Kokia oro temperatūra Jums maloniausia?

Dienos anekdotas

Naujųjų metų rytas. Baloje snūduriuoja gerokai prigėrusi moteriškė. Prisistato policininkas:
- Ponia, kas Jūs ir ką čia veikiate?
Moteriškė vos pajudindama galvą...
- Snieguolė aš... Tirpstu...

Komentaras

Faktas su klausimiuku :): "Vokišką Gebelsą tai teisė Niurnbergo tribunolas ir nuteisė myriop. O koks teismas teistų ir kaip nuteistų "Anykščių Gebelsą" ?"

Skaityti komentarus (3)
2019-01-11

Pensijų didinimas

Pensinykas: „Blyn, valstiečiai keliais eurais pensijų pakėla, o ažu elektrų 15 procentų rais mokėt brungiau, dar dizelinas, arielka brangsta, tai ta didesne pensija šuniui unt vadegos."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Klausimas VALDANTIESEMS

  Nuoroda

  Kam esamu metu labiausei reikia Vastybes parqmos ,1.SEIMOMS AUGINANCIOM MAZAMECIUS IR BESIMOKANCIUS VAIKUS...kai vartojimo kainos susilygino su litu skaiciais2.ZEMES UKUI, KAI LIETUVA NEVYGDO ES DIREKTYVOS 14 METU-MAZINA PALAIPSNUI ISMOKAS US PLKOTUS IS LIETUVOS BIUDZIATO3.PENSININKAMS, kurie puse gyvenimo turejo nemokama moksla,medicina,busta 4.DAKTARAI IR MOKYTOJAI....kurie nepriklausomoje vietuvoje pamirso kas,tai yra HIPOKRATO PRIESAIKA,,,,MOKYTOJAS-pamirso, kad turi buti idejinis, o ne verslininkas.NORS VASTIECIAI TIK DABAR ESA VALDZIOJE IR JU KALTES YRA MAZIAUSEI- BET PRASOM ATSAKYTI ISSAMEI, KADANGI ESAT VALDZIOJE

  Prieš 5 mėnesių
 • Durnas klausimas, toks ir atsakymas

  atsakymas į: Klausimas VALDANTIESEMS Nuoroda

  Prisimink kai "vorutos" parduotuvėje tik šlapiankos dešra tebuvo ir nebeprašysi atsakyti.

  Prieš 5 mėnesių
 • Durnam atsakymui

  atsakymas į: Durnas klausimas, toks ir atsakymas Nuoroda

  Prisimenu: "Vorutoje" niekada nebuvo vien tik "šlapiankos" dešra. Buvo ir servilatai, ir saliamiai, ir skilandžiai, ir šalto "Kauno kumpis", ir š.r. šoninė, nugarinė. Buvo ir karšto rūkymo sprandinių, kumpeliu, Panevėžio file ir t.t. O šalia Zakarkienė grilyje kepdavo vištas! Ir kainos buvo įkandamos.

  Prieš 5 mėnesių
 • Reikia pripažinti tiesą

  Nuoroda

  Valstiečiai bent jau kažką daro, kažką reformuoja, pertvarko ir ieško išeičių kaip išbristi iš padėties, į kurią valstybę įstūmė socdemų, Uspaskiho ir konservų prastas valdymas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Istorikas

  atsakymas į: Reikia pripažinti tiesą Nuoroda

  Valstieti, permesk kas Lietuvą valdė tuos metus, ir pamatysi, kad didžiąją dalį valdžioje buvo ir valstiečiai, tai jūsų premjerė, vėliau žemės ūkio ministrė Prunskienė visada su komunistais griovė Lietuvą. Griauna ir dabar.

  Prieš 5 mėnesių
 • Tadas

  atsakymas į: Reikia pripažinti tiesą Nuoroda

  Geriau nedarytų, nes jie nekuria, o griauna, sugriovė miškų sistemą, švietimą, universitetus ir t.t.

  Prieš 5 mėnesių
 • Šaunuoliai valstiečiai

  atsakymas į: Tadas Nuoroda

  O ką ten sugriovė? Išvaikė miškų vagis, išvaikė geležinkelių vagis, išvaikė Klaipėdos uosto ir Lietuvos pašto vagis, pertvarko jungimo būdu universitetus kurių daugiau nei Vokietijoje, mokyklas be mokinių ir daugelį kitų dalykų, kurių pertvarkai nei konservai, nei socdemai su vagimi Uspaskihu, nei lakūnas Paksius nesiryžo.

  Prieš 5 mėnesių
 • Ir vis dėl to...

  Nuoroda

  Valstiečiai kasmet pensijas pakelia, kai tuo tarpu konservatoriai jas žiauriai nukarpė būdami valdžioje (Kubilius+Šimonytė). Mano pensija padidėjo 46,50 eu. Džipo bako dyzelinu už tiek nepripildysi... bet ačiū.

  Prieš 5 mėnesių
 • Sklerozė

  atsakymas į: Ir vis dėl to... Nuoroda

  atsiminiau, kad nepasakiau ačiū konservatoriams ir socdemams prie kurių nuo Žiguliuko ant Džipo persėdau ir dar namus ir butus vaikams padėjau įsitaisyti gaudamas tą minimalią algą. Geri laikai buvo....

  Prieš 5 mėnesių
 • Sklerozei

  atsakymas į: Sklerozė Nuoroda

  Vogei?

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau