Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
2019-04-11

Pasiūlymas

X - man:„Buvusio "Spartako" kaminą reikia aptverti ir padaryti prieinamu tik tiems, kurie turi teisę juo laipioti. Ir nedelsti. Beje, kur žiūri Valstybinė darbo inspekcija."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi aha !

  Nuoroda

  Apdėti ratu karviašūdžiais ir apstatyti NATO "Tomahaukais". Nekenktų ir "Abramsai". :)

  Prieš 6 dienas
 • taigis

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  kad "valstiečiai" suvejį valdžion taip užspaudė pieninkystės ūkinikus, kad jau karvašūdžio beieškodamas gali ir graban atsigult.

  Prieš 6 dienas
 • Taip

  Nuoroda

  Tvora turėtų būti 60 metrų aukščio

  Prieš savaitę
 • nešerifas

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  tokie objektai, kuriuose yra strateginės reikšmės ryšio operatorių siųstuvai turi būti saugomi nuo nesankcionuoto patekimo. Deja tai aplaidumo apraiška tiek iš kamino savininko tiek iš antenų valdytojų. Arba apsauga neveikianti.

  Prieš savaitę
 • pensininkas

  Nuoroda

  visi kas privalo kontroliuoti saugią statinio eksploataciją dabar saugiai prie stalo popierius ataskaitoms pildo, o kiti išėjo į užtarnautą poilsį. Laukite laiškų...

  Prieš savaitę