Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Vienintelis gydytojas, kuris mano, kad esate visiškai sveikas, dirba kariniame komisariate.

Komentaras

Pirma:„Šilumos kainos tegul sumažina. Anykštėno kortelė, nuolaidos viešajam transportui, nemokamas transportas mieste, iki didžiųjų miestų ar miestelių, iki Kavarsko, Svėdasų, Troškūnų, 50 procentų į kitas vietas. Nuolaidos maitynimo įstaigos, renginiai, Velnio akmuo ar Purpurinis vakaras, kad nereikėtu pažymos apie gyvenamąją vietą."

Skaityti komentarus (2)
2019-01-07

Keliai

Reikia:„kad kuo greičiau kandidatai į merus pradėtų važinėti po kaimus susitikti su rinkėjais. Tada ir pamatytų savo akimis kaip keliai prižiūrimi. Pavyzdžiui, tegu pavažinėja keliu Kraštai-Vaitkūnai, paslidinėja nuo kalnelių, pamatys kaip iš tikro yra. "Anykšta" jau rašė apie šią likimo valiai paliktą kelią. Ir kas iš to? Gal vieną kartą ant tų slidžių kalnelių buvo papilta smėlio. Tuščios kalbos apie kelių tarnybos darbus. Jie sugeba tik nutarimais, potvarkiais ir pranešimais apie slidžius kelius atsimušinėti."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Gerai Anbykščių kelininkai valo kelius, neišsipysinėkit! Žiema yra žiema. Čia jums ne Rusija ir ne Amerika, ne Kanada su jų pūgomis. Net ne Europa, kur sniego lavinos nuo kalnų eina, Atsargiau važiuokit ir visur pravažiuosit! Didelių bėdų nėra, tai zyziat dėl niekų! Kad tik pazysti.

  Prieš 2 mėnesių
 • kaimynas

  Nuoroda

  valstiečių ir žaliųjų susitarimu tokius kelius , kur per diena pravažiuoja nedaugiau 20 transporto priemonių, reikia užarti ir apsėti. Žemės plotus prijungiant prie gretimų sklypų.
  Galima palikt tik siaurus keliukus, kuriais būtina nuvažiuot iki laukų su traktorium.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juza Buza

  atsakymas į: kaimynas Nuoroda

  Ei, nykstanti ir po emigracijas išsivaikštanti lietuvių tauta! Kas negerai? Kelių jums trūksta? Sniego per mažai? Veistis ir daugintis nebesugebate! Arabai su kinais ateina ir jus pakeis. Išnyksite kaip lotynai, kaip etruskai arba kaip hunai. Didvyrių žemė! Iš praeities matai gi jos sūnūs stiprybę semia! Kokia stiprybę? Kur gi ji dabar pasidėjo? Savižudžių tauta nykstanti gudriai sumąstytais būdais Eurosojūze. Keliai jiems matai ne tokie... Ne į tuos kapus veda!

  Prieš 2 mėnesių
 • vairuotojas

  atsakymas į: Juza Buza Nuoroda

  eik tu rašytojau iš agronomų partijos savo varlių kastruot. Bus daugiau Lietuvoje pasiekimų, kai atrasi kur varlės kiaušiniai.

  Prieš 2 mėnesių