Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

EINARAS VILDĖ – PRETENDENTAS Į LR SEIMO RINKIMŲ KANDIDATUS IEŠKO PAGALBININKŲ PARAŠŲ RINKIMUI. ANYKŠČIŲ – PANEVĖŽIO RINKIMŲ APYGARDOJE TEL.: +370 63048541. E-PAŠTAS : EINARVILDE@GMAIL.COM   Politinė reklama bus apmokėta iš politinės partijos "DRĄSOS KELIAS" rinkiminės sąskaitos. Užsak. Nr. 213.

Ar dalyvausite balandžio 23 dieną naujo Seimo nario rinkimuose Anykščių-Panevėžio apygardoje?

Orai

Naktį -2
Dieną 0

Dienos anekdotas

Ėjo kiškis mišku ir užsimanė ką nors tai išgąsdinti.
Įlindo į krūmą ir laukia, kol kas eis pro šalį.
Žiūri – meška eina. Tas tik greitai išnėrė iš krūmo prieš lokio akis ir garsiai suriko:
– būūūūū!
Meška aišku nusigando, tačiau tuoj pats stvėrė kiškį, įsikišo į kelnes ir sako:
– Prisivirei košės, tai dabar ir srėbk!

Komentaras

R.Gižinskas: „Pilis sudėtingas objektas,tačiau turės išliekamąją vertę.Kokią šiandien išliekamąją vertę turi ''opera''? Net partitūros[natų]nėra išlikę.Šis 'šedevras'rajono mokesčių mokėtojams kainavo apie 200.000 lt.Tuomet tai buvo dideli pinigai."

Skaityti komentarus (4)
Imtynių treneris ir teisėjas J. Pajarskas (sėdi prie stalo) prieš keturis dešimtmečius buvo Anykščių rajono imtynių turnyro teisėjas. 1974 m. Izidoriaus Girčio nuotrauka.

Šiandien sukanka 75 metai, kai 1939 m. gruodžio 22 d. Kuniškių kaime netoli Anykščių gimė sporto organizatorius, imtynių treneris ir teisėjas Jonas PAJARSKAS.


Vienas iš imtynių sporto tradicijų Anykščiuose pradininkų J. Pajarskas 1963–2002 m. dirbo Anykščiuose imtynių treneriu, 1963–1990 m. jis buvo rajono Kūno kultūros ir sporto komiteto pirmininkas, dabar yra nacionalinės kategorijos graikų-romėnų imtynių teisėjas.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta