Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
2019-04-04

Tvarka

Tiesa:„ne kartą pas savo šeimos gydytoją negali pakliūti 1;2;3;4; mėnesius,tai serga,tai gauni žinutę nedirbs,tai ant dūrų užrašas,,darbuotoja nedirba“,labai nenoriai perregistruoja pas kitą ir tas nenoriai aptarnauja.O kai jau pakliūni poliklinikoje prasėdi 2-3 valandas.Poliklinikoje visų pirma reikia daryti tvarką."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Va ir tu negyveni iliuzijose...

    Nuoroda

    Kokią tvarką? Kaip pakeisti? Jei taip, kaip aprašyta vyksta, reiškia vienintelę tiesą: trūksta gydytojų ir kito personalo. O trūksta dėl to, kad maža pinigų etatams arba niekas nenori važiuoti dirbti į Anykščius. Prie sovietų tai nors butą duodavo. O kur dėtis dabar? Nuomotis? O iš ko, susimokėjęs už būstą ir komunalinius, gyvensi prie tokių augančių kainų ir neaugančių algų? Čia yra "ligos priežąstis". O jūs zirziate kaip įtrūkusi plokštelė: "tvarką, reikia daryti tvarką". Kaip Krylovo pasakėčioje apie nemokantį groti kvartetą. :)

    Prieš 2 savaičių