Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
2019-03-07

Užgavėnės

švonderis:„Šita šventė , niekaip nesuderinama su civilizacija . Ypatingai vaikų atžvilgiu . Skatinamas smurtas - baubonai daužo vienas kitą , deginomos iškamšos - nesilaikant net menkiausių priešgaisrinių reikalavimų , skatinama apsiryti - ir dar su riebalais .... Vaikai vaikšto po kiemus - be jokios suaugusių priežiūros , prašo saldainių - o žinome kad cukrus ir kiti saldumynai , yra tikrų tikriausias nuodas , dainuoja daineles apie žydukus - kas yra tautinės neapykantos kurstymas ir ruošimasis holokaustui . Ta tradicija turi būti uždrausta įstatymu ir baudžiama pagal daugelį BK straipsnių ....."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarui,

    Nuoroda

    pirmiausia reikėtų pačiam suaugusiąjam išsiaiškinti kas tai per šventė Užgavėnės,kodel ji buvo švenčiama ir ką reiskia "Žydukai" ar Čigonai" ir visi kiti stabai,baubai....O tada ,kai pats suprasi-galėsi ir vaikams paaiškinti suprantamai.O vaikai kad vaikšto ir prašinėja saldainiu-irgi viskas priklauso nuo tėvų.Pirmiausia tu turi eiti ne prašyti,o kažką duoti:palinkėjimą,ketureilį,dainelę ir pan.o tada jau gali kažką ir gauti.O k0dėl būtinai saldainius duoti ar imti.Paimkit blyną,20 centų,obuolį ir pan.Pirmiausia reikia žinoti ir suprasti,o tik paskui kieminėti.O eiti " apsiryzojus" ir išsitepliojus,nezinant nei papročių,nei tradicijų-niekinis reikalas.O pažinti savo šaknis,savo papročius ,palikimą kiekvienam lietuviu-garbės reikalas.

    Prieš mėnesį