Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

Po gydymo.
- Daktare, o kaip jūs sužinojote, kad mano kraujospūdis per aukštas?
- Tai kad nutūpę uodai sproginėjo.

Komentaras

123: „Tegul dar pries ziema nugreideriuoja zvyrkelius, nes kol pasnigs tai liksim be paskutiniu dantu dardedami tokiais keliais."

Komentuoti
Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Anykščių rajono skyriaus vedėjas Arnoldas Kazakevičius Utenos klube būdamas neblaivus nuo policininkų bandė užstoti nepažįstamą girtą vyrąJono JUNEVIČIAUS nuotr.

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Anykščių rajono skyriaus vedėjas Arnoldas Kazakevičius prisidarė rimtų problemų. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį (iš lapkričio 11 d. į lapkričio 12 d.), apie 3 val. 5 min., girtas aplinkosaugininkas Utenoje, Aukštakalnio gatvės klube, trukdė policijos pareigūnams sulaikyti viešosios tvarkos pažeidimu įtariamą asmenį bei nevykdė teisėtų jų reikalavimų.

 


A. Kazakevičius atsisakė tikrintis girtumą, jam surašytas girtumo nustatymo vengimo protokolas.
Jam taip pat surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl statutinio valstybės tarnautojo nurodymo ar reikalavimo nevykdymo. Už tai aplinkosaugininkui gali tekti susimokėti baudą nuo 90 iki 140 eurų.
Policijos pareigūnai į klubą atvyko ne dėl  A. Kazakevičiaus, jie iškviesti raminti kito įsisiautėjusio vyro. Tačiau, pamatęs policininkus, girtas aplinkosaugininkas ne laiku ir ne vietoje ėmėsi iniciatyvos spręsti problemą. Vis dėlto sulaikyti A. Kazakevičiaus policijos pareigūnams neprireikė - užteko vietoje surašyti protokolą ir aplinkosaugininkas nusiramino.
A. Kazakevičiaus  viršininkas, Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius Lauris Martišius pirmadienį „Anykštai“ sakė, jog ar Anykščių rajono skyriaus vedėjas išsaugos savo darbo vietą, paaiškės gavus papildomą policijos medžiagą bei išklausius paties A. Kazakevičiaus pasiaiškinimo. Pasak L. Martišiaus, galutinį sprendimą, kaip bausti jo pavaldinį, priims teismas. Jis aiškino, jog nereikia pamiršti, kad į skandalą A. Kazakevičius pateko nedarbo metu ir būdamas neuniformuotas.
Pirmadienį paprašėme įvykį pakomentuoti ir patį A. Kazakevičių. Jis neneigė fakto, kad klube buvęs konfliktas tarp jo ir policijos pareigūnų, sakė, jog žmogus, kurį jis bandė užstoti, nėra nei jo draugas, nei pažįstamas. Vyras neneigė, kad trečią valandą nakties klube buvęs neblaivus, tačiau aiškino, jog situacija nebuvusi tokia paprasta, kaip pateikiama. Įvykio detalių aplinkosaugininkas atskleisti nenorėjo, aiškino, kad byla pasieks teismą, todėl bijo pakenkti jos tyrimui.   

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jo

  Nuoroda

  Pries uzstojant reikia pauostiti ar neisgeres.

  Prieš 9 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  Arnoldai,ar gera buvo kai uzmove antrankius.jug pats tai megsti daryti.

  Prieš 10 mėnesių
 • Visiškai Vydma

  Nuoroda

  Nupirdo, nes nežino ka rašyt, tai kartoja sena plokštele kur prieš menesi buvo uždejes ?

  Prieš 10 mėnesių
 • To nepaslaptis

  Nuoroda

  Tu pavaldiniu A. P. bet kažkodėl nieks nemato............

  Prieš 10 mėnesių
 • nepaslaptis

  Nuoroda

  kad yra ir jo pavaldiniu ,gerenciu,tokie vadais neturetu buti

  Prieš 10 mėnesių
 • nereikia

  Nuoroda

  demonstruotis,kad esi rimtas pareigūnas,juk tai darei demonstratyviai įrodydamas pareigų galią.Nesvarbu kokioje vietoje,bet Jūs ponas deskreditavote viešoje vietoje rimto pareigūno vardą.

  Prieš 10 mėnesių
 • Vofka

  Nuoroda

  na ir kas čia tokio ar negali žmogus atsilaiduot,

  Prieš 10 mėnesių
 • viskas ok

  Nuoroda

  nedarbo metu kiekvienas gali isgerti, kas cia per briedai atleisti isgerusi ar keliu eismo taisykles pazeidusi?

  Prieš 10 mėnesių
 • kaimynas

  Nuoroda

  Tikėkimės kad paaiškėjus visoms aplinkybėms bus priimtas teisingas sprendimas. Tad su išvadomis palaukime...

  Prieš 10 mėnesių
 • Kkkkkk

  Nuoroda

  Kas per pasiteisinejimas isdarbo kiek galite alhogolikus taleruoti

  Prieš 10 mėnesių