Orai

Kiek automobilių turi jūsų šeima?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (3)

Informacija visiems išalkusiems. Skaitytojų patogumui rubrikoje „Veiklos Anykščiai” skelbiame koncentruotą informaciją apie Anykščių rajone teikiamas smulkiojo ir vidutinio verslo paslaugas. Paslaugų teikėjų sąrašas nuolat pildomas. Kviečiame dėl reklamos šioje rubrikoje kreiptis į „Anykštos redakciją” telefono numeriu (8-686) 33036 arba el.paštu reklama@anyksta.lt

 Restoranas "NYKŠČIO NAMAI", Liudiškių g. 18, (8-650) 31881, el.p. restoranas@nykscionamai.lt

Darbo dienomis VERSLO PIETŪS, profesionaliai suorganizuos bet kokį priėmimą, banketą ar furšetą įmonėms ir šeimos šventėms. Restorano salė talpina iki 100 asmenų.

 

Kavinė - picerija JUNA, J.Biliūno g. 7, (8-678) 77722.

Esame pasiruošę Jus nustebinti ne tik įprastais valgiais, bet ir išskirtinėmis picomis, kurių tešlą maišome pagal unikalią receptūrą. “Junoje” pica yra išsukama rankomis, tad galėsite mėgautis nepakartojamais skoniais.
Dirbdami siekiame tobulai paruošti maistą kiekvienam svečiui, maistą gaminame tiek apsilankiusiems vietoje, tiek pristatymui į namus. 
Vakarus kviečiame praleisti mūsų jaukioje lauko terasoje!

 https://www.kavinejuna.lt/index.php

https://www.facebook.com/kavinejuna/

KARČIAMA "ŠAULIŲ NAMAI", Luknos g. 32A Skiemonys. +370 614 56848

Vidury miestelio, įsikūrė karčiama ,,Šaulių namai“. Ši vieta laukia ne tik tų, kurie išsiilgo kaimiškų lietuviškų patiekalų , bet ir tų, kurie laiko mašina norėtų nukeliauti į močiutės „gryčiūtę“. Aplinka užburia istorijomis apie buvusį kaimo gyvenimą, nuotraukose galima surasti senus pažįstamus. Karčiamoje pavalgius galima aplankyti vos už kelių žingsnių esantį Palaimintojo Teofiliaus Matulionio muziejų. Lauke įrengta terasa, bei vaikų žaidimo aikštelė. Turistams siūlome paragauti cepelinų, naminių virtinių, lietinių. Turime atskiras sales, bei sodybą Jūsų šventėms-gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms. Ruošiame metines, gedulingus pietus ir kt.

 uabradvan@gmail.com

NO NAME KEBAB, K. Ladigos g. 13,  (8-695) 99988.

Skoninga, tvarkinga greito maisto užkandinė Anykščiuose.
Visuomet švieži ir suderinti produktai, malonus aptarnavimas kviečia jus sugrįžti paskanauti meniu asortimento ne kartą.
O turintiems daugiau laiko yra galimybė patogiai prisėsti vietoje ir pasimėgauti maistu su draugų kompanija ar šeima.
Facebook ar Instagram - @No Name Kebab

 

VIOLA, J.Biliūno 61, (8-610) 00638.

Dienos pietūs, užsakomosios šventės, gedulingi pietūs. Banketai, furšetai, išvažiuoamieji renginiai. Lauko terasa.

 https://www.facebook.com/people/Kavin%C4%97-Viola/100008111955407

 

EURO PUB SEKLYČIA, J. Biliūno g. 4, (8-609) 10103.

Puiki vieta skaniai pavalgyti ir atsigerti, susitikti su draugais ir gerai praleisti laiką Anykščiuose! Kviečiame paragauti tradicinių lietuviškos bei europietiškos virtuvės patiekalų! Restorane įrengta vaikų žaidimų zona, kurioje mažieji lankytojai gali linksmai praleisti laiką, kol bus ruošiamas užsakymas. Taip pat įrengtas pandusas, kuris suteikia galimybę restorane apsilankyti ir neįgaliesiems.
Priimame individualius Jūsų užsakymus. Ruošiame maistą banketams, furšetams, gimtadieniams, krikštynoms, vestuvėms, gedulingiems pietums ir kt. Tiekiame maistą, gaiviuosius gėrimus, kavą, arbatą išsinešimui - galime pristatyti į Jūsų pageidaujamą vietą.
Pailsėti, sočiai, gardžiai pavalgyti, atsigaivinti kviečiame ir gausius Anykščių miesto bei mūsų krašto svečius. Su malonumu aptarnausime tiek pavienius turistus, tiek turistines grupes.  
 
Darbo laikas:
Pirmadienis        11.00-21.00
Antradienis        11.00-21.00
Trečiadienis       11.00-21.00
Ketvirtadienis    11.00-21.00
Penktadienis     11.00-01.00
Šeštadienis       11.00-01.00
Sekmadienis     11.00-21.00

Meniu internete:  https://www.europub.lt/anyksciu-meniu/
 

 

 

 

 

 

 

 

No Name Kebab 8695 99988 K. Ladigos g. 13,