Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Komentuoti
Penktadienį apie 10 valandą per Anykščius su sirenomis lėkė ugniagesių gelbėtojų automobiliai. Susirūpinę anykštėnai skambino į redakciją ir teiravosi, kas įvyko. Tuo tarpu Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Pranas Klivickas „Anykštai“ atsisakė teikti informaciją apie įvykį.

Penktadienį apie 10 valandą per Anykščius su sirenomis lėkė ugniagesių gelbėtojų automobiliai. Susirūpinę anykštėnai skambino į redakciją ir teiravosi, kas įvyko. Tuo tarpu Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Pranas Klivickas „Anykštai“ atsisakė teikti informaciją apie įvykį.

Paskambinus P. Klivickui ir pasiteiravus apie tai, kur išvyko kelios ugniagesių gelbėtojų komandos, Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas atsakė: „Nieko nežinau. Su žiniasklaida pas mus įpareigotas bendrauti Danielius Vitonis“. Tuo metu P. Klivickas buvo savo darbo kabinete.

Žurnalistas tuoj pat informacijos kreipėsi į priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Visuomenės informavimo skyrių. Jo atstovas Donatas Gurevičius paaiškino, jog žurnalistams informacija apie įvykius turi būti teikiama, juolab, jeigu žiniasklaidos atstovai nori vykti į įvykio vietą ir daryti reportažą. „Mes vieni be kitų negalime apseiti, todėl turime glaudžiai bendradarbiauti. Apie tai, jog nebūtų vengiama teikti informacijos žiniasklaidai dažnai informuojame savo pareigūnus“, - „Anykštai“ sakė D. Gurevičius. Jis pažadėjo operatyviai viską išsiaiškinti.

Neilgai trukus „Anykštai“ buvo pranešta, kad naujoje „Norfoje“ vyksta ugniagesių gelbėtojų mokymai...

Įtariame, jog iki šiol buvusius dalykiškus „Anykštos“ ir ugniagesių gelbėtojų santykius galėjo sujaukti praėjusio šeštadienio žurnalisto Arvydo Lingaičio publikacija „Valdžia myli ponus ir artistus“, kurioje buvo aprašyta kaip P. Klivicko prašymu už beveik 50 tūkst.Lt buvo nužvyruotas kelias pro jo sodybą Kirmėlių kaime. Beje, prie naujo kelio prisidėjo ir P.Klivicko sesuo, Nacionalinio operos ir baleto teatro solistė Eugenija Klivickaitė, kurios pakalbinti taip pat nepavyko, nes P. Klivickas atsisakė nurodyti sesers telefono numerį.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai „Anykštą“ užtikrino, jog ateityje nebus problemų iš Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gauti visuomenei svarbią informaciją.

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta