Kuris Lietuvos Respublikos Prezidentas, Jūsų nuomone, reikšmingiausias valstybės istorijoje?

Dienos anekdotas

Moteris prašo gydytojo:
- Na, pasakykite man, koks aš gyvūnas...
- Ponia, jūs gi žmogus!
- Na, koks aš žmogus? Ryte keliuosi susivėlusi kaip avis, į darbą lekiu alkana kaip sakalas, įsikimbu į troleibusą kaip bezdžionė ir važiuoju juo kaip zuikis, stumdydamasi kaip meška... Kol atvažiuoju, riejuosi su visais kaip kalė, išlipu apipešiota kaip višta, dirbu visą dieną kaip jautis, paskui kaip skalikas lakstau po parduotuves, apsikraunu kaip kupranugaris ir velkuosi namo kaip nuvarytas kuinas. Namie, ruošdama vakarienę, urzgiu ant vaikų kaip tigras, o ant kaimynų šnypščiu kaip gyvatė. Grįžęs iš darbo vyras klausia: „Katyte, valgis paruoštas?“ Visus pavalgydinu, paguldau vaikus miegoti, pati guluosi. Vyras, atėjęs į lovą, sako: „Pasitrauk, karve, nes išsidrėbei kaip kiaulė“. Na, argi aš žmogus, gydytojau?

Komentaras

Neužmirštuolis: „Emigracija - ne savivaldos problema.
... o nedarbas - aplamai - BLEFAS.
Reikia dirbti su dokumentais - tada gali būti rezultatas.
Dabar - vėliavą kelk, Vilniun važiuok, Ukrajyną pilį jau pastačius.
Rinkėjai, kraštiečiai, žmonės - būkit mums atlaidūs tuos kelis metus, kuruos ir jūs suklydot.
Padėvėtų drabužiū nesumažėjo"

Skaityti komentarus (1)
Štai tokie skelbimai ant pastatų Anykščiuose klijuojami jau keletą savaičių.

Anykščiuose jau keletą savaičių šalia prekybos centrų ir kitose viešosiose erdvėse ant pastatų klijuojami keisto turinio skelbimai apie esą pagrobtą vaiką.
Į tai „Anykštai“ atkreipus policijos dėmesį, Anykščių rajono policijos komisariatas pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


„Skelbimas kabo prie Anykščių „Maximos“. Manau, derėtų gilintis į tokius dalykus. Kalba eina apie berniuką. Jei skelbimas melagingas, informuokite bendruomenę“, - „Anykštai“ atsiųstame laiške prašė viena skaitytoja.
„Anykštai“ apie minėtus skelbimus informavus Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, pradžioje jokio kriminalo neįžvelgta.
„Dėl plakatų kabinimo ir panašios veikos prašome kreiptis į Viešosios tvarkos skyrių (Anykščių r. savivaldybė), jų kompetencijai priklauso šie klausimai. Policija šiuo atveju neįžvelgia administracinio nusižengimo, už kurį būtų galima taikyti administracinę nuobaudą“, - informavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Violeta Ginaitienė.
Dar kartą pasiteiravus, kaip policija vertina skelbimuose platinamą informaciją, kurioje linksniuojamas „mentų“ bei Anykščių rajono apylinkės teismo vardas, Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad šiuo metu jau yra pradėta Anykščių rajono policijos komisariato administracinė teisena dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Daugiau informacijos apie tyrimą pareigūnai kol kas nepateikia.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • .???

  Nuoroda

  Tai kur yra tas vaikas? Gi mama jo nebeturi,pasakykit žmonėms

  Prieš 4 mėnesių
 • Pikta

  Nuoroda

  Kazkam reikia leidimus gaut kad kazka pakabint. O cia siukslina miesta kazkokiom nesamonem ir visi patenkinti. Pabandyk taip pavadint policija tai pamatysi kuo baigsis. Nezinau kodel vieniems galima viskas o kitam ne

  Prieš 4 mėnesių
 • Rupi nuplesyti siuos nesamoningus popiergalius.

  Prieš 4 mėnesių