Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)
Ažuožerių vandentiekio bokštas iki tol priklausęs policininkui Sauliui Pakėnui perduotas UAB „Anykščių vandenims“, o šios įmonės vadovai teigia, jog jau rado būdą, kaip šiuo bokštu atsikratyti.Vidmanto ŠMIGELSKO nuotr.

UAB „Anykščių vandenys“ valdyba nusprendė savo žinion perimti nenaudojamą Ažuožerių vandentiekio bokštą. Šis sprendimas palengvins gyvenimą policininkui Sauliui Pakėnui, mat nenaudojamas bokštas iki tol buvo jo nuosavybė.

Už pajus dalinantis kolūkių turtą - Lietuvoje pridirbta nesąmonių: kolūkiečiai privatizavo kaimų vandentiekius su visais bokštais. Kiurstant vamzdžiams, kaimų gyventojai stengiasi turto atsikratyti, įprūdyti jį savivaldybės įmonei. „Anykščių vandenys“ prieš kurį laiką savo žinion iš S.Pakėno ir kitų pajininkų perėmė Ažuožerių vandentiekį, o nebenaudojamas bokštas liko pareigūno nuosavybė. Bokštas, o ir pats vandentiekis, lyg prakeiktas. Šią žiemą nukritęs nuo bokšto žuvo jaunas vyras, o anksčiau, kitas žmogus žuvo rekonstruojant vandentiekio trasą užgriuvus tranšėjai.
UAB „Anykščių vandenys“ direktorius Arvydas Katuoka pripažįsta, kad perimdama niekam nereikalingą vandentiekio bokštą, jo įmonė užsiima savotiška labdara. Tačiau, direktorius tikino, kad jau yra sutarta, jog Ažuožerių ir taip pat nenaudojama Burbiškio bokštą „Anykščių vandenys“ perduos ekstremalaus sporto klubui, tad atlieka tik tarpininkų vaidmenį.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ačiū

  Nuoroda

  Ačiū gerb. V. Šmigelskui už labai informatyvias ir charakterizuazojančias nuotraukas, pilnai atitinkančias fotografuotą asmenį. Yač pavyko šių nuotraukų sugretinimas.

  Prieš 11 mėnesių
 • Jau kad juokiausi

  Prieš 11 mėnesių
 • Ažiuožerietis

  Nuoroda

  Kažkada buvo klestintis Sodininkystes tarybinis ukis,kuris rajone buvo pirmaujantis ir gyvenviete tuo laiku buvo moderni,net buvo pastatyta elektronine elektrine.....manau -tuometis vadovas buvo be galo ukiškas ir sumanus vadovas,nes ne vieno nusikaltelio neatidave į Sibiro platybes..bet atejo Sąjudžio laikai ir visas turtas buvo pasidalytas i 5-7 kiemus pagrinde -tokia pat istorija turi ir šis vandens bokštas,kuris Ažiuožeriu krašte buvo ne vienas....

  Prieš 11 mėnesių
 • keista

  Nuoroda

  ten zmones isdirbe po 40 metu ,kai kurie ir ismire ,kurie negavo jokiu paju o tai kaip jis buvo isigyjas boksta,juk jis ukyja nedirbo

  Prieš 11 mėnesių
 • Reksas

  atsakymas į: keista Nuoroda

  Yra lygūs, lygesni ir milicija. Kas neaišku? Užantspauduot kompiuterį nes negalima abejoti milicijos Dora ir skaidrumu.

  Prieš 11 mėnesių