Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Vienintelis gydytojas, kuris mano, kad esate visiškai sveikas, dirba kariniame komisariate.

Komentaras

Pirma:„Šilumos kainos tegul sumažina. Anykštėno kortelė, nuolaidos viešajam transportui, nemokamas transportas mieste, iki didžiųjų miestų ar miestelių, iki Kavarsko, Svėdasų, Troškūnų, 50 procentų į kitas vietas. Nuolaidos maitynimo įstaigos, renginiai, Velnio akmuo ar Purpurinis vakaras, kad nereikėtu pažymos apie gyvenamąją vietą."

Skaityti komentarus (2)
2019-01-02

Konkursai

miestietė: „Anykščiuose tikrai daug specialistų,bet kai konkursuose dominuoja asmeniškumai, konkursus laimėt lygu nuliui. Būna taip,jog į konkursą eina jau tiksliai žinodami kad laimės, net nesurinkus reikiamų balų,nes į tą vietą verkiant reikia specialisto.Giminių, pažįstamų ir turinčių ''stogą'' rajonas."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Patarimas

  Nuoroda

  Jei norite, kad kažkas keistųsi, ateikite į rinkimus ir balsuokite už valstiečius.

  Prieš 2 mėnesių
 • Vytas

  atsakymas į: Patarimas Nuoroda

  Valstiečiai daugelį metų buvo valdžioje visokiose koalicijose. O dabar balsuoti už partiją, kuri ką tik pabrangino 15 proc. elektrą, pabrangino dyzeliną, alkoholį ir dujas? Niekada, nesulauksit.

  Prieš 2 mėnesių
 • Prasitrink akis

  atsakymas į: Vytas Nuoroda

  O kiek atlyginimai padidėjo, kiek minimalus nuo naujų išaugo, kiek vaistai atpigo? Valstiečiai vieninteliai daro realią reformą, o darantys visada turi galimybę kažkiek ir suklysti. Reformų nedarė nei konservai nei kiti daugiamečiai politikieriai socdemai, todėl ir sutartinai cypia, kad viskas blogai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Realiai

  Nuoroda

  Anykščiuose buvo vienintelis meras (gal, kad Anykščiuose giminių neturi), kuris neįdarbino nė vieno giminaičio ar draugo - tai buvęs meras Obelevičius. Bet jis kažkotai vis tiek neįtiko. Anykštėnai išsirinko liberalą, ir tas neįtinka...

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu kva kva kva

  Nuoroda

  Tai va kodėl Vaiginas iš konkurso pabėgo... Suprato diedukas, kad nelaimės ir "dėjo fuga"!

  Prieš 2 mėnesių