Ar tikite, jog įmanoma stabilizuoti gyventojų skaičių Anykščių rajone?

Dienos anekdotas

Dvi blondinės, kambario draugės, išėjo apsipirkti. Automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat parduotuvės, jos abi pastebėjo vaikiną, išlipantį iš automobilio, o jo kelnės buvo susiglamžę.
- Oi, prisiminiau! - išsigando viena blondinių.
Ir, atsukusi kulnus į parduotuvę, pasileido namo. Draugė ją pasivijo:
- Kas nutiko?
- Palikau namie įjungtą lygintuvą!
Draugė ramiai nusišypsojusi:
- Nesijaudink, kambarys neužsidegs: virtuvėje palikau atsuktą čiaupą.

Komentaras

Аноним: „Seniai sakau , Lietuvoje privalomas ir valstybės finansuojamas , turi liktį tik pradinis mokslas iki trijų klasių . Rajonų centruose gali būtį po gimnaziją , bet jau išlaikomą iš tėvų lėšų . Mūsų šaliai pilnai pakanka : vieno universiteto , vienos jungtinės policijos ir karo akademijos , dviejų kolegijų ir bent trijų - keturių amatų mokyklų . Braškėms ravėtį , agurkams skintį , žuvims skrostį , vištoms gaudytį - nereikalaujama aukštosios mokyklos diplomo , neprašoma netgi profkės pažymėjimo .... Mano įžvalgos pagaliau ėmėsi pildytis . Kadangi Anykščiuose , tuo labiau kaimuose - abejoju , ar tėvai sutiks išlaikytį gimnazijas , ką sudaro mokytojų atlyginimai , pastatų mokesčiai , šildymas , mokymo priemonės , geltonųjų autobusiukų išlaidos ir kita .... Labai abejoju ir dėl vienos gimnazijos , tuo labiau kaimuose . Leistį tėvams mokytį savarankiškai - kiek galės , sugebės ir norės - tiek ir bus gana ........................................."

Komentuoti
Štai tokie skelbimai ant pastatų Anykščiuose klijuojami jau keletą savaičių.

Anykščiuose jau keletą savaičių šalia prekybos centrų ir kitose viešosiose erdvėse ant pastatų klijuojami keisto turinio skelbimai apie esą pagrobtą vaiką.
Į tai „Anykštai“ atkreipus policijos dėmesį, Anykščių rajono policijos komisariatas pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


„Skelbimas kabo prie Anykščių „Maximos“. Manau, derėtų gilintis į tokius dalykus. Kalba eina apie berniuką. Jei skelbimas melagingas, informuokite bendruomenę“, - „Anykštai“ atsiųstame laiške prašė viena skaitytoja.
„Anykštai“ apie minėtus skelbimus informavus Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, pradžioje jokio kriminalo neįžvelgta.
„Dėl plakatų kabinimo ir panašios veikos prašome kreiptis į Viešosios tvarkos skyrių (Anykščių r. savivaldybė), jų kompetencijai priklauso šie klausimai. Policija šiuo atveju neįžvelgia administracinio nusižengimo, už kurį būtų galima taikyti administracinę nuobaudą“, - informavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Violeta Ginaitienė.
Dar kartą pasiteiravus, kaip policija vertina skelbimuose platinamą informaciją, kurioje linksniuojamas „mentų“ bei Anykščių rajono apylinkės teismo vardas, Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad šiuo metu jau yra pradėta Anykščių rajono policijos komisariato administracinė teisena dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Daugiau informacijos apie tyrimą pareigūnai kol kas nepateikia.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • .???

  Nuoroda

  Tai kur yra tas vaikas? Gi mama jo nebeturi,pasakykit žmonėms

  Prieš 7 mėnesių
 • Pikta

  Nuoroda

  Kazkam reikia leidimus gaut kad kazka pakabint. O cia siukslina miesta kazkokiom nesamonem ir visi patenkinti. Pabandyk taip pavadint policija tai pamatysi kuo baigsis. Nezinau kodel vieniems galima viskas o kitam ne

  Prieš 7 mėnesių
 • Rupi nuplesyti siuos nesamoningus popiergalius.

  Prieš 7 mėnesių