Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti
Ažuožerių vandentiekio bokštas iki tol priklausęs policininkui Sauliui Pakėnui perduotas UAB „Anykščių vandenims“, o šios įmonės vadovai teigia, jog jau rado būdą, kaip šiuo bokštu atsikratyti.Vidmanto ŠMIGELSKO nuotr.

UAB „Anykščių vandenys“ valdyba nusprendė savo žinion perimti nenaudojamą Ažuožerių vandentiekio bokštą. Šis sprendimas palengvins gyvenimą policininkui Sauliui Pakėnui, mat nenaudojamas bokštas iki tol buvo jo nuosavybė.

Už pajus dalinantis kolūkių turtą - Lietuvoje pridirbta nesąmonių: kolūkiečiai privatizavo kaimų vandentiekius su visais bokštais. Kiurstant vamzdžiams, kaimų gyventojai stengiasi turto atsikratyti, įprūdyti jį savivaldybės įmonei. „Anykščių vandenys“ prieš kurį laiką savo žinion iš S.Pakėno ir kitų pajininkų perėmė Ažuožerių vandentiekį, o nebenaudojamas bokštas liko pareigūno nuosavybė. Bokštas, o ir pats vandentiekis, lyg prakeiktas. Šią žiemą nukritęs nuo bokšto žuvo jaunas vyras, o anksčiau, kitas žmogus žuvo rekonstruojant vandentiekio trasą užgriuvus tranšėjai.
UAB „Anykščių vandenys“ direktorius Arvydas Katuoka pripažįsta, kad perimdama niekam nereikalingą vandentiekio bokštą, jo įmonė užsiima savotiška labdara. Tačiau, direktorius tikino, kad jau yra sutarta, jog Ažuožerių ir taip pat nenaudojama Burbiškio bokštą „Anykščių vandenys“ perduos ekstremalaus sporto klubui, tad atlieka tik tarpininkų vaidmenį.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ačiū

  Nuoroda

  Ačiū gerb. V. Šmigelskui už labai informatyvias ir charakterizuazojančias nuotraukas, pilnai atitinkančias fotografuotą asmenį. Yač pavyko šių nuotraukų sugretinimas.

  Prieš 7 mėnesių
 • Jau kad juokiausi

  Prieš 7 mėnesių
 • Ažiuožerietis

  Nuoroda

  Kažkada buvo klestintis Sodininkystes tarybinis ukis,kuris rajone buvo pirmaujantis ir gyvenviete tuo laiku buvo moderni,net buvo pastatyta elektronine elektrine.....manau -tuometis vadovas buvo be galo ukiškas ir sumanus vadovas,nes ne vieno nusikaltelio neatidave į Sibiro platybes..bet atejo Sąjudžio laikai ir visas turtas buvo pasidalytas i 5-7 kiemus pagrinde -tokia pat istorija turi ir šis vandens bokštas,kuris Ažiuožeriu krašte buvo ne vienas....

  Prieš 7 mėnesių
 • keista

  Nuoroda

  ten zmones isdirbe po 40 metu ,kai kurie ir ismire ,kurie negavo jokiu paju o tai kaip jis buvo isigyjas boksta,juk jis ukyja nedirbo

  Prieš 7 mėnesių
 • Reksas

  atsakymas į: keista Nuoroda

  Yra lygūs, lygesni ir milicija. Kas neaišku? Užantspauduot kompiuterį nes negalima abejoti milicijos Dora ir skaidrumu.

  Prieš 7 mėnesių