Aukštaitiškas formatas

Ar lankotės teatre?

Dienos anekdotas

- Daktare, o kada mane išleisit iš ligoninės?
- Kai kardiograma išsitiesins.

Komentaras

Davatka:„Mano galva savivaldybės administracijos viešo administravimo paslaugų institucija - seniūnija neturėtų užsiimti komercinio renginio bilitų platinimu už pinigus. Ar aš klystu ir nuo šiol savivaldybės administracija pakeitė seniūnijų ir seniūnų funkcijas kažkokiu sprendimu? Tai gal ir plotkelių galima nusipirkt Kūčioms?"

Skaityti komentarus (5)

Pirmadienį Aulelių vaikų globos namų gyventojai sulaukė Kalėdų senelio, Seimo nario ir boksininkų.

 

Kalėdų senelis į vaikų globos namus buvo atvežtas rogutėmis, tiesa, jas traukė ne Šiaurės, o vietiniai, elniai. Karnavaliniais kostiumais pasipuošę vaikai seneliui grojo ir dainavo, kiekvienas jų gavo apdovanojimus - vieni už gražius nuopelnus, kiti - už juokingus ir nelabai gražius. Aulelių globos namų vaikus sveikino Seimo narys Ričardas Sargūnas ir jo padėjėjas, kandidatas į Anykščių merus Alfrydas Savickas. Beje, politikai nesigyrė, kad važiuos į Aulelius, taigi jie čia atvyko ne politinės reklamos daryti, o matyt, nuoširdžiai pasveikinti su šventėmis.

Vaikus sveikino ir dovanėles įteikė Vilniaus bokso klubo "Pride Boxing" atstovai - klubo prezidentė Laura Mackevičiūtė, treneris ir projekto vadovas Jaroslavas Mackevičius bei boksininkai Vaida Valskytė ir Danielis Zelvaras. V.Valskytė - Lietuvos moterų bokso žvaigždė, Pasaulio čempionato penktosios vietos laimėtoja. Jos pavyzdžiu J.Mackevičius bandė įkvėpti ir Aulelių globos namų vaikus - treneris kalbėjo, kad Vaida augo taip pat sudėtingomis sąlygomis, tačiau gyvenime daug pasiekė.  Mackevičių motina kilusi iš Anykščių, o J.Mackevičius kartu su partneriais šį rudenį nusipirko Vikonių plytinės pastatus. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • as

  Nuoroda

  nesupratau, globos namuose tik 4 dainuojantys vaikai...? choriukas silpnokai atrode

  Prieš 4 metų
 • simas

  Nuoroda

  Kokia cia ekfa?ar cia vardas?

  Prieš 4 metų
 • simas

  Nuoroda

  Labai grazios nuotraukos:-)tik galvoju ar tikras kaledu senelis ar ne:-?

  Prieš 4 metų
 • ekfa

  Nuoroda

  Labai gražu. Gerų metų vaikučiams!

  Prieš 4 metų
 • mama

  Nuoroda

  Kokios gražios nuotraukos. ir renginys gražus. Gerų Naujų metų

  Prieš 4 metų
 • Zenonas N.

  Nuoroda

  Kaip operatyviai - dar vaikai nebuvo išsiskirstę, o jau reportažas vietoj ;)

  Prieš 4 metų