Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas prisipažino, kad papildomai nori dirbti Anykščių technologijos mokyklos mokytoju ir dėl to, kad nėra užtikrintas dėl savo ateities savivaldybėje.

Anykščių rajono taryba pritarė, kad savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas šiais mokslo metais papildomai dirbtų Anykščių technologijos mokyklos mokytoju.
R.Blazarėnas mokykloje turės dvi savaitines pamokas, o Anykščių technologijos mokykloje sugaištą laiką savivaldybėje atidirbinės antradieniais iki 18 valandos 15 minučių. Posėdyje taip pat atkreiptas dėmesys ir į mero pavaduotoją Sigutį Obelevičių, kuris papildomai dirba Traupio pagrindinėje mokykloje mokytoju.


R.Blazarėnas anksčiau rajono Tarybai buvo kalbėjęs, kad atsisakys darbo Anykščių technologijos mokykloje, tačiau ankstesnius savo pareiškimus jis dabar vadino įtakotus „jaudulio“.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas R.Blazarėnas pasakojo, kad toliau dirbti mokytoju prieš mokslo metus jam pasiūlęs Anykščių technologijos mokyklos direktorius Ramūnas Zlatkus.
R.Zlatkui R.Blazarėnas esą kalbėjęs nenorintis, kad jo darbas mokykloje atimtų kontaktines valandas iš nuolatinių mokytojų ir jis buvo patikintas, kad dėl to niekas nenukentės, o nuolatiniai mokytojai galės daugiau laiko skirti neformaliajam suaugusiųjų švietimui.
„Mano noras dirbti paremtas paprasčiausiai keliais dalykais. Vienas dalykas, tai aišku, mano specialybė. Esu techninių dalykų mokytojas. Noriu, kad nedingtų darbo stažas, nes patys žinote, kad esu politinio pasitikėjimo tarnautojas ir pasibaigus kadencijai automatiškai čia nutrūksta mano darbo santykiai. Nežinau, kaip čia bus vėliau. Tai čia vienas kaip ir toks išskaičiavimas. Kitas dalykas, manau, kad esu sukaupęs nemažai patirties ir tikrai ją perduoti norėčiau. Aišku, nenorėčiau pasenti ir man malonus bendravimas su jaunąja karta, įdomus jų mąstymas“, - motyvus, kodėl ir toliau nori dirbti Anykščių technologijos mokytoju, rajono Tarybai aiškino R.Blazarėnas.
Rajono meras Kęstutis Tubis posėdyje demonstravo neprieštaraujantis, kad ne tik R.Blazarėnas, bet ir kiti savivaldybės darbuotojai dirbtų papildomą darbą.
„Norėčiau pasakyti, kad nei vienam asmeniui, kuris susitvarko su savo pareigomis, mes niekada ir niekam nedraudėme dirbti kito darbo, jeigu jis savo pagrindinį darbą suderina su antru“, - sakė K.Tubis.
Dėl dviejų savaitinių pamokų Anykščių technologijos mokykloje, R.Blazarėno darbas savivaldybėje vieną dieną prasitęs iki 18 valandos 15 minučių.
„Spaudoje nuskambėjo, kad kas čia ateis į savivaldybę po darbo valandų. Tai patikėkite, žinote patys, darbas su dokumentais ir kai niekas tau netrukdo, tai tas darbas yra produktyvesnis“, - apie tai, ką vienas veiks savivaldybėje, kalbėjo R.Blazarėnas.
Rajono Tarybos narys, socialdemokratas D.Žiogelis R.Blazarėnui antradieniais, kuomet jis liks vienas savivaldybėje, siūlė verčiau priiminėti gyventojus.
„Durys savivaldybės jau būna užrakintos nuo 17 valandos. Nebent „Vienam langelyje“ sėdėčiau ir žiūrėčiau pro langą, kas ateina“, - į rajono Tarybos nario pasiūlymą reagavo R.Blazarėnas.
Ta pačia proga prisiminta, kad mero pavaduotojas, konservatorius Sigutis Obelevičius iki šiol papildomai dirba Traupio pagrindinės mokyklos mokytoju. Šiais mokslo metais jis pirmadieniais turi dvi, o penktadieniais – tris pamokas.
„Ar yra suderintas vicemero darbo laikas?“, - domėjosi socialdemokratas D. Žiogelis.
„Jis visada suderintas. Vicemeras, kaip nekeista, net nepietauja“, - paaiškino rajono meras K. Tubis.
„Kadangi aš pats derinuosi darbą Taryboje ir savo įstaigoje, pietūs yra privalomi. Jūs pažeidžiate Darbo kodeksą pildydami taip tabelius. Iš tikrųjų, norėtųsi pamatyti mero potvarkį ar ką, niekas nedraudžia žmogui dirbti daugiau“, - neatlyžo D.Žiogelis.
Meras K.Tubis pavedė savivaldybės administracijos direktoriui Audroniui Gališankui leisti rajono Tarybos nariams susipažinti su mero pavaduotojo S.Obelevičiaus darbo grafiku.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • dirPti

  Nuoroda

  reikėjo jaunystėj mokytis, nereikėtų dviem etatais varyt

  Prieš mėnesį
 • Valytoja

  Nuoroda

  Aš kai pradejau per du darbus dirpti, 25 kg. numečiau

  Prieš mėnesį
 • dirPti

  atsakymas į: Valytoja Nuoroda

  galima vienu etatu ir uždirbti tiek pat, kiek per du, tik jaunystėj reikėjo pasimokyt, ir klaidų nedarytum dabar rašinėdamas

  Prieš mėnesį
 • koks

  Nuoroda

  gali būti papildomas darbas,kai tau moka už visas darbo valandas.Rinkis ar savivaldoj ar profkej.Ir ne kitaip,baikit tas nesamones.Kur žiūri darbo inspekcija?Kur audito išvados?Kas čia darosi šitam kaime? Gal reikia prikelti šlubą vokietį?

  Prieš mėnesį
 • daug dirba per du darbus

  Nuoroda

  net sukūdes visas

  Prieš mėnesį
 • nu

  Nuoroda

  nu mamatos ,kad susbaigis berniokas ,be pietu

  Prieš mėnesį
 • gal

  Nuoroda

  papildomai padirbeti , kodel gi ne tik jeigu zmogus turi noro ,bet tai reiketu daryti po darbo valandu ir sekmadieni bei sestadieni , bet darbo valandomis ir atidirbinejimas uz tas valandas sutikite gerbiamieji ,kad tai apsurdas

  Prieš mėnesį
 • taigi

  Nuoroda

  jeigu savivaldybeje ne tik uzimtu darbo vieta , bet ir dar dirbtu tikrai nebutu laiko net pagalvoti apie kita darba

  Prieš mėnesį
 • Nagas

  Nuoroda

  Žiogelis irgi gauna gerą algą iš valstybės ir dar ūkininkauja ar ne keliuose šimtuose hektarų žemės. Tai užima daugiau laiko, nei kelios pedagogo valandos per savaitę. ir tai "zakono"?

  Prieš mėnesį
 • Ragai

  atsakymas į: Nagas Nuoroda

  Yra žmonių kurie turi privačius medžioklės plotus. O tai užima daug daugiau laiko kaip ūkininkavimas.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau