Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

EINARAS VILDĖ – PRETENDENTAS Į LR SEIMO RINKIMŲ KANDIDATUS IEŠKO PAGALBININKŲ PARAŠŲ RINKIMUI. ANYKŠČIŲ – PANEVĖŽIO RINKIMŲ APYGARDOJE TEL.: +370 63048541. E-PAŠTAS : EINARVILDE@GMAIL.COM   Politinė reklama bus apmokėta iš politinės partijos "DRĄSOS KELIAS" rinkiminės sąskaitos. Užsak. Nr. 213.

Ar dalyvausite balandžio 23 dieną naujo Seimo nario rinkimuose Anykščių-Panevėžio apygardoje?

Orai

Naktį -2
Dieną 0

Dienos anekdotas

Ėjo kiškis mišku ir užsimanė ką nors tai išgąsdinti.
Įlindo į krūmą ir laukia, kol kas eis pro šalį.
Žiūri – meška eina. Tas tik greitai išnėrė iš krūmo prieš lokio akis ir garsiai suriko:
– būūūūū!
Meška aišku nusigando, tačiau tuoj pats stvėrė kiškį, įsikišo į kelnes ir sako:
– Prisivirei košės, tai dabar ir srėbk!

Komentaras

R.Gižinskas: „Pilis sudėtingas objektas,tačiau turės išliekamąją vertę.Kokią šiandien išliekamąją vertę turi ''opera''? Net partitūros[natų]nėra išlikę.Šis 'šedevras'rajono mokesčių mokėtojams kainavo apie 200.000 lt.Tuomet tai buvo dideli pinigai."

Skaityti komentarus (4)
Pirmuosius Padėkos angelus gavo prieš dešimtmetį Anykščiuose veikusios siuvimo firmos „Marčius“ savininkas Vilius Paškevičius, tuometinio „Hansabanko“ Anykščių klientų aptarnavimo centro vadovė Orinta Meškauskienė ir iki šiol bendrovės „Anykščių šiluma“ direktoriumi dirbantis Virgilijus Vaičiulis. T. Kontrimavičiaus nuotrauka.

Lygiai prieš 10 metų, 2004 m. gruodžio 22 d., Anykščiuose pasklido vieni pirmųjų angelų – būsimojo Angelų muziejaus pranašai. Anykščių verslininkams tądien pirmąkart buvo išdalyti Padėkos angelai.


Daugiau kaip trisdešimt Anykščių įmonių ir organizacijų vadovų tą vakarą iš renginio Anykščių kultūros centre namo grįžo, nešini moliniais angelais. Tokiu Padėkos angelo ženklu buvo apdovanoti tie verslininkai, kurie 2004-aisiais metais atsiliepė į rajono savivaldybės prašymą ir įvairiais būdais pagelbėjo, rengiant bendruomenės šventes ar įvairius sambūrius.
Visi dailininkės Skaidrės Račkaitytės sukurti angelai buvo panašūs, tik skirtingais veidais. Šiuos simbolius anykštėnams dalijęs tuometinis meras Alvydas Gervinskas tada aiškino, kad tokia pat skirtinga buvo ir kiekvieno verslininko pagalba: kas parėmė pinigais, kas pagelbėjo medžiagomis, technika ar darbo jėga.
Kartu su Padėkos angelo statulėle anykštėnams tuomet buvo įteiktas ir 2005-ųjų metų kultūros renginių sąrašas su užuomina, kad pinigų iš biudžeto visiems sumanymams ir vėl neužteks.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta