Kokia oro temperatūra Jums maloniausia?

Dienos anekdotas

Naujųjų metų rytas. Baloje snūduriuoja gerokai prigėrusi moteriškė. Prisistato policininkas:
- Ponia, kas Jūs ir ką čia veikiate?
Moteriškė vos pajudindama galvą...
- Snieguolė aš... Tirpstu...

Komentaras

Faktas su klausimiuku :): "Vokišką Gebelsą tai teisė Niurnbergo tribunolas ir nuteisė myriop. O koks teismas teistų ir kaip nuteistų "Anykščių Gebelsą" ?"

Skaityti komentarus (3)

Juozas: „Reikėtų kalbėti apie apdovanojimo jubiliejiniu garbės ženklu tvarką. Dar praėjusiais metais siūliau ją nustatyti nuostatais, kuriuos patvirtintų rajono taryba. Juose aiškiai turi būti reglamentuota kandidatų šiam garbingam apdovanojimui iškėlimo, svarstymo, sprendimo priėmimo ir apdovanojimo ceremonijos tvarka bei kiti aspektai, kaip už kokius nuopelnus apdovanojami ir pan. Dabar gi- kažkas pasiūlė, meras nusprendė... Taip neturėtų būti- tai juk ne mero padėkos raštas. Rezultate- apdovanoti ne labiausiai nusipelnę Anykščių kraštui ir Tėvynei žmonės, o ir atsitiktiniai, savo indeliu menkai prisidėję asmenys."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • GYVENTOJA

  Nuoroda

  gerb. Juozai,nors jūs ir labai teisingai stengsites įteisinti apdovanojimus,bet trūko ir trūks tiesos teisingumo,buvo ir bus nepatenkintų ,juk paskaičius komentarus atrodo kad mes viens kitą užmėtytume gyvus akmenimis,jei tik turetume tokias galias.Nemanau kad minint tokią šventę morališka mineti žodžius;ne labiausia nusipelnę,atsitiktiniai,menkai ir t.t.Kol kas yra tik daiktams pasverti svarstykles.Nežeminkim viens kito,nes kitas šimtmetis negreit bus.Visiems santarves ir pagarbos viens kitam linkėjom bažnyčioje -dievo namuose.

  Prieš 5 mėnesių
 • Esmė

  Nuoroda

  Juozai, kalbėti jau vėlu. Viskas prasidėjo po 2015 savivaldos rinkimų, kai rugsėjo 24d savivaldybės tarybos sprendimu buvo patvirtinta nauja Kultūros tarybos sudėtis ir išrinktas jos pirmininkas, žinomas visuomenininkas. Ši garbingos sudėties Kultūros taryba veikė ne visada labai garbingai, o kartais net arogantiškai, susireikšminusio pirmininko asmeniniais sprendimais.
  Taigi turime ką turime, su kuo taikstėmės ir kokiems veiklos principams pritarė išrinktieji politikai.

  Prieš 5 mėnesių
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  Viskas labai tiksliai pasakyta,bet apie KT ekspirmininką-deja,ne viskas...

  Prieš 5 mėnesių
 • gyventojas paprastas

  Nuoroda

  Man taip gėda dėl to sąrašo. Taip baisu, kad vadovaujamasi asmeninėmis simpatijomis ir norėjimo prisijaukinti. Tik ar tie apdovanotieji tą supranta?

  Prieš 5 mėnesių