Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

EINARAS VILDĖ – PRETENDENTAS Į LR SEIMO RINKIMŲ KANDIDATUS IEŠKO PAGALBININKŲ PARAŠŲ RINKIMUI. ANYKŠČIŲ – PANEVĖŽIO RINKIMŲ APYGARDOJE TEL.: +370 63048541. E-PAŠTAS : EINARVILDE@GMAIL.COM   Politinė reklama bus apmokėta iš politinės partijos "DRĄSOS KELIAS" rinkiminės sąskaitos. Užsak. Nr. 213.

Ar dalyvausite balandžio 23 dieną naujo Seimo nario rinkimuose Anykščių-Panevėžio apygardoje?

Orai

Naktį -2
Dieną 0

Dienos anekdotas

Ėjo kiškis mišku ir užsimanė ką nors tai išgąsdinti.
Įlindo į krūmą ir laukia, kol kas eis pro šalį.
Žiūri – meška eina. Tas tik greitai išnėrė iš krūmo prieš lokio akis ir garsiai suriko:
– būūūūū!
Meška aišku nusigando, tačiau tuoj pats stvėrė kiškį, įsikišo į kelnes ir sako:
– Prisivirei košės, tai dabar ir srėbk!

Komentaras

R.Gižinskas: „Pilis sudėtingas objektas,tačiau turės išliekamąją vertę.Kokią šiandien išliekamąją vertę turi ''opera''? Net partitūros[natų]nėra išlikę.Šis 'šedevras'rajono mokesčių mokėtojams kainavo apie 200.000 lt.Tuomet tai buvo dideli pinigai."

Skaityti komentarus (4)
Krepšininkas S. Jovaiša – universalus sportininkas: vasarą – dar ir tenisininkas, o žiemą – slidininkas. T. Kontrimavičiaus nuotraukos.

Šiandien sukanka 60 metų, kai 1954 m. gruodžio 17 d. Anykščiuose gimė sportininkas krepšininkas ir politikas Sergejus JOVAIŠA.


Vienas iš labiausiai tituluotų Lietuvos krepšininkų S. Jovaiša per du dešimtmečius aktyvios sportinės veiklos savo bendraamžių komandose surinko turtingą medalių kolekciją: pasaulio čempionatų auksą ir sidabrą, Europos čempionatų auksą ir bronzą, olimpinių žaidynių bronzą ir dar daugybę apdovanojimų. Šalia sportinių laimėjimų jis spėjo įgyti ir du aukštojo mokslo diplomus: yra inžinierius ekonomistas bei sporto pedagogas ir treneris.
Iki šiol tebebūdamas aukščiausių sportinių rezultatų pasiekęs anykštėnas, nuo 2004 m. grįžęs gyventi ir dirbti į Anykščius, S. Jovaiša dabar yra Lietuvos Respublikos Seimo narys ir tęsia sportines kovas krepšinio aikštelėje veteranų turnyruose.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta