Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)
2021-02-23

ODONTOLOGAI

Norintiems gražios šypsenos - Šie specialistai gali padėti įgyvendinti jūsų norus.

 Kviečiame dėl reklamos šioje rubrikoje kreiptis į „Anykštos redakciją” telefono numeriu (8-686) 33036 arba el.paštu reklama@anyksta.lt

 

ŠILO KLINIKA (TERADENTA) J.Biliūno g. 7, (8-673) 06260.

Moderni odontologijos klinika įsikūrusi Anykščių miesto centre. Klinikoje teikiamos visos odontologijos paslaugos: pradedant burnos higiena, baigiant sudėtingomis dantų implantacijos procedūromis. Čia dirba visų sričių specialistai, kurie visada padės rasti geriausią sprendimą įvertinus esamą situaciją ir galimybes. Gydytojai specialistai atlieka išsamų ištyrimą ir konsultaciją, sudaro individualų gydymo planą.
Naudojame naujausią technologinę įrangą. Klinikoje įdiegta įranga leidžia itin tiksliai nustatyti pažeidimo vietą ir kokybiškai atlikti dantų gydymą. Atliekamos dentalinės, panoraminės nuotraukos, bei kompiuterinė tomografija.
Dirbame su ligonių kasomis.

www.teradenta.lt

 

32 BALTI Dariaus ir Girėno g. 3-28, Anykščiai, (8-604) 91905.

Odontologijos klinika 32:Balti gali pasiūlyti visas odontologijos paslaugas: terapinį dantų gydymą, šaknų gydymą (endodontiją), estetinį plombavimą, dantų protezavimą, burnos chirurgiją ir implantaciją, taip pat vaikų dantų gydymą, profesionalią burnos higieną bei dantų balinimą pačia saugiausia naujos kartos kabinetinio dantų balinimo sistema. Bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos dantų technikų laboratorijomis.

 

DPC Šaltupio g. 1, Anykščiai, (8-633) 07009, anyksciai@clinicdpc.lt

CLINIC | DPC – tai didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Teikiamos visos šiuolaikinės burnos priežiūros, protezavimo bei chirurgines paslaugas. Dirbama su aukščiausios kokybės sertifikuotomis medžiagomis ir modernia įranga, o kvalifikuoti savo sričių specialistai gydymą suteikia ramioje bei pasitikėjimą keliančioje aplinkoje.

CLINIC | DPC tikslas – padėti Jums plačiai šypsotis ir džiaugtis gyvenimu, juk kiekviena šypsena turi savo istoriją!

Darbo laikas:

Pirmadienis                        9:00-18:00

Antradienis                      10:00-19:00

Trečiadienis                        9:00-18:00

Ketvirtadienis                   10:00-19:00

Penktadienis                      9:00-18:00

Šeštadienis                        Nedirbame

Sekmadienis                      Nedirbame

https://www.facebook.com/clinicdpc

https://www.instagram.com/clinicdpc/