Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti

Pirmadienį Aulelių vaikų globos namų gyventojai sulaukė Kalėdų senelio, Seimo nario ir boksininkų.

 

Kalėdų senelis į vaikų globos namus buvo atvežtas rogutėmis, tiesa, jas traukė ne Šiaurės, o vietiniai, elniai. Karnavaliniais kostiumais pasipuošę vaikai seneliui grojo ir dainavo, kiekvienas jų gavo apdovanojimus - vieni už gražius nuopelnus, kiti - už juokingus ir nelabai gražius. Aulelių globos namų vaikus sveikino Seimo narys Ričardas Sargūnas ir jo padėjėjas, kandidatas į Anykščių merus Alfrydas Savickas. Beje, politikai nesigyrė, kad važiuos į Aulelius, taigi jie čia atvyko ne politinės reklamos daryti, o matyt, nuoširdžiai pasveikinti su šventėmis.

Vaikus sveikino ir dovanėles įteikė Vilniaus bokso klubo "Pride Boxing" atstovai - klubo prezidentė Laura Mackevičiūtė, treneris ir projekto vadovas Jaroslavas Mackevičius bei boksininkai Vaida Valskytė ir Danielis Zelvaras. V.Valskytė - Lietuvos moterų bokso žvaigždė, Pasaulio čempionato penktosios vietos laimėtoja. Jos pavyzdžiu J.Mackevičius bandė įkvėpti ir Aulelių globos namų vaikus - treneris kalbėjo, kad Vaida augo taip pat sudėtingomis sąlygomis, tačiau gyvenime daug pasiekė.  Mackevičių motina kilusi iš Anykščių, o J.Mackevičius kartu su partneriais šį rudenį nusipirko Vikonių plytinės pastatus. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • as

  Nuoroda

  nesupratau, globos namuose tik 4 dainuojantys vaikai...? choriukas silpnokai atrode

  Prieš 4 metų
 • simas

  Nuoroda

  Kokia cia ekfa?ar cia vardas?

  Prieš 4 metų
 • simas

  Nuoroda

  Labai grazios nuotraukos:-)tik galvoju ar tikras kaledu senelis ar ne:-?

  Prieš 4 metų
 • ekfa

  Nuoroda

  Labai gražu. Gerų metų vaikučiams!

  Prieš 4 metų
 • mama

  Nuoroda

  Kokios gražios nuotraukos. ir renginys gražus. Gerų Naujų metų

  Prieš 4 metų
 • Zenonas N.

  Nuoroda

  Kaip operatyviai - dar vaikai nebuvo išsiskirstę, o jau reportažas vietoj ;)

  Prieš 4 metų