Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

EINARAS VILDĖ – PRETENDENTAS Į LR SEIMO RINKIMŲ KANDIDATUS IEŠKO PAGALBININKŲ PARAŠŲ RINKIMUI. ANYKŠČIŲ – PANEVĖŽIO RINKIMŲ APYGARDOJE TEL.: +370 63048541. E-PAŠTAS : EINARVILDE@GMAIL.COM   Politinė reklama bus apmokėta iš politinės partijos "DRĄSOS KELIAS" rinkiminės sąskaitos. Užsak. Nr. 213.

Ar dalyvausite balandžio 23 dieną naujo Seimo nario rinkimuose Anykščių-Panevėžio apygardoje?

Orai

Naktį -2
Dieną 0

Dienos anekdotas

Ėjo kiškis mišku ir užsimanė ką nors tai išgąsdinti.
Įlindo į krūmą ir laukia, kol kas eis pro šalį.
Žiūri – meška eina. Tas tik greitai išnėrė iš krūmo prieš lokio akis ir garsiai suriko:
– būūūūū!
Meška aišku nusigando, tačiau tuoj pats stvėrė kiškį, įsikišo į kelnes ir sako:
– Prisivirei košės, tai dabar ir srėbk!

Komentaras

R.Gižinskas: „Pilis sudėtingas objektas,tačiau turės išliekamąją vertę.Kokią šiandien išliekamąją vertę turi ''opera''? Net partitūros[natų]nėra išlikę.Šis 'šedevras'rajono mokesčių mokėtojams kainavo apie 200.000 lt.Tuomet tai buvo dideli pinigai."

Skaityti komentarus (4)
Pirmuosiuose Mažojo didvyrio apdovanojimuose 2004-aisiais glėbį dovanų iš mero rankų gavusi antraklasė Eglė Nefaitė. T. Kontrimavičiaus (VŽM) nuotrauka.

Lygiai prieš 10 metų, 2004 m. gruodžio 13-ąją, Anykščiuose gimė graži tradicija per Adventą apdovanoti Mažuosius didvyrius. Keletą metų gyvavę apdovanojimai, skatinę mažuosius anykštėnus pastebėti gerus draugų darbus ir poelgius, vėliau buvo pamiršti.


Tuometinis Anykščių meras Alvydas Gervinskas prieš dešimtmetį apdovanojo daugiau kaip 40 Anykščių rajono vaikų ir paauglių, kurie pirmieji tapo Mažaisiais didvyriais ir prieš Kalėdas sulaukė jiems skirtų dovanų.
2004-ųjų rudenį kiekvienos rajono mokyklos bendruomenei buvo pasiūlyta išrinkti, už kokius besibaigiančių metų poelgius kažkas iš mokinių gali būti vertas tokio vardo. Paaiškėjo, kad daugiausia moksleivių jo nusipelnė už tai, kad suteikė geranorišką pagalbą:  globojo sergančius ar neįgalius artimuosius, kaimynus, atstojo mamą ar tėtį savo jaunesniesiems broliams ir seserims.
Būrys įvairaus amžiaus paauglių mokyklose buvo išskirti kaip didvyriai už konkretų kilnų poelgį:  vieni gelbėjo skęstančius draugus, kiti globojo žvėrelius ar paukščius. Tarp pirmųjų Mažųjų didvyrių tuomet pateko ir Anykščių A. Baranausko vidurinės mokyklos antraklasė Eglė Nefaitė, kuri nuo vagišiaus išgelbėjo savo mokytojos rankinę, ir gabiausia tų metų mažoji Anykščių pianistė Guoda Indriūnaitė, ir net paaugliai, įveikę tinginystę ir vėl ėmę lankyti mokyklą.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta