Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Mergina klausia draugės:
– Kada pirmą kartą įsimylėjai?
– 16.
– O antrą?
– 16.30.

Komentaras

.: "Visiškai teisingas ir racionalus teisėjų žingsnis,kuris padės mažoje bendruomenėje išvengti visuomenės vertinimo ir spekuliavimo šališkumu.Ankstesnieji komentarai tą ir parodo.Negirdėjau nei vienos bylos,kur to miesto ar rajono merą teistų to paties miesto ar rajono teismas.Panevėžio miesto mero byla nagrinėjama Šiauliuose,Utenos Katino byla Panevėžyje,Visagino Štraupaitės irgi Panevėžyje.Tad nieko keisto,kad ši byla nebus nagrinėjama čia."

Komentuoti
Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus Pajarskas po nemalonumų su policija išėjo atostogų.

Anykščių rajono savivaldybė atliko tarnybinio nusižengimo tyrimą dėl neblaivaus už automobilio vairo policijos sustabdyto Anykščių seniūnijos seniūno Eugenijaus Pajarsko, tačiau tyrimo išvadas visuomenei viešinti kol kas atsisako.

 

„E.Pajarskas iki 2018 m. rugsėjo mėn. 9 d. atostogauja ir nėra supažindintas su komisijos priimtu sprendimu. Kol pasirašytinai E. Pajarskas nėra supažindintas su komisijos sprendimu, sprendimo viešinti negalime“, - paprašytas supažindinti su Anykščių seniūnijos seniūno tarnybinį nusižengimą tyrusios komisijos verdiktu, „Anykštą“ informavo Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas.
Anykščių seniūnijos seniūno E.Pajarsko tarnybinį nusižengimą tyrė trijų savivaldybės administracijos darbuotojų komisija, kurią sudaryti Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjai Sigitai Mačytei – Šulskienei pavedė savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka. Į komisijos sudėtį buvo įtraukta Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Asta Fallin, taip pat šio skyriaus vyriausiosios specialistės Nijolė Dūmanienė ir Renata Mickevičienė.
Priminsime, kad Anykščių seniūnijos seniūnas E.Pajarskas neblaivus už automobilio vairo policijai įkliuvo liepos 28 dieną važiuodamas iš savo sodybos šalia Rubikių ežero. Beveik vidurdienį E.Pajarskas į alkotesterį pripūtė 0,7 prom. „Anykštai“ Anykščių seniūnas aiškino, kad jam girtumas galėjęs būti nustatytas dėl pakilusio kraujo spaudimo arba virškinimo problemų.
E.Pajarskui dėl lengvo girtumo laipsnio bus taikoma administracinė atsakomybė – piniginė bauda nuo 300 iki 450 Eur, jis taip pat neteks vairuotojo teisių nuo vienerių metų iki vienerių metų šešių mėnesių.
Paklaustas, kaip vykdys savo pareigas, negalėdamas vairuoti automobilio, Anykščių seniūnijos seniūnas E.Pajarskas aiškino, kad ši problema kažkaip bus sprendžiama.
Kol kas už tai, kad automobilį vairavo neblaivus, Anykščių seniūnijos seniūno elgesį įvertino du rajono savivaldybės vadovai – mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius ir savivaldybės administracijos direktorius A.Gališanka.
„Be abejo, negerai, valstybės tarnautojas... Blogai vertinu“, - asmeninę poziciją dėl šio įvykio išsakė A.Gališanka. E.Pajarskas yra jo pusseserės, savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus laikinosios vedėjos Audronės Pajarskienės vyras.
Mero pavaduotojo S. Obelevičiaus pozicija dėl neblaivaus už vairo įkliuvusio Anykščių seniūnijos seniūno E.Pajarsko buvo griežta.
„Tai yra valstybės tarnautojas. Vienareikšmiškai visiems galioja vienodi įstatymai. Matyt, po visų teismų bus ir sprendimai. Bet čia sprendimus priima Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius. Aš nelabai įsivaizduoju po tokio pažeidimo, kad žmogus galėtų išlikti valstybės tarnyboje. Aišku, gaila, patyręs seniūnas, daug metų šiam darbui paskyręs. Bet ką padarysi“, - sakė S.Obelevičius.
Kol kas savo nuomonės dėl neblaivaus už vairo policijos sustabdyto Anykščių seniūno E.Pajarsko nepareiškė griežtumu valdininkų elgesiui pasižymintis Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis – jis į darbą sugrįš tik kitą savaitę.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Darius

  Nuoroda

  Kiekvieną dieną girtas važiuodavo o tik kartą pagavo

  Prieš 8 mėnesių
 • eik peklon

  Nuoroda

  be teisiu anas dar galetu dirbti seniūnu?Boba nevežios,nes puske itaise darba savivaldybej.Tai belieka merui pasakyt,kad eik tu peklon ir lak toliau

  Prieš 8 mėnesių
 • kadangi mešlo negavau

  Nuoroda

  važiavau namo, važiavau namo, many ir sustabdė, bet aš klausiau - sustojau, a taip su kuo jus gėrėte ? Žinai kad aš nepažįstu šitu draugu ! Žinau tik vienu dalyku, rajono meras bus Dalis !

  Prieš 8 mėnesių
 • chirurgai

  atsakymas į: kadangi mešlo negavau Nuoroda

  moka kastruoti :)

  Prieš 8 mėnesių
 • sveikimame nauja mera

  Nuoroda

  Dali !

  Prieš 8 mėnesių
 • nejuokinkit

  atsakymas į: sveikimame nauja mera Nuoroda

  su tokiais pensinykais "merais" daliais

  Prieš 8 mėnesių
 • daktaru komisijos išvada

  Nuoroda

  skrandy susdarius rugžties pertekliui, bei suvalgius saldaus maista, prasdėja rūgyma, bei fermemtacijos praciesas. Dėl to išsiskyrė nedidela alkohalio kancintracija, kuriu galeja ir užfiksuot polysinikai ?

  Prieš 9 mėnesių
 • nu zajec

  atsakymas į: daktaru komisijos išvada Nuoroda

  a pacemu glaza krasnyje?

  Prieš 9 mėnesių
 • Micius

  Nuoroda

  Papuolė mūsų seniūnas į mero pinkles... Geriau jau būtų atleidę... Dabar teks visai šeimai atidirbti merui :D Taip Vikonių asfaltui turbūt vėl neliks pinigų...

  Prieš 9 mėnesių
 • tai šis veikejas dar serga, būk tai?Niekas netikrino ,kas ji apsirgdino?STT negavo užsakyma?

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau