Ką manote apie vegetarus?

Dienos anekdotas

Pokalbių laidoje vedėjas klausia sveikatos ministrės:
- Kaip manote, ar Mėnulyje yra gyvybė?
Ministrė:
- Žinoma, ten viršuje juk kiekvieną vakarą dega šviesa.

Komentaras

kaip čia taip gaunas.:„Jūs man paaiškinkit. Tai Tutkus išsireikalavo, kad jį atleistų? Taip išeina. Nu ir būdą surado, kaip atleisti. O tai tuo pačiu būdu negalima atleisti ir Vaičiūno?"

Skaityti komentarus (9)
Auksu Anykščių bažnyčios bokštai žėrės labai trumpai - geltonos spalvos gruntas bus padengtas įprastiniais sidabro spalvos dažais.

Šiomis dienomis dažomi aukščiausios Lietuvoje Anykščių šv. Mato bažnyčios bokštai. 79 m aukščio bažnyčios bokštus dažo du aukštalipiai.

 

Penktadienį bokštai dažyti geltonai, tačiau, pasak Anykščių parapijos klebono Petro Baniulio, neturėsime mes auksinių bažnyčios bokštų. Geltonos spalvos yra tik gruntas, ant kurio bus tepamas įprastų sidabrinės spalvos dažų sluoksnis.
Kun. P.Baniulis „Anykštai“ sakė, kad Anykščių bažnyčios bokštus dažantys aukštalipiai yra atlikę analogiškus darbus Utenos bei Zarasų rajono Salako bažnyčiose. O jis meistrus pasamdė gavęs ankstesnių rangovų rekomendacijas. Kunigas kalbėjo, kad ypač brangūs dažai, o kokia darbų kaina, siūlė apskaičiuoti patiems, nes kvadratinio metro bokšto skardos nudažymas kainuoja 10 eurų.
Beje, bažnyčios bokštuose keliuose lygmenyse yra išdėstyti apvalūs langeliai (gal net durelės)  - jie matomi tik gerai įsižiūrėjus. Pati viršutinė jų eilė - kiek žemiau bokštų kryžiaus. Iki pačios bokštų viršūnės, iš bažnyčios vidaus galima užlipti kopėčiomis - pasiekę viršų aukštalipiai prasidaro langelius ir  prisitvirtina virves.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Vyrei

    Nuoroda

    Tik atsargiai, jau slidu na ryta

    Prieš 4 mėnesių