Ką manote apie Anykščių pilies statybas?

Dienos anekdotas

Iš laiško žurnalo redakcijai: „...o jūsų kryžiažodžiai žemina žmogaus orumą! Bandydamas juos išspręsti pasijuntu tikru idiotu!“

Komentaras

Mergaitė dailia krūtine:„2017 01 01 buvo 27892 gyventojai. Dabar 27001. Per mėnesį netenkam bevek 100 gyventojų. Anykščiams liko tik 27 metai. Gal nebestatom pilaitės? Pastatom didesnę autobusų stotį su tiesioginiais reisais į Vilniaus ir Kauno aerouostus ir praplečiam kapinių teritoriją. O gal valdininkų pamažinam per pusę?"

Komentuoti
Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Aušra Staškevičienė „Anykštai“ sakė, kad kol kas policijos pareigūnams nepavyko nustatyti, kas apiplėšinėja anykštėnų automobilius.

Spalio mėnesį Anykščių rajono policijos komisariate pastebimai padidėjo užregistruotų vagysčių iš automobilių skaičius. Labiausiai vagys „pamėgo“ automagnetolas.

Spalio 16 dieną Anykščiuose, Ramybės gatvėje iš moters (g. 1992 m.) automobilio „Audi A4“ pavogta magnetola. Dėl vagystės padaryta 95 eurų turtinė žala. Dėl išdaužto lango padaryta 30 eurų turtinė žala.
Anykščiuose, Statybininkų gatvėje, iš aikštelėje stovinčio vyrui (g. 1992 m.) priklausančio automobilio „Vauxhall Vivaro“ salono buvo pavogta automagnetola „Sony“, kurios vertė 50 eurų, ir USB atminties laikmena, kurios vertė 20 eurų.
Anykščiuose, Statybininkų gatvėje, išdaužus vyrui (g. 1985 m.) priklausančio automobilio „VW PASSAT“ durelių stiklą, iš automobilio salono buvo pavogta automagnetola „SONY“ su pulteliu, kurios vertė 30 eurų, baltos spalvos 4G  atminties laikmena,  kurios vertė 5 eurai, daugiafunkcis peilis „Lehtherman“ su odiniu dėklu, kurio vertė 140 eurų.
Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Aušra Staškevičienė „Anykštai“ sakė, kad kol kas  policijos pareigūnams nepavyko nustatyti, kas apiplėšinėja anykštėnų automobilius.
„Policijos pareigūnams kol kas nepavyko išaiškinti ir vagysčių iš automobilių Anykščių mieste, kurios buvo įvykdytos pavasarį. Neatmetame tokios galimybes, kad tuomet ir dabar veikė tie patys asmenys“, - sakė A.Staškevičienė.
Įvairios Anykščių miesto gatvės yra stebimos vaizdo kameromis, tačiau, pasak A.Staškevičienės, bandant išsiaiškinti tamsiuoju paros metu padarytus nusikaltimus, jos  mažai kuo gali pagelbėti.
„Mieste įrengtos vaizdo stebėjimo kameros nėra naktinio matymo kameros. Jos mato tik dienos metu. O Statybininkų gatvėje, prie 8-ojo namo, kur buvo apiplėšti automobiliai, apskritai nestebi jokios vaizdo kameros.  Kameros stebi tik pagrindines gatves“, - aiškino A.Staškevičienė.
Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kada patys automobilių savininkai su savo turtu elgiasi nerūpestingai: gatvėse ir kiemuose naktį stovinčiuose automobiliuo-se  paliekamos automagnetolos. Pasitaiko, kad automobiliai netgi neužrakinami. Policijos pareigūnai primena, kad savo turto apsauga turi rūpintis pats savininkas, ir pataria paliekant nakčiai automobilius išimti magnetolas arba priekinius jų skydelius, nepalikti automobiliuo-se kitų vertingų daiktų ir, žinoma, nepamiršti automobilio užrakinti. Taip bent jau minimaliai pasirūpinus savo automobiliu, galbūt pavyks išvengti vagišių dėmesio.
Policija ragina gyventojus būti pilietiškus ir, naktį išgirdus triukšmą, suveikusias automobilių signalizacijas ar pastebėjus įtartinus asmenis, informuoti telefonu 112.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gggggggggg

  Nuoroda

  Vabalai su vabaliukais grizo I miesta.....

  Prieš 2 savaičių
 • tai rezultato

  Nuoroda

  jokio nera ,tai kam tamsta reikalinga

  Prieš 2 savaičių