Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti
Štai tokie skelbimai ant pastatų Anykščiuose klijuojami jau keletą savaičių.

Anykščiuose jau keletą savaičių šalia prekybos centrų ir kitose viešosiose erdvėse ant pastatų klijuojami keisto turinio skelbimai apie esą pagrobtą vaiką.
Į tai „Anykštai“ atkreipus policijos dėmesį, Anykščių rajono policijos komisariatas pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


„Skelbimas kabo prie Anykščių „Maximos“. Manau, derėtų gilintis į tokius dalykus. Kalba eina apie berniuką. Jei skelbimas melagingas, informuokite bendruomenę“, - „Anykštai“ atsiųstame laiške prašė viena skaitytoja.
„Anykštai“ apie minėtus skelbimus informavus Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, pradžioje jokio kriminalo neįžvelgta.
„Dėl plakatų kabinimo ir panašios veikos prašome kreiptis į Viešosios tvarkos skyrių (Anykščių r. savivaldybė), jų kompetencijai priklauso šie klausimai. Policija šiuo atveju neįžvelgia administracinio nusižengimo, už kurį būtų galima taikyti administracinę nuobaudą“, - informavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Violeta Ginaitienė.
Dar kartą pasiteiravus, kaip policija vertina skelbimuose platinamą informaciją, kurioje linksniuojamas „mentų“ bei Anykščių rajono apylinkės teismo vardas, Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad šiuo metu jau yra pradėta Anykščių rajono policijos komisariato administracinė teisena dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Daugiau informacijos apie tyrimą pareigūnai kol kas nepateikia.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • .???

  Nuoroda

  Tai kur yra tas vaikas? Gi mama jo nebeturi,pasakykit žmonėms

  Prieš savaitę
 • Pikta

  Nuoroda

  Kazkam reikia leidimus gaut kad kazka pakabint. O cia siukslina miesta kazkokiom nesamonem ir visi patenkinti. Pabandyk taip pavadint policija tai pamatysi kuo baigsis. Nezinau kodel vieniems galima viskas o kitam ne

  Prieš 2 savaičių
 • Rupi nuplesyti siuos nesamoningus popiergalius.

  Prieš 2 savaičių