvokit apie ateitį po 420 dienų.

  Prieš 9 mėnesių
 • jau nebe !!!

  atsakymas į: Panevėžys Nuoroda

  Liko 436 dienos...Duok dieve, kad nepridarytų dar kokios košės su ta medine pilim ?

  Prieš 9 mėnesių
 • dar28

  Nuoroda

  metus partinio saziningo ir protingo, nemaciau

  Prieš 9 mėnesių
 • liko

  Nuoroda

  422 dienos

  Prieš 9 mėnesių
 • Jofana

  Nuoroda

  Labai jau daug klaidų daro dabartinės kadencijos vadovai, labai daug. Kodėl taip yra, net nežinau.

  Prieš 9 mėnesių
 • o kodel nadaužo

  Nuoroda

  snukiu vienas kitam ? Nehumaniška ?

  Prieš 9 mėnesių
 • kam renkat

  Nuoroda

  tokius o paskui rekiat,as tai kai juos pazystu ,tai zinau kokie jie zmones ,jie niekada dell zmoniu nedirbo ir nedirbs

  Prieš 9 mėnesių
 • nebe daug liko

  atsakymas į: kam renkat Nuoroda

  antrai kadencijai tikrai nebepateks. Jis ir pats tai žino. Vat tik kad prieš pabaigą kokios košės kad neprivirtu....

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau