Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
Anykščių A. Vienuolio progimnazija padarė klaidą skelbdama vaikų asmens duomenis.

Anykščių A. Vienuolio progimnazijos internetinėje svetainėje jau nuo birželio mėnesio „kaba“ sąrašai, su šią rugsėjo 1 – ąją į mokyklą ateisiančių pirmokų vardais bei pavardėmis. Be šios informacijos, šalia skelbiamos ir tikslios mokinių gimimo datos bei gyvenamųjų vietų adresai.

 Nuo šių metų gegužės 25 d. Lietuvoje pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, pagal kurį turi būti užtikrinta tinkama asmens duomenų naudojimo ir saugojimo tvarka, bei nurodoma, kad „renkami duomenys yra adekvatūs ir būtini siekiant tvarkymo tikslų. Informacija, kuri nėra naudojama šiam tikslui pasiekti, negali būti renkama ir skelbiama“.

Kokiam tikslui progimnazijos tinklapyje skelbiami mokinių duomenys, „Anykšta“ teiravosi A. Vienuolio progimnazijos l.e.p. direktoriaus Egidijaus Šilaikos. „Dar birželio mėnesį paskelbėme šiuos sąrašus... Mokinių gimimo datos surašytos tam, kad būtų aišku, kurių metų gimimo vaikai ateina į pirmą klasę – pagal įstatymus mokiniai ateiti į pirmą klasę turi septynerių metų. O gyvenamosios vietos adresus paskelbėme tam, kad būtų žinoma, jog į mūsų progimnaziją ateina tie vaikai, kuriems pagal gyvenamąją vietą ir priklauso ateiti į šią mokyklą. Aišku, tėveliai jau susipažino su skelbiama informacija ir, kai tik po atostogų į darbą grįš internetinį puslapį administruojanti darbuotoja, informacija bus pašalinta“.
Tuo tarpu Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Jurgita Banienė pripažino, jog progimnazija, skelbdama minėtą informaciją, padarė klaidą. „Sąrašuose turėtų likti tik vaikų vardai ir pavardės. Reaguodami į situaciją, peržiūrėsime ir kitų rajono ugdymo įstaigų viešai skelbiamą informaciją. O iš A. Vienuolio progimnazijos internetinio puslapio šie duomenys bus pašalinti kaip įmanoma greičiau“ – žadėjo Švietimo skyriaus vedėja.
Penktadienį asmeniniai pirmokų duomenys dar nebuvo pašalinti.

Daiva GOŠTAUTAITĖ
daiva.g@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 01

  Nuoroda

  Vedėja žadėjo pašalinti

  Prieš 6 mėnesių
 • tik Dali

  Nuoroda

  rinksime, nepamirškite kovo 3, kitais metais !

  Prieš 6 mėnesių
 • Mokyklos bendruomenė

  atsakymas į: tik Dali Nuoroda

  neleisim tvirkti vaikų kaip ligoninėje slaugių

  Prieš 6 mėnesių
 • koks vadovas

  Nuoroda

  tokia ir tvarkele

  Prieš 7 mėnesių
 • Juza

  Nuoroda

  Nu visai pažaliavo mano buvusi mokyklėlė... :)

  Prieš 7 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Juza Nuoroda

  gaila, kad mūsų partijos atstovė nepaliko tinkamos pamainos.

  Prieš 7 mėnesių
 • Juza

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Jūsų?

  Prieš 7 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Pasipylė vienas po kito mano vardu rašomi komentarai. Tokius veiksmus galima vertinti, kaip norą pakenkti ne tik man, bet ir žmogų, kuriam skirtas tas komentaras. Skelbiu niekadėjo paiešką. Kas jį išaiškins ir viešai paskelbs pažadu: vyrui alaus bokalą, moteriai- kavos su pyragaičiu. Lauksiu, ačiū.

  Prieš 7 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  l.e.p. vadovas nepažysta įstatymų, tai gi ne jo vaiko duomenis skelbė, tai jam nusispjauti ant kitų, nors atsiprašytų netikėlis. Diletantai.

  Prieš 7 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tai ne mano komentaras

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau