Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)
Štai tokie skelbimai ant pastatų Anykščiuose klijuojami jau keletą savaičių.

Anykščiuose jau keletą savaičių šalia prekybos centrų ir kitose viešosiose erdvėse ant pastatų klijuojami keisto turinio skelbimai apie esą pagrobtą vaiką.
Į tai „Anykštai“ atkreipus policijos dėmesį, Anykščių rajono policijos komisariatas pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


„Skelbimas kabo prie Anykščių „Maximos“. Manau, derėtų gilintis į tokius dalykus. Kalba eina apie berniuką. Jei skelbimas melagingas, informuokite bendruomenę“, - „Anykštai“ atsiųstame laiške prašė viena skaitytoja.
„Anykštai“ apie minėtus skelbimus informavus Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, pradžioje jokio kriminalo neįžvelgta.
„Dėl plakatų kabinimo ir panašios veikos prašome kreiptis į Viešosios tvarkos skyrių (Anykščių r. savivaldybė), jų kompetencijai priklauso šie klausimai. Policija šiuo atveju neįžvelgia administracinio nusižengimo, už kurį būtų galima taikyti administracinę nuobaudą“, - informavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Violeta Ginaitienė.
Dar kartą pasiteiravus, kaip policija vertina skelbimuose platinamą informaciją, kurioje linksniuojamas „mentų“ bei Anykščių rajono apylinkės teismo vardas, Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad šiuo metu jau yra pradėta Anykščių rajono policijos komisariato administracinė teisena dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Daugiau informacijos apie tyrimą pareigūnai kol kas nepateikia.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • .???

  Nuoroda

  Tai kur yra tas vaikas? Gi mama jo nebeturi,pasakykit žmonėms

  Prieš 2 mėnesių
 • Pikta

  Nuoroda

  Kazkam reikia leidimus gaut kad kazka pakabint. O cia siukslina miesta kazkokiom nesamonem ir visi patenkinti. Pabandyk taip pavadint policija tai pamatysi kuo baigsis. Nezinau kodel vieniems galima viskas o kitam ne

  Prieš 2 mėnesių
 • Rupi nuplesyti siuos nesamoningus popiergalius.

  Prieš 2 mėnesių