Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

- Žinai, laikraštyje skaičiau, kad, kasinėdami piliakalnį, archeologai aptiko 13 amžiaus gyventojų darbo įrankius..
- Na ir kas ?
- Vadinasi, ir tada žmonės tingėjo. Net įrankius į žemę užkasdavo, kad nereikėtų dirbti.

Komentaras

niša: „Tarybos nariui, vadybininkui nauja niša teikti paslaugas savivaldybės administracijai, gelbstint direktorių, kai nebeturi viešųjų ryšių specialisto. Būtų įgyvendinta politiko programos dalis- naujos darbo vietos įkūrimas ir verslo skatinimas"

Komentuoti
Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Aušra Staškevičienė „Anykštai“ sakė, kad kol kas policijos pareigūnams nepavyko nustatyti, kas apiplėšinėja anykštėnų automobilius.

Spalio mėnesį Anykščių rajono policijos komisariate pastebimai padidėjo užregistruotų vagysčių iš automobilių skaičius. Labiausiai vagys „pamėgo“ automagnetolas.

Spalio 16 dieną Anykščiuose, Ramybės gatvėje iš moters (g. 1992 m.) automobilio „Audi A4“ pavogta magnetola. Dėl vagystės padaryta 95 eurų turtinė žala. Dėl išdaužto lango padaryta 30 eurų turtinė žala.
Anykščiuose, Statybininkų gatvėje, iš aikštelėje stovinčio vyrui (g. 1992 m.) priklausančio automobilio „Vauxhall Vivaro“ salono buvo pavogta automagnetola „Sony“, kurios vertė 50 eurų, ir USB atminties laikmena, kurios vertė 20 eurų.
Anykščiuose, Statybininkų gatvėje, išdaužus vyrui (g. 1985 m.) priklausančio automobilio „VW PASSAT“ durelių stiklą, iš automobilio salono buvo pavogta automagnetola „SONY“ su pulteliu, kurios vertė 30 eurų, baltos spalvos 4G  atminties laikmena,  kurios vertė 5 eurai, daugiafunkcis peilis „Lehtherman“ su odiniu dėklu, kurio vertė 140 eurų.
Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Aušra Staškevičienė „Anykštai“ sakė, kad kol kas  policijos pareigūnams nepavyko nustatyti, kas apiplėšinėja anykštėnų automobilius.
„Policijos pareigūnams kol kas nepavyko išaiškinti ir vagysčių iš automobilių Anykščių mieste, kurios buvo įvykdytos pavasarį. Neatmetame tokios galimybes, kad tuomet ir dabar veikė tie patys asmenys“, - sakė A.Staškevičienė.
Įvairios Anykščių miesto gatvės yra stebimos vaizdo kameromis, tačiau, pasak A.Staškevičienės, bandant išsiaiškinti tamsiuoju paros metu padarytus nusikaltimus, jos  mažai kuo gali pagelbėti.
„Mieste įrengtos vaizdo stebėjimo kameros nėra naktinio matymo kameros. Jos mato tik dienos metu. O Statybininkų gatvėje, prie 8-ojo namo, kur buvo apiplėšti automobiliai, apskritai nestebi jokios vaizdo kameros.  Kameros stebi tik pagrindines gatves“, - aiškino A.Staškevičienė.
Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kada patys automobilių savininkai su savo turtu elgiasi nerūpestingai: gatvėse ir kiemuose naktį stovinčiuose automobiliuo-se  paliekamos automagnetolos. Pasitaiko, kad automobiliai netgi neužrakinami. Policijos pareigūnai primena, kad savo turto apsauga turi rūpintis pats savininkas, ir pataria paliekant nakčiai automobilius išimti magnetolas arba priekinius jų skydelius, nepalikti automobiliuo-se kitų vertingų daiktų ir, žinoma, nepamiršti automobilio užrakinti. Taip bent jau minimaliai pasirūpinus savo automobiliu, galbūt pavyks išvengti vagišių dėmesio.
Policija ragina gyventojus būti pilietiškus ir, naktį išgirdus triukšmą, suveikusias automobilių signalizacijas ar pastebėjus įtartinus asmenis, informuoti telefonu 112.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gggggggggg

  Nuoroda

  Vabalai su vabaliukais grizo I miesta.....

  Prieš 7 mėnesių
 • tai rezultato

  Nuoroda

  jokio nera ,tai kam tamsta reikalinga

  Prieš 7 mėnesių