Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)
Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokiniai tradiciškai mokslo metus pradėjo pamoka Laimės žiburio papėdėje.Alfredo MOTIEJŪNO nuotr.

Rugsėjo 3-ąją naujus mokslo metus Anykščių rajono mokyklose pradėjo 2 084 moksleiviai, iš jų 145 pirmokai bei 177 abiturientai. Tai 89 mokiniais mažiau nei pernai.
Galima pasidžiaugti, kad nė viena Anykščių rajono mokykla šiais metais nebuvo uždaryta, o ugdymo įstaigų kolektyvus papildė per 10 naujų mokytojų.

 

Šventinį rytmetį Anykščių rajono moksleiviai, susirinkę prie savų mokyklų, pradėjo giedodami Lietuvos valstybės himną.
Gausiausios svečių delegacijos šiemet sulaukė Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos bendruomenė. Į renginį atvyko Seimo nariai Sergejus Jovaiša bei Antanas Baura, Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos diakonas Vilius Valionis.
Pirmiausiai, žodį tarė mokyklos direktorė Dalia Kugienė. Ji kalbėjo, kad gera grįžti ten, kur esi laukiamas. „O jus šį rudenį pasitinka atsinaujinusi mokykla – pasikeitė sporto salės vaizdas, jums nupirkti šachmatai milžinai“ – kalbėjo direktorė. D. Kugienė pristatė ir naujus mokyklos mokytojus – tai pradinių klasių mokytoja Rita Vaitiekūnienė, informatikos mokytoja Irma Stasiukaitienė, šokių mokytoja Goda Venslauskaitė ir specialiojo skyriaus – daugiafunkcio centro vedėja Asta Kalinauskienė.  
Seimo narys A. Baura atvyko su dovanomis. Už labai gerą mokymąsi, dalyvavimą įvairiuose konkursuose, olimpiadose, net televizijos laidose Lietuvos trispalvė įteikta Laurynui Klimašauskui. Dovanų maišelis už nuopelnus mokyklai įteiktas ir bibliotekininkei Gitanai Karvelienei. Na, o Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga nuotrauka su Vasario 16-osios aktą pasirašiusiais signatarais įteikta mokyklos direktorei D. Kugienei.
Sveikinimo žodį tarė ir Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis. Jis kalbėjo apie nuo rugsėjo įsigaliojusį etatinį mokytojų darbo apmokėjimą. „Kaip Seimo narys S. Jovaiša minėjo, neleisim, jog kuris nors iš mokytojų būtų nuskriaustas, kartu su Švietimo skyriumi domėsimės, kaip ta sistema veikia. Vyriausybė pažadėjo, kad net 17, 4 mln. eurų bus skirta švietimui papildomai. Ir kaip tik šiandien susitiksiu su Premjeru ir paklausiu, kada gi tie pinigai mus pasieks“.
„Sako, būk tarp jaunų ir visą laiką būsi jaunas. Būdamas su jumis jaučiuosi jaunas“ – džiaugėsi Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos diakonas V. Valionis.
A.Vienuolio progimnazijos kolektyvą mokslo metų pradžios šventės dieną sveikino Anykščių rajono vicemeras Sigutis Obelevičius, Seimo nario Antano Bauros padėjėja Regina Patalauskienė, Anykščių parapijos vikaras Mindaugas Šakinis, savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja, buvusi šios mokyklos direktorė Jurgita Banienė, mokyklos tarybos pirmininkas Kazimieras Šapoka. Laikinasis progimnazijos direktorius Egidijus Šilaika linkėjo „mokytojams - kantrybės ir kūrybiškumo, tėveliams - tikėjimo ir pasitikėjimo“.
R.Patalauskienė Seimo nario A.Bauros padėkas įteikė progimnazijos mokinei Faustinai Kiaušaitei, kuri su Povilu Goku buvo šventės vedantieji, ir mokytojai Violetai Raugalienei. Po trumpų svečių kalbų mokiniai sveikino mokytojus - daugeliui pedagogų gėlės vos tilpo į glėbius.
Šiemet A.Vienuolio progimnazijoje bus dvi pirmosios klasės. Pirmasis skambutis nuskambėjo 56 pirmokėliams.
Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bendruomenė pirmajai naujųmokslo metų pamokai tradiciškai rinkosi Laimės žiburio papėdėje. Moksleivius bei pedagogus sveikino gimnazijos direktorė Regina Drūsienė, Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, Anykščių parapijos vikaras Mindaugas Šakinis.
Į Anykščių J. Biliūno gimnaziją šiemet atėjo 4 pirmokų klasės.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ei

  Nuoroda

  Gluśės,nebeźinot ką komentuot tai sau pasilaikykit.čia gi mokinės o ne manikeniu šau

  Prieš 7 mėnesių
 • Ei

  atsakymas į: Ei Nuoroda

  Mokines turi suprasti kad ruras reike judinti o ne feisbuke rura padejus sedeti. Prieko manekenes kai ispumpuseis pilvus zandais 4klasei sedeti pradeda o jau 11paziurekite 50procentu cellulite irenai vaiksciojantis.tegu daugiau ziuri saves

  Prieš 7 mėnesių
 • Mokinės

  atsakymas į: Ei Nuoroda

  Na, pagal jūsų,negerbiamoji ,,ponia," žodyną galima spręsti ,koks santykis tarp jūsų protelio ir nuolat minimos apatinės kūno dalies...Apgailėtina ir šlykštu.

  Prieš 7 mėnesių
 • HHH

  atsakymas į: Mokinės Nuoroda

  Visiškai pritariu. Kokia šlykštyne reikia būti, kad taip rašinėti? Turbūt nusenus riebaluota boba, kuriai dėmesio niekas neberodo, tai ir pyksta ant grožio.

  Prieš 7 mėnesių
 • Gal

  Nuoroda

  Na pirma nuotrauka tikrai didesnes visos pavalgiusios. Kai 18metu cellulite puola mazai juda

  Prieš 7 mėnesių
 • tai kam

  Nuoroda

  tiek daug mokyklu rajone,juk mokiniu kiek sumazejo

  Prieš 7 mėnesių
 • Vile

  Nuoroda

  Kur tau merginu ispampimas moterie ,kaip tik labai grazios ,gal paciai akiu vizdziai issiplete padidintai matai.

  Prieš 7 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Vile Nuoroda

  Pritariu. Labai gražios.

  Prieš 7 mėnesių
 • Nu

  Nuoroda

  Dieve merginos kokios ispampusios

  Prieš 7 mėnesių