Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)
Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis neigia, kad suklastotus bilietus ant Kalitos kalno pardavinėjusią kasos darbuotoją rekomendavęs įdarbinti būtent jis.

Pramogų ir sporto centro „Kalita“ bilietų kasoje lankytojams kuris laikas buvo pardavinėjami suklastoti bilietai. Tai išsiaiškino Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro vadovai.
Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio žiniomis, iš darbo jau atleista kasos darbuotoja atsipirko pinigine bauda, o kokie dėl to pramogų ir sporto centrui „Kalita“ buvo padaryti finansiniai nuostoliai, nežino ir pats meras.

 

„Tikrų nuostolių aš dar nežinau. Bus matyti po kiek laiko, nes net nesakysiu, kaip jie gali pasimatyti“, - „Anykštai“ sakė K.Tubis.
Anykščių rajono meras K.Tubis tikino nežinantis ir kokio dydžio bauda skirta bilietus klastojusiai kasos darbuotojai.
„Kiek žinau, yra surašytas administracinio kodekso nusižengimo protokolas ir nubausta. Kokia bauda paskirta – negaliu pasakyti. Nesidomėjau, nes laikinoji turizmo ir verslo informacijos centro vadovė ją atleido už šiurkštų darbo pažeidimą“, - sakė K.Tubis.
Buvęs „Kalitos“ vadovas Liudvikas Avietė „Anykštai“ sakė, kad į bilietų klastojimo aferą įsipainiojusią kasos darbuotoją jam į darbą nurodęs priimti meras K.Tubis, tačiau šis tai neigia.
„Nežinau, ką Avietė prisimena. Aš negaliu nei vieno žmogaus rekomenduoti ir nerekomendavau nei vieno žmogaus į tam tikrą darbo vietą. To nedarau. Bet tą žmogų aš pažįstu, tas žmogus dirbo Liberalų sąjūdyje atsakingąja sekretore. Pavardės negaliu sakyti. Jūs žinote apie nekaltumo prezumpciją“, - aiškino per savivaldos rinkimus po Liberalų sąjūdžio vėliava mero posto siekęs K.Tubis.
Tai, kad ant „Kalitos“ kalno kuris laikas  buvo vykdoma neteisėta veikla, K.Tubis sakė nematantis reikalo įvertinti Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro bei jo padalinio – pramogų ir sporto centro „Kalita“ vadovų atsakomybės.
„Manau, kad labai tinkamai vadovai atliko savo darbą, nenuslėpė jokio pažeidimo. Tai mes toleruojame. Ir aš pats galvoju, kad aptikus pažeidimą, jį reikia fiksuoti, o tada pagal surinktą medžiagą priimti sprendimus. Tai jie ir darė“, - aiškino K.Tubis.
Kad nepasikartotų panašūs dalykai, kokie nutiko ant Kalitos kalno, pasak Anykščių rajono mero K.Tubio, nuolat būtina tikrinti darbuotojų patikimumą.
„Matomai, laikas nuo laiko reikia patikrinti žmonių patikimumą. Netgi FTB biure, kur yra labai patikrinti žmonės, kartais pareigūnai siunčiami daryti kratą ir žiūri, ar visi pinigai pajamuoti protokole. Tas dalykas pas juos yra įteisintas, žiūrimas žmogaus patikimumas. Ir tas žmogus, kuris yra nepatikimas, tiesiog atleidžiamas iš darbo“, - kalbėjo K.Tubis.
Anykščių rajono meras K.Tubis „Anykštai“ sakė yra patenkintas Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro veiklos rezultatais: „Po to, kai pasikeitė buvusio turizmo centro vadovai ir darbuotojai Kalitos kalne, pajamos padidėjo apie 70 proc.“

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Klausimas diskusijai

  Nuoroda

  Bet kodėl jo niekas nenori? Atrodo solidus, rimtai atrodantis, visur teisus ir principingai griežtas, atrodo tik džiaukis tokį į partijos gretas gavęs, bet niekas neima nors tu ką, KODĖL?

  Prieš 7 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: Klausimas diskusijai Nuoroda

  jei prizadetu, viesai,nebestatyti piies,5% balsu papildomai gautu laisvai

  Prieš 7 mėnesių
 • nes visiems

  atsakymas į: Klausimas diskusijai Nuoroda

  meluoja ! Siaubingas melagis !

  Prieš 7 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Klausimas diskusijai Nuoroda

  per daug principingas. partijai reikia suktų, priskaitančių prie aplinkos.

  Prieš 7 mėnesių
 • Tubis yra smulkus vagišius

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Principingas tarnautojas už savo pietus susimoka iš savo kišenės, o ne iš reprezentacinių lėšų.

  Prieš 7 mėnesių
 • Pasitikėjimas

  atsakymas į: Tubis yra smulkus vagišius Nuoroda

  8 800 02929 nemokama pasitikimo linija.
  Žinai faktus, pranešk.
  Skelbi melagingus duomenis, prisiimk atsakomybę!

  Prieš 7 mėnesių
 • Pasitikėjimus

  atsakymas į: Pasitikėjimas Nuoroda

  Kvailas pasiūlymas. Nurodytas telefonas priklauso Anykščių rajono savivaldybės administracijai. Paskambinus ir supratęs su kuo kalbu praėjo, bet koks noras ką nors pasakyti.

  Prieš 7 mėnesių
 • mizi akys ir sakai,kad lyja.

  Prieš 7 mėnesių
 • sakė nebedės Vidma spalvotos nuotraukos

  Nuoroda

  kad nesimatytų melo raudonų ausų - bet vis tiek deda ? Jėzau , Jėzau kaip jam sarmata melagiui ?

  Prieš 7 mėnesių
 • Melagis melavo per tiltą važiavo

  Nuoroda

  "Aš negaliu nei vieno žmogaus rekomenduoti ir nerekomendavau nei vieno žmogaus į tam tikrą darbo vietą. To nedarau...."

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau