Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)
Dangira Rakštytė – Pipirienė, UAB „Romuvos parke“ išdirbusi tris mėnesius, išėjo iš darbo po to, kai vadovas atsisakė toliau mokėti oficialų atlyginimą.
UAB „Romuvos parkas“(Žaliosios kaimas) restorano ir viešbučio vadybininke dirbusi Dangira Rakštytė – Pipirienė atlyginimus darbuotojams ir sau mokėjo „vokeliuose“. Buhalteriškai neapskaityti pinigai buvo surenkami už banketus ir palapinių bei automobilių statymą. Už nelegalių atlyginimų mokėjimą 76 metų „Romuvos parko“ direktoriui Joseph Augustine Gracevicz teismas skyrė 10 tūkst.Lt baudą.

Operatyvaus tyrimo duomenimis, UAB „Romuvos parkas“ darbuotojams nelegalus atlyginimas mokėtas nuo 2003 iki 2006 metų. Per tą laiką išmokėta per 19 tūkst.Lt neapskaityto darbo užmokesčio: D. Rakštytei – Pipirienei – 3767 Lt, Danutei Mikuckienei – 5992 Lt, Audriui Mikuckiui – 9249 Lt. Atlyginimus šiems darbuotojams mokėjo  Kristina Kirdeikytė bei Liongina Toločkienė.

D. Rakštytė – Pipirienė prisipažino atlyginimus vokeliuose išmokėjusi šiems darbuotojams: Kristinai Kirdeikytei -400 Lt, Daliai Gavrilovienei – 100 Lt, Jolantai Indriūnienei – 200 Lt, Zitai Valančiūnienei – 150 Lt, Vytautui Kazlauskui – 700 Lt...

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta