Kuriais iš artėjančių rinkimų labiausiai domitės?

Dienos anekdotas

Tikybos mokytoja klausia Petriuko:
- Kur gyvena Dievas?
- Tualete!
- Kodėl taip manai?
- Nes mama visada rėkia prie tualeto: „Dieve, kiek tu ten sėdėsi!"

Komentaras

Kaimiečiai: „Geriau jau komunalininkai šiukšles išvežtų nedejuodami ir nerašinėdami į visokius feisbukus. Juk tokius mokesčius visi turime mokėti. Dar ne tiek šiukšlių, baldų ir gelžgalių atsiras mieste prie konteinerių, nes ir iš kaimų žmonės pradės vežti. Kaimuose panaikino komunalininkai bendrus konteinerius, o išdalijo nedidelius. Niekas ten netelpa, o kai kas visai neturi konteinerių. Dar gerai, kad į miškus kol kas šiukšlės nevežamos, bet ateityje dar nežinia kaip bus."

Skaityti komentarus (2)

Šiandien Anykščių kultūros centre vyko rajono verslininkams skirtas apdovanojimų renginys „Verslo žiburiai“.Penkioms bendrovėms ir vienai bendruomenei išdalintos šešios nominacijos.

Nominacija „Sėkmingas verslo tęstinumas“ atiteko UAB „Pilnatvė“, kuri gamina pačių sukurtą natūralią, aukštos kokybės kosmetiką, muilą, rengia kūrybines dirbtuves, veda praktinius mokymus jaunimui apie gamtą, jogą, sveiką gyvenseną, savęs pažinimą.
UAB „Biomaistas“ įteikta nominacija „Jaunas ir verslus“. Tai – sveikų ir natūralių kulinarinių maisto produktų gamybos įmonė.
Nominacija „Versli moteris“ atiteko UAB „Paukštukas Pūga“, Anykščiuose užsiimančiai kavos, arbatos bei saldumynų prekyba.
MB „Traukos slėnis“ skirta nominacija „Sėkmingas projektas rajone“. Ši bendrovė Pagojės tvenkinyje siūlo vandens pramogas.
UAB „VLI Timber“ atiteko nominacija „Nauji sprendimai“. Ši bendrovė užsiima medienos ruoša kurui.
Anykščių naujų vėjų bendruomenei skirta nominacija „Kūrybinės visuomeninės inciatyvos“.
Renginyje taip pat apdovanoti projekto „Lietuvos profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos Anykščiuose „Pakeleivingi 2015“ nominantai.
Festivalio veiklas ir visus spektaklius stebėjo projekto organizatorių sudaryta devynių asmenų premijų skyrimo komisija, kuriai buvo pavesta išrinkti festivalio vyro ir moters vaidmenis ryškiausiai atlikusius aktorius bei ryškiausią festivalio spektaklį. Nominacija „Ryškiausias festivalio spektaklis“ ir 500 Eur premija buvo paskirta Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro K. Sajos spektakliui „Devynbėdžiai“, režisierius Marius Meilūnas, pastatymo vadovai Velta ir Vytautas Anužiai. Nominaciją „Festivalio aktorė“ ir 250 Eur premiją komisija skyrė Kauno kamerinio teatro aktorei Almai Masiulionytei už Goldos vaidmenį D. Čepauskaitės spektaklyje „Diena ir naktis”, režisierius Stanislovas Rubinovas. Nominacija „Festivalio aktorius“ ir 250 Eur paskirta teatro „CEZARIO GRUPĖ” aktoriui Juozui Gaižauskui už vaidmenį spektaklyje „Drąsi šalis”.
Renginyje koncertavo prieš ketverius metus Lietuvą „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavusi dainininkė Evelina Sašenko.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau