Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Vienintelis gydytojas, kuris mano, kad esate visiškai sveikas, dirba kariniame komisariate.

Komentaras

Pirma:„Šilumos kainos tegul sumažina. Anykštėno kortelė, nuolaidos viešajam transportui, nemokamas transportas mieste, iki didžiųjų miestų ar miestelių, iki Kavarsko, Svėdasų, Troškūnų, 50 procentų į kitas vietas. Nuolaidos maitynimo įstaigos, renginiai, Velnio akmuo ar Purpurinis vakaras, kad nereikėtu pažymos apie gyvenamąją vietą."

Skaityti komentarus (2)

Šiandien Anykščių kultūros centre vyko rajono verslininkams skirtas apdovanojimų renginys „Verslo žiburiai“.Penkioms bendrovėms ir vienai bendruomenei išdalintos šešios nominacijos.

Nominacija „Sėkmingas verslo tęstinumas“ atiteko UAB „Pilnatvė“, kuri gamina pačių sukurtą natūralią, aukštos kokybės kosmetiką, muilą, rengia kūrybines dirbtuves, veda praktinius mokymus jaunimui apie gamtą, jogą, sveiką gyvenseną, savęs pažinimą.
UAB „Biomaistas“ įteikta nominacija „Jaunas ir verslus“. Tai – sveikų ir natūralių kulinarinių maisto produktų gamybos įmonė.
Nominacija „Versli moteris“ atiteko UAB „Paukštukas Pūga“, Anykščiuose užsiimančiai kavos, arbatos bei saldumynų prekyba.
MB „Traukos slėnis“ skirta nominacija „Sėkmingas projektas rajone“. Ši bendrovė Pagojės tvenkinyje siūlo vandens pramogas.
UAB „VLI Timber“ atiteko nominacija „Nauji sprendimai“. Ši bendrovė užsiima medienos ruoša kurui.
Anykščių naujų vėjų bendruomenei skirta nominacija „Kūrybinės visuomeninės inciatyvos“.
Renginyje taip pat apdovanoti projekto „Lietuvos profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos Anykščiuose „Pakeleivingi 2015“ nominantai.
Festivalio veiklas ir visus spektaklius stebėjo projekto organizatorių sudaryta devynių asmenų premijų skyrimo komisija, kuriai buvo pavesta išrinkti festivalio vyro ir moters vaidmenis ryškiausiai atlikusius aktorius bei ryškiausią festivalio spektaklį. Nominacija „Ryškiausias festivalio spektaklis“ ir 500 Eur premija buvo paskirta Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro K. Sajos spektakliui „Devynbėdžiai“, režisierius Marius Meilūnas, pastatymo vadovai Velta ir Vytautas Anužiai. Nominaciją „Festivalio aktorė“ ir 250 Eur premiją komisija skyrė Kauno kamerinio teatro aktorei Almai Masiulionytei už Goldos vaidmenį D. Čepauskaitės spektaklyje „Diena ir naktis”, režisierius Stanislovas Rubinovas. Nominacija „Festivalio aktorius“ ir 250 Eur paskirta teatro „CEZARIO GRUPĖ” aktoriui Juozui Gaižauskui už vaidmenį spektaklyje „Drąsi šalis”.
Renginyje koncertavo prieš ketverius metus Lietuvą „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavusi dainininkė Evelina Sašenko.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau