Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

Eropos parlamento rinkimuose dalyvauti siekęs Stanislovo Tomo visuomeninis komitetas nesurinko reikiamų parašų, ketvirtadienį skelbia „Lietuvos rytas“.

Dienraščiui Vyriausiosio rinkimų komisijos pirmininkė  (VRK) Laura Matjošaitytė patvirtino, kad detaliau S.Tomo komiteto parašai nebus tikrinami, nes jų yra mažiau nei 10 tūkstančių.

Pats komitetas nurodė surinkęs 10,4 tūkst. parašų, bet tarp pateiktų lapų aptikta ir nemažai už buvusį pretendentą į prezidentus Kazimierą Juraitį pasirašiusių piliečių parašų lapų.

Policija atlieka du ikiteisminius tyrimus dėl S. Tomo. Vienas jų – dėl kūju sudaužytos karininko Jono Noreikos - Generolo Vėtros atminimo lentos sostinės centre. Prokurorai S. Tomui pateikė įtarimus dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir viešosios pagarbos vietos išniekinimo bei prašo teismo jam skirti jam 30 tūkst. eurų baudą.

Taip pat atliekamas tyrimas dėl galimo sukčiavimo renkant pinigus Europos Parlamento (EP) rinkimų kampanijai.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta