Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti
VSAT Ignalinos rinktinės Specialiosios paskirties būrio kinologės Jovitos Vinciūnienės dvejų metų belgų aviganis Čilė surado dingusio žmogaus kūną.
Anykščių rajone grupė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) kinologų su šunimis ieškojo iš namų išėjusio ir dingusio 82-ejų metų Stasio Želvio. Senolį pasieniečių šuo aptiko negyvą už kelių šimtų metrų nuo sodybos, į kurią jis buvo atvykęs pailsėti.

Trečiadienį priešpiet į VSAT Ignalinos rinktinę kreipėsi Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai, kurie pranešė, kad nesėkmingai ieško dar antradienį po pietų be žinios dingusio 82 – erių metų S. Želvio.

Garbaus amžiaus vyras į Anykščių rajoną buvo atvykęs poilsiauti.

Kaip tik tą dieną Ignalinos rinktinėje vyko tarnybinių pasieniečių šunų testavimas, į kurį atvyko daug kinologų su šunimis, todėl tik gavus policijos pranešimą į Debeikių seniūnijos Kuprių kaimą iškart išvyko keturi VSAT pareigūnai su savo augintiniais – dviem vokiečių ir dviem belgų aviganiais.

Įvykio vietoje pasieniečiai iš dingusiojo artimųjų sužinojo, kad senolis antradienio popietę išėjo pasivaikščioti po apylinkes ir negrįžo.

Kadangi nuo jo dingimo jau buvo praėjusi beveik para, tarnybiniams pasieniečių šunims buvo duota komanda ne sekti pėdomis, o ieškoti svetimo žmogaus. Keturkojai pėdsekiai paieškas pradėjo skirtingose vietose.

Po maždaug 15 minučių intensyvių paieškų VSAT Ignalinos rinktinės Specialiosios paskirties būrio kinologės Jovitos Vinciūnienės dvejų metų belgų aviganis Čilė lojimu pranešė aptikęs žmogų.

Už maždaug 300 metrų nuo namo, kuriame vyras buvo apsistojęs, aukštoje žolėje, pasieniečiai rado sukniubusį senolį, kuris buvo negyvas.

Pirminiais duomenimis, smurto žymių ant jo kūno neaptikta. Tikslią mirties priežastį nustatys teismo medicinos ekspertai.

Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta