Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti
2019-01-11

Pensijų didinimas

Pensinykas: „Blyn, valstiečiai keliais eurais pensijų pakėla, o ažu elektrų 15 procentų rais mokėt brungiau, dar dizelinas, arielka brangsta, tai ta didesne pensija šuniui unt vadegos."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Klausimas VALDANTIESEMS

  Nuoroda

  Kam esamu metu labiausei reikia Vastybes parqmos ,1.SEIMOMS AUGINANCIOM MAZAMECIUS IR BESIMOKANCIUS VAIKUS...kai vartojimo kainos susilygino su litu skaiciais2.ZEMES UKUI, KAI LIETUVA NEVYGDO ES DIREKTYVOS 14 METU-MAZINA PALAIPSNUI ISMOKAS US PLKOTUS IS LIETUVOS BIUDZIATO3.PENSININKAMS, kurie puse gyvenimo turejo nemokama moksla,medicina,busta 4.DAKTARAI IR MOKYTOJAI....kurie nepriklausomoje vietuvoje pamirso kas,tai yra HIPOKRATO PRIESAIKA,,,,MOKYTOJAS-pamirso, kad turi buti idejinis, o ne verslininkas.NORS VASTIECIAI TIK DABAR ESA VALDZIOJE IR JU KALTES YRA MAZIAUSEI- BET PRASOM ATSAKYTI ISSAMEI, KADANGI ESAT VALDZIOJE

  Prieš 5 dienas
 • Durnas klausimas, toks ir atsakymas

  atsakymas į: Klausimas VALDANTIESEMS Nuoroda

  Prisimink kai "vorutos" parduotuvėje tik šlapiankos dešra tebuvo ir nebeprašysi atsakyti.

  Prieš 5 dienas
 • Durnam atsakymui

  atsakymas į: Durnas klausimas, toks ir atsakymas Nuoroda

  Prisimenu: "Vorutoje" niekada nebuvo vien tik "šlapiankos" dešra. Buvo ir servilatai, ir saliamiai, ir skilandžiai, ir šalto "Kauno kumpis", ir š.r. šoninė, nugarinė. Buvo ir karšto rūkymo sprandinių, kumpeliu, Panevėžio file ir t.t. O šalia Zakarkienė grilyje kepdavo vištas! Ir kainos buvo įkandamos.

  Prieš 5 dienas
 • Reikia pripažinti tiesą

  Nuoroda

  Valstiečiai bent jau kažką daro, kažką reformuoja, pertvarko ir ieško išeičių kaip išbristi iš padėties, į kurią valstybę įstūmė socdemų, Uspaskiho ir konservų prastas valdymas.

  Prieš 6 dienas
 • Istorikas

  atsakymas į: Reikia pripažinti tiesą Nuoroda

  Valstieti, permesk kas Lietuvą valdė tuos metus, ir pamatysi, kad didžiąją dalį valdžioje buvo ir valstiečiai, tai jūsų premjerė, vėliau žemės ūkio ministrė Prunskienė visada su komunistais griovė Lietuvą. Griauna ir dabar.

  Prieš 5 dienas
 • Tadas

  atsakymas į: Reikia pripažinti tiesą Nuoroda

  Geriau nedarytų, nes jie nekuria, o griauna, sugriovė miškų sistemą, švietimą, universitetus ir t.t.

  Prieš 5 dienas
 • Šaunuoliai valstiečiai

  atsakymas į: Tadas Nuoroda

  O ką ten sugriovė? Išvaikė miškų vagis, išvaikė geležinkelių vagis, išvaikė Klaipėdos uosto ir Lietuvos pašto vagis, pertvarko jungimo būdu universitetus kurių daugiau nei Vokietijoje, mokyklas be mokinių ir daugelį kitų dalykų, kurių pertvarkai nei konservai, nei socdemai su vagimi Uspaskihu, nei lakūnas Paksius nesiryžo.

  Prieš 5 dienas
 • Ir vis dėl to...

  Nuoroda

  Valstiečiai kasmet pensijas pakelia, kai tuo tarpu konservatoriai jas žiauriai nukarpė būdami valdžioje (Kubilius+Šimonytė). Mano pensija padidėjo 46,50 eu. Džipo bako dyzelinu už tiek nepripildysi... bet ačiū.

  Prieš 6 dienas
 • Sklerozė

  atsakymas į: Ir vis dėl to... Nuoroda

  atsiminiau, kad nepasakiau ačiū konservatoriams ir socdemams prie kurių nuo Žiguliuko ant Džipo persėdau ir dar namus ir butus vaikams padėjau įsitaisyti gaudamas tą minimalią algą. Geri laikai buvo....

  Prieš 5 dienas
 • Sklerozei

  atsakymas į: Sklerozė Nuoroda

  Vogei?

  Prieš 5 dienas
Įkelti daugiau