Kokia oro temperatūra Jums maloniausia?

Dienos anekdotas

Naujųjų metų rytas. Baloje snūduriuoja gerokai prigėrusi moteriškė. Prisistato policininkas:
- Ponia, kas Jūs ir ką čia veikiate?
Moteriškė vos pajudindama galvą...
- Snieguolė aš... Tirpstu...

Komentaras

Faktas su klausimiuku :): "Vokišką Gebelsą tai teisė Niurnbergo tribunolas ir nuteisė myriop. O koks teismas teistų ir kaip nuteistų "Anykščių Gebelsą" ?"

Skaityti komentarus (3)
2019-04-04

Tvarka

Tiesa:„ne kartą pas savo šeimos gydytoją negali pakliūti 1;2;3;4; mėnesius,tai serga,tai gauni žinutę nedirbs,tai ant dūrų užrašas,,darbuotoja nedirba“,labai nenoriai perregistruoja pas kitą ir tas nenoriai aptarnauja.O kai jau pakliūni poliklinikoje prasėdi 2-3 valandas.Poliklinikoje visų pirma reikia daryti tvarką."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Va ir tu negyveni iliuzijose...

    Nuoroda

    Kokią tvarką? Kaip pakeisti? Jei taip, kaip aprašyta vyksta, reiškia vienintelę tiesą: trūksta gydytojų ir kito personalo. O trūksta dėl to, kad maža pinigų etatams arba niekas nenori važiuoti dirbti į Anykščius. Prie sovietų tai nors butą duodavo. O kur dėtis dabar? Nuomotis? O iš ko, susimokėjęs už būstą ir komunalinius, gyvensi prie tokių augančių kainų ir neaugančių algų? Čia yra "ligos priežąstis". O jūs zirziate kaip įtrūkusi plokštelė: "tvarką, reikia daryti tvarką". Kaip Krylovo pasakėčioje apie nemokantį groti kvartetą. :)

    Prieš 2 mėnesių