Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti
2019-01-07

Keliai

Reikia:„kad kuo greičiau kandidatai į merus pradėtų važinėti po kaimus susitikti su rinkėjais. Tada ir pamatytų savo akimis kaip keliai prižiūrimi. Pavyzdžiui, tegu pavažinėja keliu Kraštai-Vaitkūnai, paslidinėja nuo kalnelių, pamatys kaip iš tikro yra. "Anykšta" jau rašė apie šią likimo valiai paliktą kelią. Ir kas iš to? Gal vieną kartą ant tų slidžių kalnelių buvo papilta smėlio. Tuščios kalbos apie kelių tarnybos darbus. Jie sugeba tik nutarimais, potvarkiais ir pranešimais apie slidžius kelius atsimušinėti."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Gerai Anbykščių kelininkai valo kelius, neišsipysinėkit! Žiema yra žiema. Čia jums ne Rusija ir ne Amerika, ne Kanada su jų pūgomis. Net ne Europa, kur sniego lavinos nuo kalnų eina, Atsargiau važiuokit ir visur pravažiuosit! Didelių bėdų nėra, tai zyziat dėl niekų! Kad tik pazysti.

  Prieš savaitę
 • kaimynas

  Nuoroda

  valstiečių ir žaliųjų susitarimu tokius kelius , kur per diena pravažiuoja nedaugiau 20 transporto priemonių, reikia užarti ir apsėti. Žemės plotus prijungiant prie gretimų sklypų.
  Galima palikt tik siaurus keliukus, kuriais būtina nuvažiuot iki laukų su traktorium.

  Prieš savaitę
 • Juza Buza

  atsakymas į: kaimynas Nuoroda

  Ei, nykstanti ir po emigracijas išsivaikštanti lietuvių tauta! Kas negerai? Kelių jums trūksta? Sniego per mažai? Veistis ir daugintis nebesugebate! Arabai su kinais ateina ir jus pakeis. Išnyksite kaip lotynai, kaip etruskai arba kaip hunai. Didvyrių žemė! Iš praeities matai gi jos sūnūs stiprybę semia! Kokia stiprybę? Kur gi ji dabar pasidėjo? Savižudžių tauta nykstanti gudriai sumąstytais būdais Eurosojūze. Keliai jiems matai ne tokie... Ne į tuos kapus veda!

  Prieš savaitę
 • vairuotojas

  atsakymas į: Juza Buza Nuoroda

  eik tu rašytojau iš agronomų partijos savo varlių kastruot. Bus daugiau Lietuvoje pasiekimų, kai atrasi kur varlės kiaušiniai.

  Prieš savaitę