Kiek kartų lankėtės Medžių lajų take?

Dienos anekdotas

Žmogelis prieina prie picerijos. Mato užrašą: TIK ŠIĄ SAVAITĘ! PIRK 2 PICAS, 4 GAUSI NEMOKAMAI!!!
Tada šalia perskaito: ,,P.S pasiūlymas negalioja nuo antradienio iki sekmadienio. Pirmadieniais nedirbame!

Komentaras

Konsultacija: „Siūlau komisijos pirmininkei į apklausą iškviesti parašų rinkimo iniciatorių, kad jis papasakotų kaip parašus rinkti jam liepė K.Tubis, kas padėjo sukurti tekstą, kas nurodė kur dirba L.Pakelčio žmona ir kt. klausimus. Komisija atsižvelgdama į VALSTYBĖS POLITIKŲ ELGESIO KODEKSO 4 straipsnį Valstybės politikų elgesio principai turėtų kreiptis į VTEK."

Komentuoti

Lietuvoje turi likti iki penkių valstybinių universitetų.

Trečiadienį tai paskelbė premjeras Saulius Skvernelis, kartu su švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene Vyriausybėje žurnalistams pristatęs planuojamą aukštojo mokslo tinklo pertvarką.

Pagal Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro parengtą studiją, optimizuojant aukštųjų mokyklų tinklą Lietuvoje iki 2025 metų siūloma palikti veikti 3–5 universitetus, taip pat vieną ar dvi menų akademijas bei Karo akademiją. Vilniuje veiktų du universitetai, viena ar dvi menų akademijos bei Karo akademija. Kaune siūloma palikti vieną ar du universitetus, Klaipėdoje veiktų universitetas ar jo padalinys, o Šiauliuose – universiteto padalinys arba kolegija. Šiuo metu Lietuvoje veikia 14 valstybinių universitetų bei kelios dešimtys kolegijų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta