Kuriais iš artėjančių rinkimų labiausiai domitės?

Dienos anekdotas

Tikybos mokytoja klausia Petriuko:
- Kur gyvena Dievas?
- Tualete!
- Kodėl taip manai?
- Nes mama visada rėkia prie tualeto: „Dieve, kiek tu ten sėdėsi!"

Komentaras

Kaimiečiai: „Geriau jau komunalininkai šiukšles išvežtų nedejuodami ir nerašinėdami į visokius feisbukus. Juk tokius mokesčius visi turime mokėti. Dar ne tiek šiukšlių, baldų ir gelžgalių atsiras mieste prie konteinerių, nes ir iš kaimų žmonės pradės vežti. Kaimuose panaikino komunalininkai bendrus konteinerius, o išdalijo nedidelius. Niekas ten netelpa, o kai kas visai neturi konteinerių. Dar gerai, kad į miškus kol kas šiukšlės nevežamos, bet ateityje dar nežinia kaip bus."

Skaityti komentarus (2)
Anykščių A. Vienuolio progimnazija padarė klaidą skelbdama vaikų asmens duomenis.

Anykščių A. Vienuolio progimnazijos internetinėje svetainėje jau nuo birželio mėnesio „kaba“ sąrašai, su šią rugsėjo 1 – ąją į mokyklą ateisiančių pirmokų vardais bei pavardėmis. Be šios informacijos, šalia skelbiamos ir tikslios mokinių gimimo datos bei gyvenamųjų vietų adresai.

 Nuo šių metų gegužės 25 d. Lietuvoje pradėtas taikyti Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, pagal kurį turi būti užtikrinta tinkama asmens duomenų naudojimo ir saugojimo tvarka, bei nurodoma, kad „renkami duomenys yra adekvatūs ir būtini siekiant tvarkymo tikslų. Informacija, kuri nėra naudojama šiam tikslui pasiekti, negali būti renkama ir skelbiama“.

Kokiam tikslui progimnazijos tinklapyje skelbiami mokinių duomenys, „Anykšta“ teiravosi A. Vienuolio progimnazijos l.e.p. direktoriaus Egidijaus Šilaikos. „Dar birželio mėnesį paskelbėme šiuos sąrašus... Mokinių gimimo datos surašytos tam, kad būtų aišku, kurių metų gimimo vaikai ateina į pirmą klasę – pagal įstatymus mokiniai ateiti į pirmą klasę turi septynerių metų. O gyvenamosios vietos adresus paskelbėme tam, kad būtų žinoma, jog į mūsų progimnaziją ateina tie vaikai, kuriems pagal gyvenamąją vietą ir priklauso ateiti į šią mokyklą. Aišku, tėveliai jau susipažino su skelbiama informacija ir, kai tik po atostogų į darbą grįš internetinį puslapį administruojanti darbuotoja, informacija bus pašalinta“.
Tuo tarpu Anykščių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Jurgita Banienė pripažino, jog progimnazija, skelbdama minėtą informaciją, padarė klaidą. „Sąrašuose turėtų likti tik vaikų vardai ir pavardės. Reaguodami į situaciją, peržiūrėsime ir kitų rajono ugdymo įstaigų viešai skelbiamą informaciją. O iš A. Vienuolio progimnazijos internetinio puslapio šie duomenys bus pašalinti kaip įmanoma greičiau“ – žadėjo Švietimo skyriaus vedėja.
Penktadienį asmeniniai pirmokų duomenys dar nebuvo pašalinti.

Daiva GOŠTAUTAITĖ
daiva.g@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • 01

  Nuoroda

  Vedėja žadėjo pašalinti

  Prieš mėnesį
 • tik Dali

  Nuoroda

  rinksime, nepamirškite kovo 3, kitais metais !

  Prieš mėnesį
 • Mokyklos bendruomenė

  atsakymas į: tik Dali Nuoroda

  neleisim tvirkti vaikų kaip ligoninėje slaugių

  Prieš mėnesį
 • koks vadovas

  Nuoroda

  tokia ir tvarkele

  Prieš 2 mėnesių
 • Juza

  Nuoroda

  Nu visai pažaliavo mano buvusi mokyklėlė... :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Juza Nuoroda

  gaila, kad mūsų partijos atstovė nepaliko tinkamos pamainos.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juza

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Jūsų?

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Pasipylė vienas po kito mano vardu rašomi komentarai. Tokius veiksmus galima vertinti, kaip norą pakenkti ne tik man, bet ir žmogų, kuriam skirtas tas komentaras. Skelbiu niekadėjo paiešką. Kas jį išaiškins ir viešai paskelbs pažadu: vyrui alaus bokalą, moteriai- kavos su pyragaičiu. Lauksiu, ačiū.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  l.e.p. vadovas nepažysta įstatymų, tai gi ne jo vaiko duomenis skelbė, tai jam nusispjauti ant kitų, nors atsiprašytų netikėlis. Diletantai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tai ne mano komentaras

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau