Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

- Brangusis tau kavą į lovą?
- Ne, geriau į puodelį...

Komentaras

LED ekranas II: „Todėl labai reikalingas mieste LED informacinis ekranas ir net ne vienas. Pirmasis turi atsirasti Ramybės rajone ir su garso kolonėlėmis, skelbiančiomis apie visus planuojamus mieste įvykius , darbus, pasikeitimus ir kt."

Skaityti komentarus (2)
Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas po nemalonumų su policija išėjo atostogų.

Anykščių rajono savivaldybė atliko tarnybinio nusižengimo tyrimą dėl neblaivaus už automobilio vairo policijos sustabdyto Anykščių seniūnijos seniūno Eugenijaus Pajarsko, tačiau tyrimo išvadas visuomenei viešinti kol kas atsisako.

 

„E.Pajarskas iki 2018 m. rugsėjo mėn. 9 d. atostogauja ir nėra supažindintas su komisijos priimtu sprendimu. Kol pasirašytinai E. Pajarskas nėra supažindintas su komisijos sprendimu, sprendimo viešinti negalime“, - paprašytas supažindinti su Anykščių seniūnijos seniūno tarnybinį nusižengimą tyrusios komisijos verdiktu, „Anykštą“ informavo Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas.
Anykščių seniūnijos seniūno E.Pajarsko tarnybinį nusižengimą tyrė trijų savivaldybės administracijos darbuotojų komisija, kurią sudaryti Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjai Sigitai Mačytei – Šulskienei pavedė savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka. Į komisijos sudėtį buvo įtraukta Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Asta Fallin, taip pat šio skyriaus vyriausiosios specialistės Nijolė Dūmanienė ir Renata Mickevičienė.
Priminsime, kad Anykščių seniūnijos seniūnas E.Pajarskas neblaivus už automobilio vairo policijai įkliuvo liepos 28 dieną važiuodamas iš savo sodybos šalia Rubikių ežero. Beveik vidurdienį E.Pajarskas į alkotesterį pripūtė 0,7 prom. „Anykštai“ Anykščių seniūnas aiškino, kad jam girtumas galėjęs būti nustatytas dėl pakilusio kraujo spaudimo arba virškinimo problemų.
E.Pajarskui dėl lengvo girtumo laipsnio bus taikoma administracinė atsakomybė – piniginė bauda nuo 300 iki 450 Eur, jis taip pat neteks vairuotojo teisių nuo vienerių metų iki vienerių metų šešių mėnesių.
Paklaustas, kaip vykdys savo pareigas, negalėdamas vairuoti automobilio, Anykščių seniūnijos seniūnas E.Pajarskas aiškino, kad ši problema kažkaip bus sprendžiama.
Kol kas už tai, kad automobilį vairavo neblaivus, Anykščių seniūnijos seniūno elgesį įvertino du rajono savivaldybės vadovai – mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius ir savivaldybės administracijos direktorius A.Gališanka.
„Be abejo, negerai, valstybės tarnautojas... Blogai vertinu“, - asmeninę poziciją dėl šio įvykio išsakė A.Gališanka. E.Pajarskas yra jo pusseserės, savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus laikinosios vedėjos Audronės Pajarskienės vyras.
Mero pavaduotojo S. Obelevičiaus pozicija dėl neblaivaus už vairo įkliuvusio Anykščių seniūnijos seniūno E.Pajarsko buvo griežta.
„Tai yra valstybės tarnautojas. Vienareikšmiškai visiems galioja vienodi įstatymai. Matyt, po visų teismų bus ir sprendimai. Bet čia sprendimus priima Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius. Aš nelabai įsivaizduoju po tokio pažeidimo, kad žmogus galėtų išlikti valstybės tarnyboje. Aišku, gaila, patyręs seniūnas, daug metų šiam darbui paskyręs. Bet ką padarysi“, - sakė S.Obelevičius.
Kol kas savo nuomonės dėl neblaivaus už vairo policijos sustabdyto Anykščių seniūno E.Pajarsko nepareiškė griežtumu valdininkų elgesiui pasižymintis Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis – jis į darbą sugrįš tik kitą savaitę.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • daktaru komisijos išvada

  Nuoroda

  skrandy susdarius rugžties pertekliui, bei suvalgius saldaus maista, prasdėja rūgyma, bei fermemtacijos praciesas. Dėl to išsiskyrė nedidela alkohalio kancintracija, kuriu galeja ir užfiksuot polysinikai ?

  Prieš savaitę
 • nu zajec

  atsakymas į: daktaru komisijos išvada Nuoroda

  a pacemu glaza krasnyje?

  Prieš savaitę
 • Micius

  Nuoroda

  Papuolė mūsų seniūnas į mero pinkles... Geriau jau būtų atleidę... Dabar teks visai šeimai atidirbti merui :D Taip Vikonių asfaltui turbūt vėl neliks pinigų...

  Prieš savaitę
 • tai šis veikejas dar serga, būk tai?Niekas netikrino ,kas ji apsirgdino?STT negavo užsakyma?

  Prieš savaitę
 • darbo birža

  Nuoroda

  pagal registruotas laisvas darbo vietas fiksuojamas žmonių trūkumas seniūnų pareigose Anykščių r. savivaldybėje.

  Prieš savaitę
 • tai

  Nuoroda

  be teisiu anas dar galetu dirbti seniūnu?Boba nevežios,nes puske itaise darba savivaldybej.Tai belieka merui pasakyt,kad eik tu peklon ir lak toliau

  Prieš savaitę
 • Juozas

  Nuoroda

  Pasipylė vienas po kito mano vardu rašomi komentarai. Tokius veiksmus galima vertinti, kaip norą pakenkti ne tik man, bet ir žmogų, kuriam skirtas tas komentaras. Skelbiu niekadėjo paiešką. Kas jį išaiškins ir viešai paskelbs pažadu: vyrui alaus bokalą, moteriai- kavos su pyragaičiu. Lauksiu, ačiū.

  Prieš savaitę
 • Trolis

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  santechnikas iš sodros

  Prieš savaitę
 • ku -kū

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  bijai savo šešėlio :)

  Prieš savaitę
 • Juozas

  Nuoroda

  Tai jis jau sakė, kad čia nieko tokio, tipo nieko eužmušė, tai niekis. Kai dirbi su banditai tai tik užmušimas negyvai yra nusižengimas, visa kita niekis. Geros politoko normos, gal ir mums tokias pasiskiepyti.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau