Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

Nutarė mokesčių inspekcija patikrinti naujojo ruso pajamas, ar jis teisingai mokesčius moka. Ateina pas jį ir klausia:
- Klausyk, Kolia, ar tu įstengtum "Volgą" nusipirkti?
Naujasis rusas ir sako:
- Nu jeigu Saška truputėlį pridėtų, dar Ženia biškį... gal ir nusipirkčiau...
Mato inspektoriai, kad nelabai yra ką tikrinti ir išeina. Jiems išeinant naujasis rusas ir galvoja:
- Ir kokio velnio man ta Volga su visom jos prieplaukom ir laivais reikalinga?

Komentaras

pramogų sostinė: „Kaip vienam sparčiausiai nykstančių ir senstančių rajonų, ar ne per daug pramogaujama, dykinėjama ir žaidžiama? Gal tame ir nykimo priežastys, nes nenorintiems dykinėti čia nėra kas veikti, o visuotinė dykinėjimo atmosfera demoralizuoja visus likusius? Būgnai, žaidimo aikštelės suaugusiems, oro pilys, kažkoks basas takas ir t.t. Sakytum, Palangos Basanavičiaus gatvės repertuaras."

Skaityti komentarus (2)
2018-02-23

Upė

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Burbekliams

  Nuoroda

  be to kad pastoviai burbate ir esate viskuo nepatenkinti, kaip suprantu, tai visi Jūsų geri darbai Anykščiams? Siūlau Jums pakilti į aukštesnį lygį - suorganizuokite vasarą talką ir išvalykite Šventąją.Galėsite pasigirti, kad Anykščius mylite ne tik burbėdami ir ir kai ką gero padarydami. Darbas išlaisvina nuo negatyvių minčių!

  Prieš 3 mėnesių
 • realybė

  atsakymas į: Burbekliams Nuoroda

  Pagal Aplinkos ministro įsakymą šienauti kategoriškai negalima. Visi kurie šienauja gali būti baudžiami tūkstantinėmis baudomis. Ministrui atrodo, kad upės šienavimas labiau kenkia nei Agrokoncerno mėšlo krūvos Elmininkuose.

  Prieš 3 mėnesių