Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)
Manoma, kad tragiškai pasibaigęs gaisras kilo dėl elektros instaliacijos gedimų arba nuo krosnies.

Sausio 22 dieną, pirmadienį, Anykščių seniūnijos Klevėnų kaime per gaisrą žuvo vyras. Tai jau antras šiemet gaisras Anykščių rajone, pareikalavęs aukų.
Sausio 7 dieną Anykščių seniūnijos Rubikių kaime užsidegus mediniam namui, gaisro liepsnose žuvo 60-metis vyras.

Bendrajame pagalbos centre apie 13.11 val.buvo gautas pranešimas, kad atvira liepsna dega vieno aukšto medinis namas su mūriniu priestatu. Apie gaisrą pranešė jį pamatę šalimais esančiu keliu važiavę žmonės.


Tai, kad kilo gaisras, už 300 metrų gyvenantis kaimynas pastebėjo tik tada, kai gaisro gesinti atskubėjo ugniagesiai. 13.46 val. lokalizavus gaisrą ir ugniagesiams gelbėtojams atliekant žvalgybą, viename iš kambarių buvo rastas stipriai apdegęs namo savininko (gimusio 1938 m.) kūnas. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė pastato vidus. Gaisro aplinkybės tiriamos. Manoma, kad gaisras galėjo kilti dėl elektros instaliacijos gedimo arba nuo krosnies.
Gaisre žuvęs vyras savo gyvenamąją vietą buvo deklaravęs Utenos rajone. Pastaruosius ketverius metus Klevėnų kame gyveno vienas. Pasak Anykščių seniūnijos seniūno Eugenijaus Pajarsko, vyras nerūkė, nepiktnaudžiavo alkoholiniais gėrimais
Reaguojant į išaugusių nelaimių skaičių, antradienį Anykščių rajono savivaldybėje organizuotas pasitarimas su Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiąja specialiste Daina Bradauskiene, laikinai pavaduojančia viršininką Saulių Slavinską, ir Anykščių rajono ugniagesių tarnybos vadovu Valdu Tereškevičiumi. Šio susitikimo tikslas buvo ne tik aptarti esamą gaisringumo situaciją Anykščių rajone, bet ir imtis visų įmanomų priemonių, kad aukų pareikalavusios nelaimės daugiau nepasikartotų.
Nuo vasario iki gruodžio mėnesio rajone vyks akcija „Kūrenkime saugiai“, kurios metu tikimasi aplankyti net 1200 namų, gyventojams ne tik papasakoti apie saugų krosnių kūrenimą, bet ir įspėti apie nemalonumus, kurie gali kilti tinkamai neišvalius dūmtraukių, neatlikus krosnių remonto. Šias akcijas vykdyti padės ir rajono seniūnijų socialiniai darbuotojai. Informuojant žmones, prie jų bus prašoma prisidėti ir policijos pareigūnų.
Anykščių mieste ir rajone esančiuose socialiniuose būstuose, atokiose sodybose savivaldybė žada įrengti 130 priešdūminių jutiklių, kurie, ištikus nelaimei, padės greičiau reaguoti ir išgelbėti gyvybes.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.