Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

Nutarė mokesčių inspekcija patikrinti naujojo ruso pajamas, ar jis teisingai mokesčius moka. Ateina pas jį ir klausia:
- Klausyk, Kolia, ar tu įstengtum "Volgą" nusipirkti?
Naujasis rusas ir sako:
- Nu jeigu Saška truputėlį pridėtų, dar Ženia biškį... gal ir nusipirkčiau...
Mato inspektoriai, kad nelabai yra ką tikrinti ir išeina. Jiems išeinant naujasis rusas ir galvoja:
- Ir kokio velnio man ta Volga su visom jos prieplaukom ir laivais reikalinga?

Komentaras

pramogų sostinė: „Kaip vienam sparčiausiai nykstančių ir senstančių rajonų, ar ne per daug pramogaujama, dykinėjama ir žaidžiama? Gal tame ir nykimo priežastys, nes nenorintiems dykinėti čia nėra kas veikti, o visuotinė dykinėjimo atmosfera demoralizuoja visus likusius? Būgnai, žaidimo aikštelės suaugusiems, oro pilys, kažkoks basas takas ir t.t. Sakytum, Palangos Basanavičiaus gatvės repertuaras."

Skaityti komentarus (2)
Anykščių šv.Mato bažnyčios klebono Petro Baniulio teigimu, bažnyčia yra per didelė, kad joje būtų užtikrinama komfortiška šiluma.

Nuo šių metų sausio vidurio pradėta šildyti Anykščių šv.Mato bažnyčia - šventovėje įrengta geoterminio šildymo sistema.


Šildymas bažnyčioje įrengtas Klimato kaitos specialiosios programos lėšomis. Pasak klebono P.Baniulio, projektas gauti lėšoms jo iniciatyva pradėtas rengti prieš ketverius metus. Geoterminio šildymo sistemos įrengimas kainavo maždaug 50 000 Eur. Dalį lėšų šiam projektui skyrė Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas. Pusę lėšų šildymo sistemos įrengimui paaukojo parapijiečiai. Geoterminio šildymo sistema taip pat šildo ir zakristiją.
Klebonas P.Baniulis pasakojo, kad prieš įjungiant šildymą Anykščių šv.Mato bažnyčios viduje buvo vienas laipsnis šalčio, dabar joje – trys laipsniai šilumos.
„Mūsų bažnyčia labai didelė.Tokia erdvę sušildyti labai sunku. Plius dvidešimt nepadarysim. Rankos nešąla ir viskas tvarkoj“, - džiaugėsi klebonas P.Baniulis.
Anykščių šv.Mato bažnyčios klebonas P.Baniulis prisipažino, kad bažnyčioje buvo planų įrengti kitokį šildymą, tačiau paaiškėjo, kad tai yra per brangu.
„Norėjau padaryti šildomas bažnyčios grindis, tačiau pačiai bažnyčia reikėtų labai daug finansiškai prisidėti. Be viršutinei dangai skirtų lėšų dar reikėtų maždaug 100 000 Eur“, - sakė P.Baniulis.
Ūkiškai Anykščių bažnyčioje besitvarkantis klebonas P.Baniulis kalbėjo, kad Anykščių šv.Mato bažnyčioje reikalinga atlikti ir daug kitų darbų.
„Reikia tvarkyti ir bažnyčios langus. Ir duris, apie kurias visi šaukė, kad bus auksinės. Auksinių gal ir nereikia, bet visur plyšiai, kiaura. Paveikslus reikia restauruoti kai kuriuos“, - būsimus darbus vardijo klebonas P.Baniulis.

Robertas Aleksiejūnas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pliadisfoto

  Nuoroda

  Aciu kad pakeliat nuotaika!

  Prieš mėnesį
 • laisvamanis

  Nuoroda

  Šaunuolis Baniulis! Respektas žmogui! kažin tik, ar davatkos, šelpusios poną Krumplewskį,padėkos...

  Prieš 3 mėnesių
 • negi

  Nuoroda

  sunkus klausimas

  Prieš 3 mėnesių
 • be pykcio

  Nuoroda

  o kiek vyskupyjai per metus sum0ka musu baznycia

  Prieš 3 mėnesių
 • Reikia reikia

  Nuoroda

  Daug ko reikia ,bet kaip iš biednos parapijos gauti ? O žmones ne visi dosnūs ,o kiti neturi iš ko.

  Prieš 3 mėnesių