Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Smurtas artimoje aplinkoje
2018-03-14 apie 20.40 val. Zarasuose, S. Neries g., vyras (neblaivus, nustatytas 1,29 prom. girtumas) (g. 1999 m.) namuose, įvykus konfliktui, kumščiu sudavė sesei (blaivi) (g. 1994 m.) į veido sritį, dėl ko ji pajuto fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Kiti pranešimai
2018-03-14 apie 19.45 val. Zarasų r. sav., Turmanto sen., Girvydiškių k., namuose, rastas Latvijos Respublikos pilietės (g. 1939 m.) kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.  

2018-03-14 apie 21.35 val. Molėtų r. sav., Inturkės sen., Inturkės k., pievoje buvo rastas moters (g. 1948 m.) gyv. Molėtų r. sav., Inturkės sen., Inturkės k., Beržų g., kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta