Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

o tai kaip prisijungti: „prie tos kameros ? O gal kas žinot kaip galima butu prisijungti prie Anykštos sankryžos kameros ? Donaldu pavaduočiau, kol kultūrkej spektaklį vaidins !"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • misliju

  Nuoroda

  labai gerai,kad Donaldas vaidina,dalyvauja saviveikloje,. Jau prie to nereiktų kabinėtis.Manau,kad patys ir einame pasikultūrinti į spektaklius,koncertus.

  Prieš mėnesį
 • D.V

  Nuoroda

  :))) geras!
  pradžioje pastebėk čia: http://kalitoskalnas.lt/tiesiogine-transliacija/
  tada duosi ataskaitas, gal ir pareigose pakilsi.

  Prieš mėnesį
 • Apžvalga

  atsakymas į: D.V Nuoroda

  Penktadienis.22:00 Tamsu Anykščių kurorte.Nei vieno turisto nematyt.

  Prieš mėnesį