Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

o tai kaip prisijungti: „prie tos kameros ? O gal kas žinot kaip galima butu prisijungti prie Anykštos sankryžos kameros ? Donaldu pavaduočiau, kol kultūrkej spektaklį vaidins !"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • misliju

  Nuoroda

  labai gerai,kad Donaldas vaidina,dalyvauja saviveikloje,. Jau prie to nereiktų kabinėtis.Manau,kad patys ir einame pasikultūrinti į spektaklius,koncertus.

  Prieš 2 mėnesių
 • D.V

  Nuoroda

  :))) geras!
  pradžioje pastebėk čia: http://kalitoskalnas.lt/tiesiogine-transliacija/
  tada duosi ataskaitas, gal ir pareigose pakilsi.

  Prieš 3 mėnesių
 • Apžvalga

  atsakymas į: D.V Nuoroda

  Penktadienis.22:00 Tamsu Anykščių kurorte.Nei vieno turisto nematyt.

  Prieš 3 mėnesių