Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas prisipažino, kad papildomai nori dirbti Anykščių technologijos mokyklos mokytoju ir dėl to, kad nėra užtikrintas dėl savo ateities savivaldybėje.

Anykščių rajono taryba pritarė, kad savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas šiais mokslo metais papildomai dirbtų Anykščių technologijos mokyklos mokytoju.
R.Blazarėnas mokykloje turės dvi savaitines pamokas, o Anykščių technologijos mokykloje sugaištą laiką savivaldybėje atidirbinės antradieniais iki 18 valandos 15 minučių. Posėdyje taip pat atkreiptas dėmesys ir į mero pavaduotoją Sigutį Obelevičių, kuris papildomai dirba Traupio pagrindinėje mokykloje mokytoju.


R.Blazarėnas anksčiau rajono Tarybai buvo kalbėjęs, kad atsisakys darbo Anykščių technologijos mokykloje, tačiau ankstesnius savo pareiškimus jis dabar vadino įtakotus „jaudulio“.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas R.Blazarėnas pasakojo, kad toliau dirbti mokytoju prieš mokslo metus jam pasiūlęs Anykščių technologijos mokyklos direktorius Ramūnas Zlatkus.
R.Zlatkui R.Blazarėnas esą kalbėjęs nenorintis, kad jo darbas mokykloje atimtų kontaktines valandas iš nuolatinių mokytojų ir jis buvo patikintas, kad dėl to niekas nenukentės, o nuolatiniai mokytojai galės daugiau laiko skirti neformaliajam suaugusiųjų švietimui.
„Mano noras dirbti paremtas paprasčiausiai keliais dalykais. Vienas dalykas, tai aišku, mano specialybė. Esu techninių dalykų mokytojas. Noriu, kad nedingtų darbo stažas, nes patys žinote, kad esu politinio pasitikėjimo tarnautojas ir pasibaigus kadencijai automatiškai čia nutrūksta mano darbo santykiai. Nežinau, kaip čia bus vėliau. Tai čia vienas kaip ir toks išskaičiavimas. Kitas dalykas, manau, kad esu sukaupęs nemažai patirties ir tikrai ją perduoti norėčiau. Aišku, nenorėčiau pasenti ir man malonus bendravimas su jaunąja karta, įdomus jų mąstymas“, - motyvus, kodėl ir toliau nori dirbti Anykščių technologijos mokytoju, rajono Tarybai aiškino R.Blazarėnas.
Rajono meras Kęstutis Tubis posėdyje demonstravo neprieštaraujantis, kad ne tik R.Blazarėnas, bet ir kiti savivaldybės darbuotojai dirbtų papildomą darbą.
„Norėčiau pasakyti, kad nei vienam asmeniui, kuris susitvarko su savo pareigomis, mes niekada ir niekam nedraudėme dirbti kito darbo, jeigu jis savo pagrindinį darbą suderina su antru“, - sakė K.Tubis.
Dėl dviejų savaitinių pamokų Anykščių technologijos mokykloje, R.Blazarėno darbas savivaldybėje vieną dieną prasitęs iki 18 valandos 15 minučių.
„Spaudoje nuskambėjo, kad kas čia ateis į savivaldybę po darbo valandų. Tai patikėkite, žinote patys, darbas su dokumentais ir kai niekas tau netrukdo, tai tas darbas yra produktyvesnis“, - apie tai, ką vienas veiks savivaldybėje, kalbėjo R.Blazarėnas.
Rajono Tarybos narys, socialdemokratas D.Žiogelis R.Blazarėnui antradieniais, kuomet jis liks vienas savivaldybėje, siūlė verčiau priiminėti gyventojus.
„Durys savivaldybės jau būna užrakintos nuo 17 valandos. Nebent „Vienam langelyje“ sėdėčiau ir žiūrėčiau pro langą, kas ateina“, - į rajono Tarybos nario pasiūlymą reagavo R.Blazarėnas.
Ta pačia proga prisiminta, kad mero pavaduotojas, konservatorius Sigutis Obelevičius iki šiol papildomai dirba Traupio pagrindinės mokyklos mokytoju. Šiais mokslo metais jis pirmadieniais turi dvi, o penktadieniais – tris pamokas.
„Ar yra suderintas vicemero darbo laikas?“, - domėjosi socialdemokratas D. Žiogelis.
„Jis visada suderintas. Vicemeras, kaip nekeista, net nepietauja“, - paaiškino rajono meras K. Tubis.
„Kadangi aš pats derinuosi darbą Taryboje ir savo įstaigoje, pietūs yra privalomi. Jūs pažeidžiate Darbo kodeksą pildydami taip tabelius. Iš tikrųjų, norėtųsi pamatyti mero potvarkį ar ką, niekas nedraudžia žmogui dirbti daugiau“, - neatlyžo D.Žiogelis.
Meras K.Tubis pavedė savivaldybės administracijos direktoriui Audroniui Gališankui leisti rajono Tarybos nariams susipažinti su mero pavaduotojo S.Obelevičiaus darbo grafiku.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Rebecca

  Nuoroda
  Prieš savaitę
 • Carol

  Nuoroda

  http://cryptoseed.co.za/profile/etbatka26/ Smoking 1 of the thing is going to also wreak damage to pearly white teeth. If truly white teeth and would definitely be a smoker anyone might have to in order to use the actual merchandise. There is not a way around thought. You either have to find another treatment done in six months or continue to use a maintenance product every day. The good news is actually you smokers do this you can also have white teeth. Imagine a man who recently been smoking for ten years gets his teeth whitened how much younger however look? The answer Heaps.

  Prieš 2 savaičių
 • Julio

  Nuoroda

  http://www.pregnurture.org/forums/user/osoko41/ For years I have washed my face, brushed my teeth, and pile on makeup while watching same mirror but I seldom looked closely. After all, I understand who Im and the things i look as an example. But this morning I took an remarkably close look skin seems soft and smooth starting from a distance starts to show small wrinkles and they arent laugh lines anymore. Were talking tiny but permanent wrinkles! And where did that grey hair come by using? I reach for my comb and ouch! an alternative twinge from my back tells me Im not the same today because i was recently.

  Prieš mėnesį
 • dirPti

  Nuoroda

  reikėjo jaunystėj mokytis, nereikėtų dviem etatais varyt

  Prieš 11 mėnesių
 • Valytoja

  Nuoroda

  Aš kai pradejau per du darbus dirpti, 25 kg. numečiau

  Prieš 11 mėnesių
 • dirPti

  atsakymas į: Valytoja Nuoroda

  galima vienu etatu ir uždirbti tiek pat, kiek per du, tik jaunystėj reikėjo pasimokyt, ir klaidų nedarytum dabar rašinėdamas

  Prieš 11 mėnesių
 • koks

  Nuoroda

  gali būti papildomas darbas,kai tau moka už visas darbo valandas.Rinkis ar savivaldoj ar profkej.Ir ne kitaip,baikit tas nesamones.Kur žiūri darbo inspekcija?Kur audito išvados?Kas čia darosi šitam kaime? Gal reikia prikelti šlubą vokietį?

  Prieš 11 mėnesių
 • daug dirba per du darbus

  Nuoroda

  net sukūdes visas

  Prieš 11 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  nu mamatos ,kad susbaigis berniokas ,be pietu

  Prieš 11 mėnesių
 • gal

  Nuoroda

  papildomai padirbeti , kodel gi ne tik jeigu zmogus turi noro ,bet tai reiketu daryti po darbo valandu ir sekmadieni bei sestadieni , bet darbo valandomis ir atidirbinejimas uz tas valandas sutikite gerbiamieji ,kad tai apsurdas

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau