Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

Šiandien Anykščių kultūros centre vyko rajono verslininkams skirtas apdovanojimų renginys „Verslo žiburiai“.Penkioms bendrovėms ir vienai bendruomenei išdalintos šešios nominacijos.

Nominacija „Sėkmingas verslo tęstinumas“ atiteko UAB „Pilnatvė“, kuri gamina pačių sukurtą natūralią, aukštos kokybės kosmetiką, muilą, rengia kūrybines dirbtuves, veda praktinius mokymus jaunimui apie gamtą, jogą, sveiką gyvenseną, savęs pažinimą.
UAB „Biomaistas“ įteikta nominacija „Jaunas ir verslus“. Tai – sveikų ir natūralių kulinarinių maisto produktų gamybos įmonė.
Nominacija „Versli moteris“ atiteko UAB „Paukštukas Pūga“, Anykščiuose užsiimančiai kavos, arbatos bei saldumynų prekyba.
MB „Traukos slėnis“ skirta nominacija „Sėkmingas projektas rajone“. Ši bendrovė Pagojės tvenkinyje siūlo vandens pramogas.
UAB „VLI Timber“ atiteko nominacija „Nauji sprendimai“. Ši bendrovė užsiima medienos ruoša kurui.
Anykščių naujų vėjų bendruomenei skirta nominacija „Kūrybinės visuomeninės inciatyvos“.
Renginyje taip pat apdovanoti projekto „Lietuvos profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos Anykščiuose „Pakeleivingi 2015“ nominantai.
Festivalio veiklas ir visus spektaklius stebėjo projekto organizatorių sudaryta devynių asmenų premijų skyrimo komisija, kuriai buvo pavesta išrinkti festivalio vyro ir moters vaidmenis ryškiausiai atlikusius aktorius bei ryškiausią festivalio spektaklį. Nominacija „Ryškiausias festivalio spektaklis“ ir 500 Eur premija buvo paskirta Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro K. Sajos spektakliui „Devynbėdžiai“, režisierius Marius Meilūnas, pastatymo vadovai Velta ir Vytautas Anužiai. Nominaciją „Festivalio aktorė“ ir 250 Eur premiją komisija skyrė Kauno kamerinio teatro aktorei Almai Masiulionytei už Goldos vaidmenį D. Čepauskaitės spektaklyje „Diena ir naktis”, režisierius Stanislovas Rubinovas. Nominacija „Festivalio aktorius“ ir 250 Eur paskirta teatro „CEZARIO GRUPĖ” aktoriui Juozui Gaižauskui už vaidmenį spektaklyje „Drąsi šalis”.
Renginyje koncertavo prieš ketverius metus Lietuvą „Eurovizijos“ dainų konkurse atstovavusi dainininkė Evelina Sašenko.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
Įkelti daugiau